کار در حال تبدیل شدن به بدتر برای کارمند تندرستی می یابد CIPD

همه گیر شده است به چالش کشیدن زمان برای پدر و مادر Shutterstock

بسیاری از مردم که احساس می کنید که کار تاثیر مثبت بر سلامت روان خود را کاهش یافته است بیش از دو سال گذشته با يک چهارم کارگران گزارش شدید و شرایط کاری استرس زا مانند احساس خسته و پر از بدبختی و یا تاکید کرد.

این است که با توجه به CIPD که پیشنهاد کرد که کارفرمایان انجام داده اند به اندازه کافی برای مقابله با این موضوع با وجود اهمیت توجه به بهداشت روانی در طول چند سال گذشته.

به عنوان مقیاس کامل از بحران اقتصادی آشکار چشم انداز به نظر می رسد حتی bleaker. ما به احتمال زیاد دیدن کارفرمایان در تلاش برای انجام بیشتر با کمتر خواهد شد که تنها به افزایش مردم حجم کار و فشار آنها در حال حاضر تحت” – Jonny Gifford CIPD

بررسی 6,681 کارگران انجام شده در ماه ژانویه سال 2020 قبل از coronavirus همه گیر آمار انگلستان یافت می شود فقط 35 درصد احساس کار تاثیر مثبت بر سلامت روانی را از 44 درصد در سال 2018 است.

یک سوم از آنان احساس عادی هفتگی حجم کار بسیار بالا بود و 24 درصد تلاش برای استراحت در وقت آزاد خود را به خاطر کار و نگرانی. بیست و دو درصد احساس خسته “همیشه یا اغلب” در حالی که در محل کار است.

محل کار نیز تشدید کارکنان موجود سلامت روان با 69% که تا به حال تجربه اضطراب در سال گذشته بیان کرد که کار عاملی. پنجاه و هشت درصد گفت: همان افسردگی.

جانی Gifford ارشد پژوهش مشاور در CIPD گفت: “حتی قبل از Covid-19 همه گیر رخ داد کار بود و بدتر شدن اوضاع برای سلامتی ما. این است که مخالف کامل از چگونه باید آن را کار می تواند و باید تاثیر مثبت بر زندگی مردم است.

“به عنوان مقیاس کامل از بحران اقتصادی آشکار چشم انداز به نظر می رسد حتی bleaker. ما به احتمال زیاد دیدن کارفرمایان در تلاش برای انجام بیشتر با کمتر خواهد شد که تنها به افزایش مردم حجم کار و فشار آنها در حال حاضر در دست. بسیاری از مردم نیز نگران از دست دادن شغل و یا زندگی در یک درآمد کاهش می یابد.

پس از آن بررسی 1,001 انجام شده در ماه آوریل/آوریل نشان داد که همه گیر شد “تشدید” کارکنان مسائل CIPD گفت. بیش از چهار در 10 (43 درصد) از کسانی که با یک بیماری روانی می گویند این بیماری همه گیر نشدن و یا بدتر از خود بیماری است.

نتايج نشان داد به عنوان CIPD خود منتشر 2020 خوب کار شاخص است که به ارزیابی دولت بریتانیا محیط کار بر اساس هفت شاخص از کیفیت کار: حقوق و مزایای, قرارداد, تعادل کار و زندگی, کار طراحی, کار, روابط, کار, کارکنان صدا و سلامت و تندرستی.

آن می گوید: “در ماه های آینده و فراتر از آن دشوار خواهد بود به حرکت…اشتغال کامل است از اهداف مهم اما آن است که به اندازه کافی سالم اقتصاد سالم و جوامع نیز استراحت در کارهایی که ارائه هر دو ثبات مالی و با کیفیت مناسب و معقول از زندگی کاری. منابع انسانی و دیگر افراد حرفه ای باید یک نقش حیاتی در این به عنوان کارشناسان در اشتغال و مدیریت مردم.”

ارزیابی از کار با کیفیت

در ارزیابی “پرداخت و مزایای’ اندازه گیری کار با کیفیت CIPD می یابد و یک سوم از کارکنان احساس آنها پرداخت نشده مناسب برای این کار آنها اگر چه کارگران تبدیل شده اند بیشتر راضی به پرداخت بیش از چند سال گذشته است.

زمانی که تعادل کار و زندگی است در نگاه یک چهارم می گویند کار تداخل با تعهدات شخصی اما 63 درصد احساس می کنم از آن آسان است به “نگاهی به یک ساعت یا دو” کردن کار برای مسائل شخصی.

در شرایط کار طراحی و 73% احساس خود را به کار معنی دار برای سازمان خود اما 11 درصد فاقد مهارت های لازم برای شغل خود و 37 درصد باید کم استفاده از مهارت های.

این گزارش اشاره می کند که برخی از مشاغل “ممکن است بهبود نسبتا به راحتی از طریق مردم مترقی مدیریت و اشتغال شیوه” اگر چه آن را به رسمیت می شناسد که “دیگران ممکن است سخت تر برای بهبود”.

Gifford گفت: “در حالی که دولت حق است به تمرکز بر حفاظت از به عنوان بسیاری از مشاغل که ممکن است آن را نیز باید تشویق کارفرمایان به نگاه در کار با کیفیت. نه تنها وجود دارد یک اخلاقی ضروری برای انجام این کار, اما اگر مردم شاد و سالم در شغل خود آنها نیز انجام بهتر را در زمان کمتر و کمتر احتمال دارد به رها کردن از نیروی کار است. در دراز مدت این به ما کمک خواهد کرد در جاده ها به بهبود اقتصادی هر چه زودتر.”

به منظور کاهش فشار بر کارکنان و کمک به نشانی تندرستی نگرانی های CIPD توصیه می شود که کارفرمایان:

  • سوال در مورد حجم کار و اطمینان حاصل شود که کارکنان تحت فشار بیش از حد
  • اطمینان از مدیران آموزش دیده در حمایت حساس بحث در تندرستی و برقراری ارتباط با گزارش به طور منظم
  • ترویج بهداشت و سلامت از جمله مشاوره کمک
  • به کارکنان استقلال بیشتر و یا کنترل بیش از چه زمانی و در کجا کار می کنند.

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im