آمبولانس کارگر خدمات, claps, برای بیمه خدمات درمانی همکاران. مایکل Tubi / Shutterstock.com

در روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار Dr ایوت مارتین نشان دهنده چه چیزی می تواند آموخته پس از مرگ, بهداشت و درمان کارگران از Covid-19 و چگونه سلامت و تندرستی خود را می تواند پشتیبانی برای رفتن به جلو.

امروز (28 مارس) در ساعت 11 صبح ما خواهد ایستاد سکوت به یاد داشته باشید تمام کارکنان بهداشتی درمانی که از دست داده اند زندگی خود را به Covid-19 در حالی که کار در این بیماری همه گیر. همچنین روز جهانی ایمنی و بهداشت در محل کار ابتکار از سازمان بین المللی کار (ILO) است که با حمایت سازمان ملل متحد و بزرگداشت روز بین المللی کشته و مجروح شدن کارگران است.

در زمان انتشار بیش از 100 کارکنان بهداشتی درمانی در بریتانیا مرده بود از Covid-19. من مطمئن هستم که من نه تنها در احساس قلب من غرق هر بار با یک نام جدید و تصویر منتشر شده از کسی که مرده است. که من سمت چپ دانشکده پزشکی و وارد کردن استرس زا جهان در تماس rotas, سقوط, تماس ها و, زندگی یا مرگ, موقعیت های, این کارکنان که از من حمایت. از دست دادن اعضای کارگران بهداشت و درمان خانواده به یک عفونت است که ممکن است آنها را در محل کار است و ویرانگر.

در اوایل این ماه انجمن پزشکی بریتانیا اعلام کرد که به علامت احترام به پزشکان و بیمه خدمات درمانی از کارگران که از دست داده اند و زندگی خود را به Covid-19 گیر پرچم در BMA خانه پرواز را نیمه افراشته. تند و تلخ نماد فاجعه ای که همچنان گشوده است.

بهداشت و درمان کارگران به سقوط تعدادی از گروه: کسانی که مشغول به کار در فعالیت های بالینی و آزمایشگاهی کارگران و غیر بالینی کارکنان فرعی. همه ممکن است در معرض Covid-19 زمانی که مشغول به کار در نقش خود است. این مرگ و میر نیست آمار; در حالی که این افراد ممکن است اختصاص داده اند زندگی خود را به مراقبت از دیگران آنها را امضا نمی کند تا به زندگی خود در این دوره از کار خود را.

وجود دارد در حال حاضر تعدادی از خانواده هایی که سرقت شده خود را گرامی عزیزان – این مرگ و میر است که باید مانع شده اند. به عنوان همه گیر در ادامه تاکید باید بر جلوگیری از هر گونه کار بیشتر مربوط به مرگ و میر.

PPE در دسترس بودن

رسانه ها برجسته کاستی با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و بحث در اطراف بهداشت عمومی انگلستان راهنما ملاحظات حاد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کمبود, که نشان می دهد که کارکنان باید استفاده مجدد تنها با استفاده از اقلام و به دنبال جایگزین کیت. تنزیل رتبه و دستورالعمل های ثانویه به PPE در دسترس نمی باید اتفاق می افتد. به جای هر خیابان برای تولید این تجهیزات باید به کاوش در کنار ارائه مشاوره مبتنی بر شواهد امن زدايي روش برای سهام در دسترس است.

در حالی که تمرکز شده است در PPE حصول اطمینان از ایمنی کارکنان بهداشتی شامل بیش از پشت بام ها و ماسک و پیش بند و دستکش. وجود دارد نیاز به مراقب باشید در نظر گرفتن سلسله مراتب کنترل در هر مرحله ممکن است که در آن کنترل اقدامات می تواند اجرا شود از جمله کامل استفاده از مهندسی و کنترل های اداری. PPE باید در نظر گرفته شود بالاترین شکل از کنترل و اندازه گیری.

ارشد و تصمیم سازان باید گوش دادن به دیدگاه های شغلی بهداشت حرفه ای که انجام خود ارزیابی ریسک. بهداشت شغلی متخصصان آموزش دیده در مدیریت ریسک خطرات بیولوژیکی و کنترل اقدامات و PPE در میان بسیاری از مناطق دیگر و زیادی را برای اضافه کردن به این بحث حیاتی.

سلامت روان

در حالی که تمرکز شده است در PPE حصول اطمینان از ایمنی کارکنان بهداشتی شامل بیش از پشت بام ها و ماسک و پیش بند و دستکش”

به نظر ما سلامت و ایمنی بهداشت و درمان کارگران ما نیز باید بررسی نحوه حمایت از سلامت روانی کارگران در هر دو زمان پاسخ فاز و فاز بهبودی از این بیماری همه گیر است که ما وارد خواهد شد در آینده. اعضای ستاد شاهد مرگ و میر در مقیاس است که آنها هرگز قبل از تصمیم گیری ساخته شده است که قرار دادن آنها در معرض خطر اخلاقی آسیب و بسیاری از کارگران نیاز به انطباق با به طور مداوم در حال تغییر محیط کار. بهداشت شغلی می تواند در سیاست در مرحله توسعه است. در ضمن شغلی بهداشت حرفه ای می تواند به ارائه مشاوره در رابطه با حمایت های مورد نیاز به صورت فردی از طریق مدیریت ارجاع.

به عنوان ما از موضع سکوت در 11 بعد از ظهر امروز ما باید از خود بپرسیم چه چیزی ما می توانیم حرکت رو به جلو – هر دو برای جلوگیری از افزایش مرگ و میر و برای حمایت از بهداشت و سلامت بهداشت و درمان کارگران پس از همه گیر آمده و جهان با تمرکز توجه خود را در جای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو