کار از خانه خواهد بود دو قبل از همه گیر سطح

دین Drobot / شاتر

کارفرمایان انتظار دارند که بسیاری از مردم در حال کار از خانه به طور منظم یک بار به کروناویروس در آمریکا افزایش خواهد یافت و به 37 درصد در مقایسه با 18 درصد قبل از همه گیر.

که بر اساس یک نظرسنجی از 1,046 کارفرمایان است که همچنین نشان می دهد که به طور کلی کارفرمایان معتقدند مردم در حال کار از خانه به عنوان مولد به عنوان دیگر کارگران با 28 درصد از کارفرمایان اعتقاد به افزایش خانه کارگر افزایش بهره وری و یا بهره وری. این رقم نسبت به 28 درصد از سازمانها که گزارش شده است که اثر مخالف و 37 درصد که باور نمی وجود دارد این است که هر اثر است.

این تحقیقات توسط CIPD همچنین پیشنهاد کرد که کارفرمایان انتظار بسیاری از کارکنان که کار از خانه در همه زمان ها به افزایش به 22 درصد پس از همه گیر در مقایسه با فقط 9 درصد قبل از مستند اقدامات تحمیل شده بود.

پیتر پنیر, مدیر اجرایی CIPD گفت: “این بیماری همه گیر در حال رفتن به یک اثر ماندگار در نحوه کار ما با یک گام در تغییر بسیاری از مردم که کار از خانه در یک مقدار منظم تر. این را مختل خواهد شد برخی از الگوهای موجود از فعالیت های اقتصادی به عنوان مثال هزینه های کارگران دفتر در شهر و مراکز شهر است به احتمال زیاد به افت قابل ملاحظه ای در طول و دراز مدت ما را تغییر بیشتر به خرده فروشی آنلاین.”

گزارش جداگانه ای که امروز منتشر شد یک ماه پس از غیر ضروری خرده فروشی بازگشایی, پیشنهاد که بلند را در مرکز لندن مغازه ها پایین است و 73 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019. جدید پایان غرب شرکت که نشان دهنده 600 کسب و کار در سراسر خیابان آکسفورد, باند خیابان, خیابان نایب السلطنه و Mayfair نشان داد که در لندن استقبال تنها 5.1 میلیون بازدید کننده.

خرده فروشی تحلیلگر پرشی نشان داده است که بلند سطوح بالا در خیابان ها در سراسر انگلستان در حال پایین 57 ٪ در مقایسه با ژوئن 2019.

در حالی که این رنگ یک تصویر تلخ برای خرده فروشی و مهمان نوازی پنیر اضافه شده است که حرکت به سوی خانه کارگر به ارمغان می آورد “قابل توجه” استفاده برای کارفرمایان و کارگران است.

“سازمان قادر خواهد بود به استخدام افراد از بسیار گسترده تر منطقه جغرافیایی و کاهش زمان و پول را صرف رفت و آمد را فشار ما زیرساخت های حمل و نقل و افزایش هزینه ها در جوامع محلی.

“استفاده بیشتر از صفحه اصلی کار را به کار بیشتر در دسترس و پایدار برای همه به خصوص برای افرادی که با مراقبت از مسئولیت ها و کسانی که با تحرک و یا نگرانی های بهداشتی. این تغییر را حمایت و تشویق کارفرمایان به جذب و حفظ بیشتر نیروی کار متنوع که خوب است برای اقتصاد و جامعه در مقیاس بزرگ است.”

سازمان گزارش شده است که در طول مستند نسبت نیروی کار از خانه به طور مداوم به طور متوسط 54 درصد.

این CIPD معتقد است حق درخواست کار انعطاف پذیر باید تبدیل به یک روز یک حق برای همه کارکنان و نه پس از 26 هفته به عنوان در حال حاضر مورد نیاز است. دولت متعهد شده است برای مشورت در مورد اینکه آیا به کار انعطاف پذیر به طور پیش فرض موقعیت مگر اینکه کارفرمایان باید یک دلیل خوب چرا از آن نامناسب است.

“برای بسیاری از مردم بیشتر انعطاف پذیر فرصت های کار و انتخاب بیش از زمانی که و که در آن کار می کنند می تواند به یک تعادل کار و زندگی بهتر و پشتیبانی از کلی جسمی و روانی و تندرستی.

“با این حال بسیاری از کارفرمایان نیاز به بهبود چگونه آنها را مدیریت و حمایت از افرادی که کار از خانه به طور منظم تر و مهمتر نیز نیاز به افزایش محدوده و جذب سایر اشکال کار انعطاف پذیر تا کسانی که قادر به کار از خانه کار می کنند انعطاف پذیری در هر کجا که ممکن است در راه های مختلف. برای حمایت از این گسترده تر تغییر بیشتر محل های کار انعطاف پذیر, ما می خواهم برای دیدن حق درخواست کار انعطاف پذیر تبدیل شدن به یک روز یک حق است.”

این تحقیقات نشان داد که 44 درصد از کارفرمایان گفت که قرار دادن آنها در محل اقدامات اضافی و یا صرف برای حمایت از خانه مشغول به کار است. از این 66% برنامه ای برای تغییر سیاست های خود را به قادر به منعکس کننده حرکت به بیشتر صفحه اصلی کار و 46 درصد طرح خط تر مدیریت آموزش در مدیریت و حمایت از کارگران خانگی.

یک سوم از کارفرمایان طرح به معرفی فرم های جدید انعطاف پذیر کاری و یا سعی و افزایش جذب موجود انعطاف پذیر کار ترتیبات از جمله کار از خانه به طور منظم (70%) همیشه کار از خانه (45%) پاره وقت و ساعت (40%) فلکسی-زمان (39 درصد) مدت زمان کار (16%) و فشرده ساعت (25%).

این نظرسنجی آنلاین انجام شد 18 و 30 ژوئن 2020 و ارقام وزن شده است و نماینده بریتانیا کسب و کار مردم توسط بخش صنعت و منطقه است.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>