کارگران حداقل قادر به کار از خانه عمدتا مردان

شاتر

مردان بیشتر احتمال دارد به در میان کسانی که کارگران حداقل قادر به کار از خانه در حالی که بالاتر-پرداخت کارکنان به احتمال زیاد قادر به کار از خانه با توجه به تجزیه و تحلیل دقیق از دفتر آمار ملی.

مدیران ارشد و مقامات ارشد که متوسط درآمد هستند £44.08 یک ساعت در میان کسانی که قادر به کار از راه دور به عنوان مدیران مالی و مدیران (£31.38) و توسعه دهندگان نرم افزار (£21.97).

باغبان (£10.27) بسیار بعید است که قادر به کار از خانه به عنوان نجاران (£13.18) و ساخت و ساز و کارگران (£10.25).

این فایرفاکس تجزیه و تحلیل نشان داد که متوسط درآمد کارکنان در 20 درصد از نیروی کار به احتمال زیاد قادر به کار از خانه است £19.01 در مقایسه با £11.28 برای کارگران در 20 درصد از کارگران در مشاغل حداقل به احتمال زیاد سازگار به خانه مشغول به کار است.

بالا 20 درصد از کارکنان به احتمال زیاد قادر به کار از خانه بودند به طور مساوی تقسیم جنسیتی با 49 درصد زن بودن. با این حال در پایان پایین پنجم از کارگران حداقل احتمال زیاد قادر به کار از خانه مردان بیشتر: 75 درصد از کارگران در این مشاغل مردان در مقایسه با 48 درصد از کل نیروی کار است.

از 103 شغل در این گروه تنها 12 باید اکثریت زنان در آنها به عنوان مثال پلیس حمایت جامعه افسران دامپزشکان و پرتوکاران راديولوژی. بسیاری از بقیه هستند تحت سلطه مردان: برای مثال 99 درصد از لوله کش و نجاران و نجار مرد هستند.

در میان مشاغل حداقل احتمال زیاد قادر به کار از خانه نیز در خط مقدم کارگران که بسیاری از آنها مشخص شده است به عنوان “کلید کارگران” در طول coronavirus بیماری همه گیر. این خدمات عبارتند از افسران پلیس امدادگران و نمره پایین در این مقیاس – آتش نشان.

این گزارش همچنین نگاه تعداد زیادی از مردم در خانه مشغول به کار است. قبل از lockdown داده ها نشان داد که 1.7 میلیون نفر (در حدود 5 درصد از نیروی کار) در انگلستان گزارش کار عمدتا از خانه در 2019. بیشتر 8.7 میلیون نفر (27%) گفت: آنها از خانه کار می کرد حداقل یک بار در زمان اولیه و 2.9 میلیون نفر (9 درصد) کار می کرد یا در همان زمینه یا ساختمان به عنوان خانه خود و یا خانه استفاده می شود به عنوان یک پایگاه است.

این مستند به این تغییر قابل ملاحظه ای است و به عنوان مستند محدودیت سهولت اعداد تغییر نکرده است. بررسی 8-12 ماه جولای 27 درصد از بزرگسالان مشغول به کار به طور انحصاری در خانه در هفته گذشته – با اندکی کاهش از 30 درصد از بزرگسالان در نظر سنجی یک هفته قبل.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>