چرا در سال آخر بهترین است حتی اگر شما تنها 75 درصد از آن

ارشد سال در دانشگاه برکلی است و بر خلاف هر گونه دیگر است. برای بسیاری از این یک سال را صرف آموزش اتصال و رشد در کنار بهترین و درخشان. آن را نیز یک سال را صرف حلق آویز کردن با دوستان و رنج شدید “senioritis” و با بهره گیری از همه چیز که برکلی را ارائه کرده است. برای زمان فارغ التحصیلی سالمندان, اما در سال آخر دانشگاه بود و تنها هفت ماه طولانی است. برش های کوتاه به دلیل COVID-19 کلاس 2020 است از دست رفته در ماه های آخر زمان ما در دانشگاه برکلی است. در حالی که این ویرانگر در بسیاری از راه تأمل در من ارشد سال ساخته شده است من متوجه است که آن را هنوز هم بدون شک مورد علاقه من سال از کالج. به افتخار ما هفته گذشته از کلاس هایما در مسدود شده پنج دلیل که چرا در سال آخر بهترین است حتی اگر شما تنها برای لذت بردن از 75 درصد از آن است.

خود را در کالج دوستی

توسط senior year دوستان خود را از سال اول خود را خوابگاه تبدیل شده به بازی خود را روز ، آزمایشگاه خود را شریک و از پاییز سال 2016 تبدیل به جدید خود را با اورژانس تماس بگیرید. تعهد خود اعضای کلاس در حال حاضر هم اتاقی های خود را و بهترین دوستان است. این نوع از دوستی است که با تشکیل یک شب; این نوع از دوستی که شما را وادار به درک و لذت بردن از در طول سال ارشد خود را. کالج خود را تجربه تا حد زیادی تحت تاثیر قرار توسط مردم در اطراف شما و سران شما را احاطه کرده اند خود را با افرادی که تجربه خود را بهترین. بدیهی است که شما هنوز هم همچنان به پیدا کردن دوستان جدید اما دوستی قدیمی با ارزش هستند و توسط ارشد سال, شما باید بسیاری از. هزینه های سال ارشد خود را (و یا 75 درصد از آن) با دوستان شما در مدرسه بی بها است.

جالب شما انتخابی کلاس

برای بسیاری از, ارشد سال است سال اول که در آن شما واقعا می تواند افراط در انتخابی دانشگاه برکلی را ارائه کرده است. این سال که در آن بسیاری از انتخاب را به ثبت نام در “ثروت و فقر” با رابرت رایش ، ارشد سال پر از capstone کلاس ها و آنهایی که catered برای خود منافع خاص. به جای گرفتن یکی دیگر از هسته کلاس هاس شما می توانید کلاس مانند “مدیریت برند و استراتژی” یا “رهبری و توسعه شخصی.” به عنوان یک رسانه های عمده مطالعات شما ممکن است در نهایت باید اتاق را به “جوامع مجازی و رسانه های اجتماعی است.” ارشد سال است که به طور کلی هنگامی که شما به اندازه کافی آزادی به ثبت نام در کلاس های شما منتظر چهار سال به. حتی اگر سال ارشد خود را کوتاه قطع شد و شما هنوز هم به لذت بردن از یادگیری در مورد موضوعات مورد علاقه خود را از استادان مورد علاقه خود را.

شما حقوقی

نه این که آنچه ارشد سال است در مورد و یا هر چیزی اما در این سال که تقریبا همه 21 است! برکلی میله های مورد علاقه مانند سه گانه, سنگ, Kingfish, شیر, Haus و بیشتر با مردم در سن شما. شما دیگر مجبور به رفت و آمد مکرر برای حضور در خانه احزاب و یا رفتن به ناحیهای در شمال غربی خیابان; رفتن است و در نهایت چیزی که آسان به انجام است. هر کس به پایان می رسد تا در همان مکان و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد پریدن از جایی به جای دیگر (مگر اینکه این خط در Kingfish است که بیش از 30 دقیقه). شما همچنین می توانید شرکت در سه گانه سنگ و پوست گوساله و بره را از چیزهای بی اهمیت شب در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ها حتی اگر شما متوجه شما نیست یک انسان Shazam. برکلی شب زنده داری است که باید برای تمام دانشجویان دوره لیسانس و ارشد سال است که در آن شما می توانید افراط در نوار صحنه ترین.

شما یک پا از درب

اگر چه این یک حقیقت ترسناک برای برخی از جهان واقعی است و مناسب در اطراف گوشه برای فارغ التحصیلی سالمندان است. ما فقط هفته دور از خروج رسمی آموزش و پرورش برای ورود به این جهان پر هرج و مرج پس از گرادیان زندگی است. ما همه یک پا از درب و تمرکز بر روی برنامه های ما پس از کالج در عین حال ما هنوز هم لوکس به شادی در ما ، ارشد سال به یاد همه ما را به زمان سپاسگزار برای زندگی ما زندگی می کنند. در حالی که بسیاری از نقاط ارشد سال احساس تلخ این لحظات قدردانی واقعا شیرین است.

حس خود را از جامعه

این باد از نزدیک مربوط به خود را حس اجتماعی در دانشگاه برکلی اکوسیستم قوی ترین است که در طول سال ارشد خود را. سال اول همه چیز در مورد پیوستن به جوامع و پیدا کردن باشگاه و یا گروه است که یک غول احساس کمی کوچکتر است. می توان آن را تهدید آمیز و گیج کننده است برای پیدا کردن این گروه اما انجام این کار خواهد شد تغییر مسیر خود را در کالج حرفه ای به طور کامل. دانشجوی سال دوم و سال سوم در مورد اعمال نفوذ آن جوامع از طریق ماجراهای, شبکه, و یا به سادگی ساختمان دوستی. ارشد سال از اوج قبلی سه; روابط خود را ساخته شده است شما به طور کامل ریشه در تجارب خود را و شما آماده برای حرکت خود را از برکلی جامعه به یکی از جدید.

این است که در سال آخر هر یک از ما تصور است. بسیاری از نقاط عطف ما شده اند در انتظار برای چهار سال به طور ناگهانی اتفاق نمی افتد و هیچ یک از آن است که در کنترل ما است. با که می شود گفت در این سال هنوز هم outshines سال دیگر از دلایل که قبلا ذکر شد. من فوق العاده سپاسگزار برای لذت بردن از من در سال آخر در دانشگاه برکلی حتی اگر تنها 75 درصد از آن در محوطه دانشگاه.

تماس با Brookey بیانوبا در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>