تصویر توسط Peter Byrne/PA سیم/PA تصاویر

سلامت روان چالش های پیش روی بهداشت شغلی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس تنظیم شده بود زیاد است. لیبی مورلی استدلال می کند که یکی از راه آه می تواند کمک به سازمان kickstart پشتیبانی است که به ترویج این ایده که کارکنان نیاز ‘PPE’ به صورت ذهنی خود را به عنوان آنجا که سلامت جسمی خود را.

این ایده که ما باید معادل PPE (شخصی تجهیزات حفاظتی البته) برای روانی و همچنین سلامت جسمی و ایمنی الهام گرفته شده بود بین 2017 و 2019 در حالی که من ارائه آموزش های بهداشت روانی در ساخت و ساز و بخش های تولید.

شما لازم نیست البته نیاز من به شما بگویم که دسترسی به کافی PPE پس از آن تبدیل احتمالا مهم, بهداشت و درمان, کنترل عفونت و در واقع مسئله سیاسی از coronavirus بیماری همه گیر.

درباره نویسنده

لیبی مورلی کارشناس احا (Dip) RGN است صاحب Mindshift مشاوره

اما به عنوان افکار در بهداشت حرفه ای تبدیل شده تا کنون-بیشتر متمرکز بر سلامت و تندرستی چالش های مرتبط با بریتانیا بازگشت به کار ما چگونه پشتیبانی و مدیریت بهداشت روان و اضطراب و سلامت روان خرید اینترنتی از بیماری همه گیر تبدیل شده است تا کنون بیشتر با فشار دادن.

بنابراین من می خواهم استدلال می کنند که PPE برای سلامت روان – به عبارت دیگر نه فقط فیزیکی capes و دستکش و ماسک و ماسک که تحت سلطه این خبر برای سه ماه گذشته (البته این باقی می ماند بسیار مهم) – یک مکالمه است که به طور فزاینده ما در اوه نیاز به داشتن با کارفرمایان.

آنچه اول منظور من از PPE برای سلامت روان ؟ PPE البته در مورد پیشگیری از, پیشگیری از بیماری یا آسیب و جلوگیری از دادخواهی.

هدف آن است که برای کاهش خطر و امن نگه داشتن مردم و در راستای 1974 ایمنی و بهداشت در محل کار, قانون تامین PPE یک الزام قانونی است. آن است که در درجه اول در مورد به حداقل رساندن خطر آسیب فیزیکی با تمرکز بر فعال بودن. بعد از همه وجود دارد هیچ نقطه ای در قرار دادن که کلاه سخت در هنگامی که شما بوده ام به ضربه سر و ناخودآگاه هستند و یا ارائه دستکش پس از کسی درماتیت یا سوختگی یا که بالا یعنی قنتد, ژاکت هنگامی که شما در حال دروغ گفتن بر روی زمین شده اند و زدم!

اما چگونه شما می توانید ترجمه این نوع اقدامات کنترل (به عنوان تعریف شده در هر ارزیابی ریسک بهداشت و ایمنی) به سلامت روان ؟ من می خواهم پیشنهاد زیر هفت (من امیدوارم که عملی) راه های که در آن برای باز کردن این مکالمات و شروع به تولید بحث و فکر کردم.

1) بالا یعنی ژاکت گفت:”من“. پاسخ از سلامت روان چشم انداز است که “ما شما” و “شما امن هستند”. به توان ذهنی امن در این زمینه نیاز به یک ننگ-رایگان فرهنگ است. “من” است بنابراین در مورد روان, تناسب اندام و محل کار فرهنگ است که اذعان می داند و پشتیبانی روانی تفاوت دارد.

2) مطابق با نوع حق حفاظت دست به این کار در حال انجام است تصدیق کرد که قرار گرفتن در معرض برخی از محصولات و یا منابع حرارتی می تواند باعث آسیب به پوست است. سلامت روانی معادل در اینجا تصدیق و ارزیابی پتانسیل برای کار های مربوط به استرس توسط سازمان انجام گسترده و یا فردی استرس خطر ارزیابی و اجرای اقدامات کنترلی در کاهش آن.

3) دسترسی از شستشوی دست و یا اورژانس شستشو عوامل مورد تضمین این که اگر یک حادثه رخ می دهد با وجود اقدامات کنترلی مانند دستکش و یا حفاظت از چشم استفاده می شود که اقدام سریع برای جلوگیری از طولانی مدت آسیب می شود. سلامت روانی معادل این شامل ارائه پشتیبانی اگر کار مرتبط با استرس یا اضطراب روانی رخ می دهد. این می تواند از طریق دسترسی به یک برنامه کمک به کارمند (EAP) بودجه صحبت درمانی و یا در دسترس بودن از همکاران که دانش و اعتماد به نفس به بحث در مورد پریشانی روانی.

4) مواجهه با محدودیت ها و زمان کار احكام در مورد بیش از حد از چیزی بیش از حد طولانی بودن یک خطر برای سلامتی و اجازه دادن به کارگران برای جلوگیری از قبل از اینکه آسیبی انجام شده است. یک محیط کاری است که پشتیبانی می کند نیاز به استراحت منعکس و شارژ سلامت روانی جایگزین.

