غذاهای کل کارکنان سو پس از مجازات به صورت سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک

تمام مواد غذایی فروشگاه در نیویورک
Richard B. لوین/SIPA ایالات متحده آمریکا/PA تصویر

کارگران در تمام مواد غذایی در ایالات متحده تحت پیگرد هستند سوپر مارکت – که متعلق به آمازون – به این دلیل که آنها برای پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک.

یک گروه از 14 کارگران است واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال گفت: این شرکت تبعیض علیه سیاه کارکنان با اجرای یک کد لباس که منع کارمندان از پوشیدن لباس ها با پیام های که شرکت مرتبط است.

تمام مواد غذایی است را تکذیب کرد اخراج یک کارگر در موضوع انتشار این بیانیه به شرح زیر: “در حالی که ما نمی توانیم در انتظار دادخواهی نظر بسیار مهم است برای روشن است که هیچ اعضای تیم را فسخ شده است برای پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک های صورت و یا پوشاک است.”

کت و شلوار ادعا می کند که بیش از 40 کارکنان در حوزه های مختلف به ما محل مجازات شده است برای پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک, در حمایت از ضد نژادپرستی در پی جورج فلوید مرگ است.

یکی از کارکنان اخراج شد برای سازماندهی ماسک پوشیدن و پیشرو تظاهرات علیه این شرکت پاسخ آن می افزاید.

کارکنان می گویند که کارکنان شده اند در گذشته برای پوشیدن دیگر ‘پیام’ مانند تجاوز مدالها یا تیم ورزشی کیت.

“Whole Foods’ انتخابی اجرای آن کد لباس در انضباط کارکنان که پوشیدن پوشاک ابراز حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به منزله تبعیض غیر قانونی” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

این گروه درخواست از دادگاه به “اعتصاب” در این شرکت اقدام و خواسته های پرداخت برای هر کارگر به خانه فرستاد برای پوشیدن ماسک.

تمام مواد غذایی در پاسخ به این ادعا آن بود اخراج یک کارمند, ساوانا Kinzer برای سازماندهی تظاهرات با این ادعا او تا به حال نقض این شرکت زمان و حضور و غیاب سیاست “نه کار او اختصاص داده شیفت گزارش در اواخر برای کار چندین بار در گذشته نه روز و انتخاب ترک در طول برنامه ریزی شیفت”.

آن گفت: “آن است که به سادگی غیر واقعی است که او جدا از این شرکت برای پوشیدن سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماسک صورت. به عنوان یک کارفرما ما باید رعایت سیاست های ما در یک عادلانه و به شیوه ای سازگار. ساوانا تا به حال درک کامل از سیاست های ما داده شد و تعدادی از فرصت های به پیروی.”

شانون Liss-Riordan وکیل به نمایندگی از کارگران گفت: “تصمیم خود را به مقابله به مثل در برابر کارکنان ابراز پشتیبانی از این نژادی عدالت حرکت به اندازه کافی بد بود اما تلاش خود را برای بی اعتبار کردن یک فعال و رهبر فراتر از رنگ پریده است.”

تمام غذاهای اتهام اقدامات علیه کارکنان برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش آمده در تضاد کامل با تلاش های اخیر توسط کارفرمایان به آدرس نژادپرستی در محل کار در پی تظاهرات جهانی.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>