کار از خانه نشان میدهد پاداش واقعی برای شهرستان کارکنان

شهر لندن کارگران عبور از پل لندن.
عکس: شاتر

بیش از سه چهارم از شهر لندن خدمات مالی کارگران احساس کنند که حداقل به عنوان مولد کار از خانه در طول این مستند به عنوان آنها در عدم رفت و آمد معمولا ذکر شده به عنوان یک دلیل کلیدی.

آینده از شهرستان بررسی خدمات مالی کارکنان در شهر لندن توسط شرکت Deloitte همچنین نشان داد که تنها اقلیت کوچکی از کارگران (10%) پیدا کرده است کار از خانه به عنوان یک تجربه منفی در مقایسه با 70 درصد از کارگران توصیف آن به عنوان مثبت است.

پاسخ دهندگان اشاره به حواس او را پرت کمتر (54%) و ساکت تر در محیط کار (52%) به عنوان میان دلایل اصلی که سازنده تر.

بسیاری از بررسی پاسخ دهندگان که از راه دور کار را به یک تجربه مثبت به عدم نیاز به رفت و آمد خود را به عنوان دلیل اصلی.

این بود که به دنبال داشتن انعطاف پذیری بیشتر (43%) قادر به صرف زمان بیشتری را با خانواده (39%) و داشتن زمان بیشتر به ورزش (28%).

از کسانی که دارای تجربه منفی بیش از نیمی (51%) آن پیشنهاد شده بود که با توجه به داشتن کمتر چهره به چهره و تعامل به دنبال چالش های حفظ تعادل کار و زندگی (41%) به عنوان مرز بین کار و زندگی مبهم است.

کارمند تندرستی نیز رسیده سالم سطح با بیش از یک سوم (36 درصد) بیان تندرستی خود را بهبود یافته در مستند علیه کمتر از یک چهارم (24 درصد) که گفت: از آن بدتر شده است.

Deloitte آینده از شهرستان مطالعه همچنین نشان داد که 75 درصد از خدمات مالی کارگران مشکوک است که آنها می خواسته می شود که برای کار از راه دور برای حداقل یک روز در هفته بعد از محدودیت ها برداشته 43 درصد از کارکنان انتظار می رود به کار از خانه برای بیش از دو روز در هفته است. در شروع این بیماری همه گیر تنها 41 درصد و 12 درصد از کارگران بود احساس کرد که می تواند در این مورد پس از مستند به پایان رسید.

حدود 500 نفر از کارگران که در لندن زندگی می کنند و شهرستانهای خانه پاسخ محققان سوالات در اوایل این ماه. نتايج سنج با غالب تفکر اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات در محل کار منجر به کاهش رفت و آمد نیروی کار وجود دارد و باید تغییرات دائمی به کار و زندگی در این شهر که در بسیاری از شرکت ها هنوز هم وجود دارد یک فرهنگ از ساعت های طولانی در دفتر و سرگرم کننده و مشتریان پس از کار.

دویچه بانک انجام تحقیقات مشابه پیدا کردن که دو سوم از معامله گران و مدیران صندوق می گویند که آنها خواهد شد و کار از راه دور برای حداقل یک روز در هفته یک بار این بحران به حال کاهش خواهد یافت.

مارگارت دویل, خدمات مالی شریک در شرکت Deloitte گفت: “در برابر پس زمینه از تمام چالش ها از خانه کار – از سلامت مالی و نگرانی برای مهد کودک – شاید تعجب آور است که خدمات مالی کارکنان در حال پیدا کردن کنترل از راه دور کار خیلی مثبت است. دراز مدت این خانه-کار آزمایش ارائه می دهد این صنعت فرصتی برای تأمل در آن راه کار.”

خدمات مالی بریتانیا رهبر در Deloitte ریچارد Hammell گفت: “حتی با استفاده گسترده از فن آوری های پیشرفته و سازه های دریایی عملیات فعالیت های این شهرستان را محور مستقیم در فرد شاغل الگوهای. این مدل در حال تغییر بود قبل از این مستند است اما در حال حاضر غیر قابل مقاومت. خاص در فرد جنبه از زندگی با ارزش ترین توسط پاسخ دهندگان ما هرگز ناپدید می شوند.”

جالب, جدید ساخت و ساز در لندن آمار تمام زمان بالا قبل از coronavirus همه گیر ضربه زودتر Deloitte گزارش یافت می شود.

کار بر روی بیش از پنج میلیون متر مربع فضای اداری آغاز شد و در مدت شش ماه به 31 مارس سال 2020 است. برخی از 45 طرح جدید زمین شکست در این دوره با توجه به Deloitte لندن دفتر جرثقیل نظرسنجی تابستان سال 2020 است.

این بررسی نشان داد که مقدار کلی از فضای اداری در حال حاضر در حال توسعه در پایتخت شد 15.3 متر مربع پا در سراسر 112 طرح. این نشان 29 درصد افزایش در نظرسنجی قبلی – پوشش شش ماه اکتبر 2019 – و 41 درصد بالاتر از میانگین دراز مدت. یک کاهش چشمگیر در تحولات جدید بود و انتظار می رود در حال حاضر در محل.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im