کمک به توسعه و کمک های, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین حقوق بشر و بشردوستانه اضطراری جمعیت فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

COVID-19 نهایی کلش برای میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر مبارزه با اثرات جنگ نابرابری و تغییر آب و هوا. کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر شده است به خصوص ویرانگر به زنان و دختران است. این یک مورخ عکس از زنان از Mishing جامعه در Dhemaji منطقه ای در هند. اعتبار: Priyanka Borpujari/IPS

سازمان ملل متحد Jul 16 سال 2020 (IPS) – سازمان ملل متحد شده است بی وقفه دنبال بسیار بلند پروازانه طرح برای آینده ای پایدار بشریت –harking به تصویب جهانی جدید اقتصادی در دستور کار مجمع عمومی در سال 2015.

و پس از آن آمد COVID-19.

جهان بدن است که در حال حاضر در معرض خطر از دست دادن یکی از آن دیرینه جنگ برای ریشه کن کردن فقر شدید و گرسنگی تا سال 2030 بخشی جدایی ناپذیر از سازمان ملل متحد 17 اهداف توسعه پایدار (SDGs).

ابی Maxman, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت آکسفام امریکا گفت: IPS COVID-19 نهایی کلش برای میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر مبارزه با اثرات جنگ نابرابری و تغییر آب و هوا.

او گفت: آکسفام خواستار جامعه بین المللی به توافق برسند به یک “بسته نجات اقتصادی برای همه” که شامل به طور کامل بودجه سازمان ملل بشردوستانه درخواست تجدید نظر به فعال کردن تحویل صرفه جویی در زندگی کمک های انسان دوستانه.

این پیشنهاد نیز خواستار اضافی 160 میلیارد دلار از طریق کمک های اولیه و فوری لغو بدهی برای فعال کردن کشورهای فقیر به اقدام برای جلوگیری از گسترش این بیماری و ایجاد ظرفیت سیستم های بهداشتی برای مراقبت از کسانی که تحت تاثیر قرار است.

او گفت: آکسفام است به خصوص در تماس با رهبران G20 به مجموعه واقعا یک طرح بلند پروازانه با اقدامات مشخص برای آنها چگونه با هم کار خواهد کرد به صرفه جویی در زندگی از جمله عظیم تزریق بودجه به بهداشت عمومی در سراسر جهان است.

با توجه به زمان جلد مجله داستان هفته گذشته “کشور در حال حاضر به صرف $11 تریلیون دلار برای کمک به جلوگیری از آسیب های اقتصادی از COVID-19—و آنها می تواند صرف تریلیون ها بیشتر است.”

در آوریل Ursula von der Leyen رئیس کمیسیون اروپا گفت: اروپا “می تواند به نوبه خود بحران از این بیماری همه گیر را به یک فرصت برای بازسازی اقتصاد ما متفاوت و متعهد بیش از 800 میلیارد برای تبدیل راه اروپا زندگی می کنند در حالی که مبارزه با تغییر آب و هوا از جمله پانل های خورشیدی و بادی و مزارع تولید گازهای گلخانه ای کاهش و سبزتر اشکال حمل و نقل.

Yasmeen حسن جهانی مدیر در برابری در حال حاضر گفت: IPS COVID-19 است “نهفته در هر یک از ما اما آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر کسانی که در حال حاضر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر و از نظر اجتماعی به حاشیه رانده شده”.

چه تبدیل شده است کاملا روشن او معتقد است که همه گیر شده است به خصوص ویرانگر به زنان و دختران است.

“پس از شروع بحران اند و خوشه در کشتار جنسیتی, خشونت خانگی, سوء استفاده جنسی و بهره کشی جنسی آنلاین. نیز وجود دارد افزایش ازدواج کودکان در میان خانواده ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای از جان گذشته و تلاش برای زنده ماندن” حسن گفت.

در همین حال آمار و ارقام بیرون آمدن از سازمان ملل متحد هستند depressingly گریم: حدود 71 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به عقب رانده شود به فقر شدید در سال 2020 اولین افزایش فقر جهانی از سال 1998 و تا سال 2030 بیش از 100 میلیون نفر را عود به فقر است.

آخرین نسخه از “دولت امنیت غذایی و تغذیه در جهان منتشر شد در اوایل این هفته تخمین می زند که تقریبا 690 میلیون نفر گرسنه در سال 2019: تا 10 میلیون از سال 2018 و نزدیک به 60 میلیون دلار در پنج سال.

“اگر روند فعلی ادامه یابد ما نمی خواهد در دستیابی به توسعه پایدار هدف (SDG) 2 که صفر گرسنگی تا سال 2030” این گزارش گفت:.

Maxman گفت: اقتصادهای بزرگ و کوچک در سراسر جهان در حال گرفتن یک ضربه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اما همانطور که در همه بحران های دیگر آن را ترین و فقیرترین جوامع به حاشیه رانده شده و زنان و دختران خواهد شد که دچار بدترین اثرات.

“بله فقر قطعا افزایش به دلیل COVID-19” او گفت:.

در ماه آوریل آکسفام تخمین زده است که بین شش تا هشت درصد از جمعیت جهان – یک و نیم میلیارد نفر – می تواند به فقر همه گیر تنظیم پشت مبارزه با فقر توسط یک دهه و تا آنجا که 30 سال در برخی از مناطق مانند جنوب صحرای افریقا, شرق میانه و شمال آفریقا.

و می تواند به این معنی است که بیش از نیمی از جمعیت جهان می تواند در فقر زندگی می کنند پس از این بیماری همه گیر.

“بدتر هنوز در یک گزارش جدید در هفته گذشته ما تخمین زده است که 121 میلیون بیشتر مردم می تواند تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی در این سال به عنوان یک نتیجه اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر جرم بیکاری اختلال در تولید مواد غذایی و لوازم و رو به کاهش کمک های اولیه.”

به عنوان بسیاری از 12 ، 000 نفر می میرند هر روز از COVID مرتبط گرسنگی است که بیش از کسانی که در حال مرگ روزانه از ویروس” اعلام Maxman.

حسن گفت: “این مهم است به درک که COVID-19 آیا ایجاد نابرابری ما شاهد در سراسر جهان”.

به جای این بازیگران سخت ویژه در سیستم های ظلم و ستم و تبعیض که در سود قدرتمند در هزینه ناتوان است.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد یک پست-COVID آینده ما باید بررسی کنیم چه در مورد ما قبل از COVID جهانی کمک به, کمک به ویرانی ما را دیده اند بیش از گذشته چند ماه.”

در حالی که کار از حقوق زنان در سازمان ها افزایش یافته است و به صورت تصاعدی بودجه به این سازمان است تا خشک شدن به عنوان جهان می رود به رکود اقتصادی موجود و بودجه منحرف نسبت مستقیم COVID-19 پاسخ اقدامات او اشاره کرد.

“هر اقتصادی یا سیاسی در پاسخ به این ویروس باید یک جنسیتی لنز. از آنجا که زنان و دختران را شانه برخی از سنگین ترین بار خرید اینترنتی از بیماری همه گیر صدای آنها نه تنها باید شنیده شود در این جدول اما آنها باید پیشرو در این گفتگو گفت:” حسن.

خواسته به شرح آکسفام پیشنهاد برای یک بسته نجات اقتصادی برای همه, Maxman گفت: IPS است که همه کشورها در حال تلاش برای پاسخ به اثرات اقتصادی از این بحران است.

“در واقع ما شاهد بزرگ اقتصادی و بسته های نورد از سراسر جهان از جمله ایالات متحده و دیگر کشورهای ثروتمند برای کمک به اقتصاد خود است. کشورهای در حال توسعه نیز انجام بهترین خود را برای پاسخ اما مالی شلیک از جمله کشورهایی است که به دور از کافی و آنها نیاز به کمک به همان اندازه به عنوان آنها می توانید به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

به همین دلیل آکسفام است که پیشنهاد اقتصادی طرح نجات برای همه تخمگذار از اولین اقدامات مورد نیاز برای حمایت از مردم و کسب و کار و سپس راه هایی که در آن پول می توان برای کمک به پرداخت برای این اقدامات:

1. نقدی کمک به همه کسانی که به آنها نیاز دارید. کشورها باید اولویت بندی افزایش عظیم در حمایت اجتماعی از مزایای ارائه توده های نقدی, کمک های مالی به مردم را قادر به زنده ماندن و یارانه به کارگران به نگه داشتن کسب و کار شناور.

2. به قید وثیقه کسب و کار مسئولانه است. اولویت باید با توجه به حمایت از کسب و کارهای کوچک است که از حداقل توانایی برای مقابله با بحران. کمک مالی از شرکت های بزرگ باید مشروط اقدامات برای حمایت از منافع کارگران و کشاورزان و مالیات دهندگان و برای ایجاد آینده ای پایدار.

3. تعلیق و لغو بدهی. تمام پرداخت بدهی های کشورهای در حال توسعه باید به حالت تعلیق برای یک سال و که در آن مورد نیاز, بدهی باید لغو شود.

4. موضوع حقوق نقشه کشی ویژه. صندوق بین المللی پول باید شماره $1 تریلیون دلار در حقوق نقشه کشی ویژه (SDRs) به عنوان یک فعال اقتصادی جهانی محرک.

5. افزایش کمک های اولیه در حال حاضر. کشورهای ثروتمند باید فورا افزایش کمک به حمایت از فقیرترین کشورهای جلسه تعهد خود را از 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در حال حاضر از جمله با دادن سهم عادلانه خود را به COVID-19 جهانی بشردوستانه طرح پاسخ.

6. اتخاذ اضطراری همبستگی مالیات است. بسیج درآمد تا آنجا که ممکن است با مالیات
فوق العاده سود ثروتمندترین افراد سفته بازی مالی محصولات و فعالیت های است که تاثیر منفی بر روی محیط زیست است.

نویسنده را می توان در تماس thalifdeen@aol.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im