شما آن را انجام دهید من آن را انجام دهید: چگونه به کنار آمدن با اشتباهات شرم آور شما را

در چند هفته گذشته, من موفق به ساخت چندین اشتباهات شرم آور در دانشگاه برکلی وابسته به زندگی است. البته من ساخته شده بسیاری از اشتباهات شرم آور در طول سال در کالج اما هرگز در زندگی من ساخته شده بسیاری از در یک ردیف.

برای مثال این هفته گذشته من موفق به طور تصادفی چت نسبتا نامناسب و ضعیف بهنگام پیام به همه در یک زوم سخنرانی که عنوان خوانده شده, “من باید برم PEEEE.” من نیز ارسال یک ایمیل خصوصی به آدرس اشتباه که رسید اکثریت مردم در یک سازمان من بخشی از. این نمی شد لحظه های زیبا و آنها هر دو بسیار قابل اجتناب. برای کسانی که به دلایل من بسیار به طور موقت خجالت.

چه تفاوت اشتباه شرم آور از یک nonembarrassing اشتباه است که شاید واضح در این نقطه است. اشتباه شرم آور باعث می شود شما احساس می کنید چیست ؟ شما آن را حدس زده: خجالت. من کاملا مطمئنم که من اشتباه هر روز, اما من احساس نمی کنم لزوما آنها خجالت.

احساس خجالت متمایز است. برای بسیاری از افراد ممکن است آن را جلو مخلوطی از احمق بی دست و پا و خود آگاهانه احساسات. شخصا, من شروع به دریافت جسمی گرم است. شاید برخی از شما می تواند مربوط. بیشتر از همه چه چیزی باعث می شود یک اشتباه شرم آور است که آن را احتمالا می توانست به طور کامل اجتناب شود در وهله اول اگر کمی مراقبت و توجه بیشتر اختصاص داده شده به آنچه شما انجام شد.

اما در پایان روز از آن همه خوب و بدون نیاز به سفر برای یک دوره طولانی از زمان خود اشتباهات شرم آور. چرا ؟ از آنجا که ما همه را اشتباهات شرم آور. بسیاری از ما بچه های خیلی بیشتر اشتباهات شرم آور راه آینده ما و احتمالا یک مقدار عادلانه در طول راه.

گرفتن من چند سال پیش به عنوان یک دانشجوی سال اول دارم و خواري کمی بیشتر روی شرم آور اشتباهات من ساخته شده به خصوص اگر آنها متصل به دانشگاه برکلی زندگی است. اما در حال حاضر من تنها سفر برای یک میلی ثانیه خنده در خودم مقابله با این اشتباه آن است که اگر در قدرت من به انجام این کار, آن را خود و حرکت بر روی.

داشتن و پس از آن به سرعت در حال حرکت از یک اشتباه شرم آور ممکن است یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای کنار آمدن با احساس حماقت و یا خود آگاهی است. وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن بر روی چیزی است که شما دیگر هیچ کنترل بیش از است. اشتباه شده است و در حال حاضر تنها کنترل شما چگونه واکنش نشان می دهند و یا به آن پاسخ دهند! ما در مسدود کردن واکنش نشان می دهد در یک راه است که برجسته طنز و relatability وجود دارد که در این اشتباه شما ساخته شده است.

پس از همه اشتباهات شرم آور تبدیل شدن به یک نقطه شروع عالی برای داستانک طنز. مثلا من به دوستان من یک خنده خوب در هفته گذشته زمانی که گفتن آنها در مورد من ردهها اعلام بیش از زوم. و صادقانه آن را بسیار خنده دار پس از بازتاب به خصوص با توجه به برخی از پاسخ من در چت خصوصی در زوم (به عنوان مثال “فقط به شخص …”). در حالی که آن را شرم آور لحظه ای در خود و برای خود من متعلق به آن است و به نظر می رسید به طنز اکثریت کلاس من.

شاید این موضوعات از خجالت و مقابله با اشتباهات شرم آور در حال درس مهد کودک و یا آنهایی که احساس پیش پا افتاده. بسیاری از شما در حال حاضر ممکن است سرد خود را با اشتباهات شرم آور است که ستارگان! اما برای کسانی که اجازه دهید خود خجالت معطل و یا نیاز به یادآوری است که همه ما را در این نوع از اشتباهات این یکی را برای شما است! اگر شما احساس می کنید مثل شما به تنهایی در ساخت بسیاری از اشتباهات شرم آور می دانم که شما قطعا نیست. پس به سلامتی به اشتباهات شرم آور و سرگرم کننده پس از اشتباه ،

تماس با Gina رایت در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>