جوان نوآوران: U S پژوهش در آنفلوآنزای اسپانیایی می آموزد درس در مورد بیماری های همه گیر


محتوای مقاله

ساسکاچوان است عاقلانه یادگیری از گذشته خود اصرار اجتماعی و فاصله آن را به عنوان به آرامی به بازگشایی آن فعالیت های کسب و کار در میان COVID-19 همه گیر می گویند محققان دانشگاه ساسکاچوان.

“بر اساس چه 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی در استان ما آرامش اجتماعی فاصله اقدامات نیاز به اتفاق می افتد به تدریج و عمومی باید به زمان بازگشت به حالت عادی “زندگی” گفت: تاریخچه دانشجوی کارشناسی Derek کامرون. “حتی اگر ما به سهولت محدودیت برای COVID-19 ما هنوز هم باید مراقب باشید برای جلوگیری از تکرار تاریخ خود را.”

University of Saskatchewan history student Derek Cameron (photo credit: Cameron provided) (for Saskatoon StarPhoenix Young Innovators series, May 2020)
دانشگاه ساسکاچوان تاریخچه دانشجو درک کامرون. /jpg

مهاجم آنفلوآنزای اسپانیایی که گسترش در سطح جهان بین سال 1918 و 1920 به عنوان جنگ جهانی اول به پایان رسید در نظر گرفته شده است یکی از کشنده ترین بیماری های همه گیر در تاریخ تا 50 میلیون مرگ و میر ناشی از آن 5,000 بودند در ساسکاچوان به تنهایی. ویرانگر سریع گسترش این بیماری ناشی از سربازان به خانه بازگشت و مردم را به طور کلی سیستم ایمنی بدن با توجه به سختی های جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de