اگر شما مانند من هستید شما احتمالا هرگز خودتان را به فکر کردن در مورد ورزش. شما ممکن است در واقع تعجب که چرا شما هنوز هم باید برای شنیدن بی ارزش با صدای بلند برای تلفن های موبایل از بازی های ورزشی نشأت گرفته از خانواده خود تلویزیون که فصل شده اند به حالت تعلیق با توجه به COVID-19.

“چه نقطه از تماشای یک بازی؟” من یک فرد که به تماشای همان فیلم بارها و بارها از خودم.

آن را سخت به انکار کند که بازی در ورزش حرفه ای نیاز به مقدار زیادی از نظم و انضباط و استعداد, اما من فکر می کنم یکی از جالبترین چیزها در مورد ورزش این است که چگونه آنها ایجاد یک حس اجتماعی در میان طرفداران. اگر شما نیاز به مدارک و شواهد فقط نگاه کنید که چگونه بخش ورزشی از توییتر است که هنوز به روز رسانی به طور منظم و بازیکنان NBA در حال انجام کارهایی مانند تقریبا بازی اسب.

البته هیچ یک از این است که محدود به ورزش حرفه ای. دانشگاهی و ورزشی ارائه همان حس جامعه و شاید بیشتر را دارد پس شما را وادار به تشویق همسالان خود. برای همه شما جدید خرس طلایی و همکار من “چه تنگ شد ؟ مردم من شما را تشویق به سعی کنید از این مدرسه روح چیزی که یک بار این بازی (مجاز) آغاز خواهد شد.

شنا و شیرجه

اگر شما می خواهید برای رسیدن به یک ورزش است که کال به طور مداوم موفق به گیر یک پیروزی و سپس شنا و شیرجه خوب است به سازمان دیده بان. در این فصل کال مردان شنا و شیرجه برنده هفتم آن Pac-12 عنوان و همواره به پایان رسید و در یا در نزدیکی بالای NCAA قهرمانی برای یک دهه.

به همین ترتیب کال زنان شنا و شیرجه نیز تاثیر گذار است. این خرس برنده مسابقات قهرمانی NCAA عنوان چهار بار از سال 2009 قرار داده و دوم در Pac-12 قهرمانی برای چند بار متوالی به عنوان وجود دارد “گرگ و میش” کتاب. در بالای آن, بسیاری از خرس تنظیم حرفه ای-اوج این فصل مانند ارشد ابی Weitzeil که شد اول به شنا در زیر 21 ثانیه در 50-حیاط آزاد است.

بسکتبال

برخی از مردم عاشق صدای کفش در زمین ورزشگاه; برای دیگران این مجموعه دندان های خود را بر روی لبه. در حالی که من متعلق به گروه دوم بسکتبال است که هنوز هم یکی از سریع ء ورزش و کال بسکتبال مردان و زنان تیم نشان داده اند وعده از اواخر سال.

در نه سال گذشته این تیم زنان از آن ساخته شده به مسابقات NCAA بیشتر از نه, حتی اگر در این فصل بود و نه کامل به لبه با برنده. با این حال مهم است به یاد داشته باشید این تیم تا به حال تنها تعداد کمی از بازیکنان کهنه بود و تحت رهبری یک مربی Charmin اسمیت. این خرس که تمرکز بر رشد و بازسازی در این فصل است.

به طور مشابه, Cal بسکتبال مردان تا به حال امیدوار کننده 2019-20 فصل تحت رهبری سر مربی جدید مارک فاکس با وجود آن جدول رده بندی در سال های گذشته.

در حالی که تیم بانوان را ندارد آن را به مسابقات NCAA در این سال تیم مردان فرصتی هر چند کوچک برای یک Pac-12 سیندرلا اجرا اگر قهرمانی نیست لغو شد به دلیل COVID-19. در هر صورت روزانه کال ورزشی اداره پیش بینی آینده موفقیت برای هر دو تیم به عنوان خرس ساخت تا نقاط قوت خود را با هم. این اصل می تواند طرح به یاد ماندنی دیزنی کانال اصلی فیلم در مورد یک غنچه تیم, بنابراین در حال حاضر زمان مناسب برای اتصال.

فوتبال

بسیاری از کال طرفداران فوتبال را به شما بگویم که تماشای خرس ها در این زمینه می تواند دردناک باشد.

این هیچ راز که کال نمی ضرب و شتم استنفورد سال در پایان و با دیدن خرس پایان خط برنده شدن خود را در اوایل فصل پس از مصدومیت پس از آسیب زده تیم — از جمله این که از کارفرمایی تعقیب Garbers — دلخراش بود برای بسیاری از آبی و طلا طرفداران جان سخت یا نه. اما Garbers بهبود از آسیب دیدگی او و خرس کشیده با هم برای برنده شدن در این بازی بزرگ و تبر از کاردینال. بعد از این کال برنده یک کاسه بازی برای اولین بار در سال, خروج برخی از طرفداران خوش بینانه در مورد فصل آینده است. به عبارت دیگر از آن زمان به هاپ در ارابه موسیقی.

علاوه بر این, آن را سخت به فکر می کنم بیشتر کلیشه ای آمریکایی کالج, ورزش, بنابراین در حال توسعه یک عشق برای فوتبال این است که یک راه بسیار خوبی برای آن که مشخصه کالج, تجربه, به ویژه هنگامی که همراه با اوایل صبح روز بازی ،

حتی اگر شما را تا پایان با محبت هر یک از این ورزش حداقل شما می توانید نوشتن در صفحه اصلی است که شما سعی. علاوه بر این پس از یک بیماری همه گیر توانایی حضور در یک بازی و یا ممکن است به نظر می رسد مانند یک excitingly سرگرم کننده و بارها نادیده گرفته شده امتیاز. هنگامی که همکار ما خرس قادر به رقابت دوباره من به امید دیدن شما در می ایستد!

تماس با جاسمین کارمند در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو