زن می گوید: او اصلا به یاد نمی چاقو همسر در استدلال

محتوای مقاله

یک زن که به ضرب چاقو 30 ساله کورتیس جیمز Toutsaint در طول یک مست استدلال در دریاچه, Sask. در ماه مارس گذشته می گوید: او معنی نیست که به کشتن او مشترک همسر.

Toutsaint و مه لی ان Boneleye, 31 شده بود با هم از آنجایی که آنها در مدرسه ابتدایی بود و در رابطه با محبت و زمانی که آنها هوشیار بودند اما “رابطه خود را درگیر نوشیدن و گاهی فیزیکی مجادلات” با توجه به توافق بیانیه ای از حقایق ارائه شده در دادگاه.

Boneleye شد و محکوم به چهار سال زندان در تاریخ 7 ژوئیه در دریاچه سیاه و سفید پس از شفاعت گناه به قتل نفس تاج دادستان Dorinda Stahl تایید کرد.

زمانی که RCMP وارد چند خانه در شمال جامعه در مارس 16, 2019, Boneleye گفت: سلاح سرد یک تصادف بود. او در ابتدا با اتهام قتل درجه دوم.

بعد طی یک بیانیه ای هشدار داد او گفت: افسران که او از خاطرات قبل و بعد از سلاح سرد اما به یاد داشته باشید نیست سلاح سرد Toutsaint.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>