5) با پوشیدن یک کلاه سخت است بپذیریم که ما شکست ناپذیر نیست; که ما ممکن است آسیب پذیر اگر بر روی سر رسید. ارائه کلاه سخت است گفت: “همه چیز می تواند به اشتباه فقط در مورد مراقبت از خود و پوشیدن این”.سلامت روان را معادل یک کارمند که پیاده سازی خود کمک استراتژی ها و مسئولیت برای انعطاف پذیری ذهنی خود را به عنوان آنجا که ممکن است.

6) Toolbox مذاکرات به طور معمول آموزش کارکنان در مورد استفاده از PPE و چگونه به کار با خیال راحت. ترجمه این به روانی “تناسب اندام” می تواند شامل موارد زیر مبارزات ملی, برگزاری منظم تبلیغات بهداشتی بر سلامت روان و نمایش منابع مربوطه در محل کار و یا بر روی اینترانت.

7) دسترسی فیزیکی اولین aiders در محل کار یک الزام قانونی طبق ایمنی و بهداشت (کمک های اولیه) مقررات 1981. قانون کارفرمایان را ملزم به “کافی و تجهیزات مناسب و امکانات و پرسنل برای اطمینان از کارکنان خود را دریافت خواهید کرد توجه فوری اگر آنها مجروح یا بیمار گرفته در محل کار”. در اصل اول آموزش داده aiders هدف برای نگه داشتن مردم در امن و سعی کنید برای جلوگیری از یک مشکل بدتر تا حرفه ای می رسند; آنها نمی پیاده روی و چشم پوشی از علائم.

کارکنان آموزش دیده در سلامت روان کمک های اولیه و یا مشابه دنبال همان ایده این است نقش خود را به صبر کنید تا زمانی که یک بحران رخ می دهد قبل از ورود در.

بسیاری از مردم تا به حال هیچ آموزشی در استرس و یا سلامت روان آگاهی و بسیاری نمی دانند که چه می گویند و یا نگرانی آنها می تواند یک وضعیت بدتر است. آموزش های مرتبط با استرس و سلامت روانی را افزایش می دهد درک و اعتماد به نفس و کاهش انگ در اطراف این موضوع است.

بیشتر از این را قادر می سازد تا اعتماد به نفس به یک کیفیت خوب مکالمه برای کاهش انزوا و احساس پریشانی و اگر لازم به تابلو راهنما برای حرفه ای ها.

نتيجه گيری – برابری نفس برابری ‘PPE’

برابری نفس این اصل است که سلامت روحی و روانی برابر اولویت داده می شود به سلامت جسمی و مندرج در قانون سلامت و مراقبت اجتماعی عمل 2012.

عدم برابری است که در پژوهش های مختلف نشان می دهد که امید به زندگی است که 15-25 سال پایین تر در کسانی که مبتلا به بیماری شدید روانی.

هدف من رو شده است به مفهوم به حداقل رساندن کار-خطر مرتبط با استرس و پریشانی روانی آسان به درک و بیشتر relatable به ویژه در آن بخش های که در آن سلامت جسمی و ایمنی و سودمندی اقدامات کنترل و ارزیابی ریسک طبیعت دوم است.

استرس و بهداشت روان یکی از سه بهداشتی اولویت های بهداشت و ایمنی اجرایی شده است با تمرکز بر پس از سال 2016 و به عنوان همه ما می دانیم, بهداشت روانی تنظیم شده است به یک مسئله برای کارفرمایان و بهداشت شغلی به عنوان ما می آیند از طرف دیگر از coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از کسب و کار در ادامه به واکنش, به جای فعال در رویکرد خود برای مدیریت کار های مربوط به استرس است. با بسیاری از کارمندان احساس قادر به صداقت با کارفرما در مورد سلامت روان خود را این می تواند به مردم در حال تبدیل شدن بیشتر ناخوش بودن غیبت از کار و یا حضور در محل کار هنگامی که مناسب نیست (presenteeism).

یک راه برای برجسته کردن و یا تمرکز بر روی سلامت روانی به خط مقدم آن را به عنوان یک مسئله این است که به مکالمات و پشتیبانی در اطراف آن بیشتر قابل مشاهده است. با استفاده از این ایده از ارائه “PPE” برای سلامت روان است که به ذهن من, یک راه آسان و قابل دسترس به kickstart و این را تغییر دهید.

Mindshift ارائه شده است البته در استرس و انجام یک فرد استرس ارزیابی ریسک که تایید شده توسط موسسه ایمنی و بهداشت شغلی. این نیز ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره های آموزشی و حمایت از سازمان ها در سراسر نحوه ارائه PPE برای سلامت روان و چگونه به این یک تغییر پایدار است که باعث تفاوت. برای جزئیات بیشتر به https://www.mindshiftconsultancy.co.uk/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de