افراد جوان در حال کلید به نیکوتین-رایگان آینده: پنج مرحله برای متوقف کردن آنها سیگار

جهانی, عناوین سلامت سلامت اعتبار: Bigstockکیپ تاون, آفریقای جنوبی, مارس 31 2020 (IPS) - استفاده از توتون و ت

توسط AKHSHIJNEWS در 11 خرداد 1399
جهانی, عناوین سلامت

سلامت

Tobacco use is one of the leading causes of premature death and disability worldwide: warns WHO ahead of World No Tobacco Day

اعتبار: Bigstock

کیپ تاون, آفریقای جنوبی, مارس 31 2020 (IPS) - استفاده از توتون و تنباکو, کشته شدن بیش از 8 میلیون نفر در هر سال است. بیشتر از بزرگسالان سیگاری ها شروع به سیگار کشیدن را قبل از سن 20 سالگی ، این به معنی این است که اگر یکی را می توانید از طریق دوران جوانی بدون سیگار احتمال اینکه یک فرد سیگاری در بزرگسالی تا حد زیادی کاهش می یابد.

جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به معتاد به دخانیات و محصولات مرتبط است بنابراین کلید دود رایگان در آینده است.

با ظهور رمان محصولات توتون و تنباکو و توتون و تنباکو صنعت دروغ بازاریابی آنها را به عنوان کمتر مضر از خود قابل احتراق همتایان ضرب المثل "پیشگیری بهتر از درمان است" هرگز مهم تر بوده است برای دولت ها به توجه اگر ما برای رسیدن به دود رایگان در آینده است.

در اینجا پنج چیز است که دولت باید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که دود رایگان در آینده متوجه است.

1. افزایش مالیات بر دخانیات

توتون و تنباکو مالیات یکی از مهمترین و موثر جمعیت بر اساس استراتژی برای کاهش مصرف دخانیات. به طور متوسط 10 درصد افزایش قیمت سیگار موجب کاهش تقاضا برای سیگار توسط بین 4% و 6% برای کل جمعیت.

چرا که آنها فاقد درآمد قابل تصرف و محدود سیگار, تاریخچه افراد جوان بیشتر پاسخگو به افزایش قیمت ها بیش از بزرگسالان خود هستند. جوان مردم قیمت پاسخگویی نیز توضیح داده شده توسط این واقعیت است که آنها نیز به احتمال زیاد دود اگر همسالان خود دود. این نشان می دهد که افزایش در مالیات توتون و تنباکو نیز به طور غیر مستقیم باعث کاهش جوانی سیگار با کاهش سیگار کشیدن در میان همسالان خود.

2. معرفی 100% عاری از دود در محیط

عاری از دود سیاست های کاهش فرصت های به دود و ارد اجتماعی پذیرش از سیگار کشیدن است. بسیاری از کشورها نوعی از دود-سیاست رایگان در محل. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از فضاهای عمومی که در آن سیگار اتفاق می افتد. بسیاری از این مکان ها آباد شده توسط افراد جوان و یا مثال سیگار کشیدن بخش در کاباره ها و کافه ها – کمک به این ایده است که سیگار کشیدن قابل قبول است و "عادی".

تحقیقات از ایالات متحده نشان می دهد که ایجاد دود-فضای رایگان را کاهش می دهد جوانان سیگار جذب و احتمال جوانان پیشرفت از تجربی به تاسیس سیگاری است. در انگلستان دود-رایگان اماکن مرتبط شده اند به کاهش منظم سیگار در میان نوجوانان و تحقیقات در استرالیا نشان می دهد که عاری از دود سیاست ها به طور مستقیم مربوط به رها کردن سیگار در جوانان شيوع بین سال های 1990 و 2015. با اتخاذ 100% عاری از دود سیاست های دولت می تواند denormalise سیگار و روشن کردن جوانان و دور از توتون و تنباکو و محصولات مرتبط است.

3. اتخاذ بسته بندی ساده و گرافیک هشدارهای بهداشتی

صنعت دخانیات با استفاده از براق و طرح های جذاب برای بازار خطرناک آن محصولات خود را به افراد جوان است. همه محصولات توتون و تنباکو باید به این موضوع به بسته بندی ساده و گرافیک هشدارهای بهداشتی به طوری که خود را جذاب بسته بندی, طرح منجر نمی شود جوانان به دست کم گرفتن آسیب از استفاده از این محصولات است. در حال حاضر 125 کشور نیاز به گرافیک تصاویر بر روی بسته بندی محصولات توتون و تنباکو. کشورهایی مانند آفریقای جنوبی است که تکیه بر یک متن پیام هشدار دهنده به مراتب پشت منحنی. بسته بندی ساده بر روی محصولات توتون و تنباکو بوده است به تصویب رسید و در 13 کشور به تاریخ و در ژانویه سال 2020 اسرائیل این کشور را به اعمال بسته بندی ساده به e-سیگار.

4. یاغی تبلیغات دخانیات ترویج و حمایت

سنتی تبلیغات و حمایت از دخانیات ممنوع شده است و در اکثر نقاط جهان است. اما صنعت دخانیات توسعه راه های جدیدی برای نگهداری محصولات خود را در چشم های عمومی.

برخی از استراتژی های مشترک صنعت استفاده می شود برای هدف قرار دادن جوانان شامل استخدام "اثرگذارندهها" برای ترویج تنباکو و نیکوتین محصولات در رسانه های اجتماعی, حمایت, حوادث و راه اندازی طعم های جدید است که با توسل به جوانان مانند حباب آدامس و آب نبات پنبه است که به تشویق افراد جوان به دست کم گرفتن آسیب بالقوه از استفاده از آنها. شواهد همچنین نشان می دهد که چگونه صنعت دخانیات با استفاده از نقطه فروش بازاریابی به هدف قرار دادن کودکان با تشویق فروشندگان به موقعیت توتون و تنباکو و محصولات مرتبط در نزدیکی شیرینی و تنقلات و cooldrinks, به ویژه در رسانه های نزدیک به مدارس.

دولت نیاز به یاغی این تاکتیک و تحمیل جریمه های سنگین در شرکت های دخانیات است که هر گونه تلاش برای دور زدن قانون است.

5. آموزش افراد جوان

با توجه به اینکه دخانیات جان نیمی از آن در دراز مدت کاربران صنعت دخانیات نیاز به افراد جوان معتاد به محصولات خود را برای اطمینان از بقای آن. افراد جوان باید آگاه باشند از این. دولت باید راه اندازی شمارنده-کمپین های تبلیغاتی است که آموزش افراد جوان در تاکتیک های به کار گرفته شده توسط صنعت به هدف قرار دادن آنها را به طوری که آنها نمی افتد طعمه به آنها.The Conversation

سام Filby تحقیقات افسر تحقیق در اقتصاد Excisable محصولات دانشگاه کیپ تاون و Corné ون Walbeek استاد در دانشکده اقتصاد و محقق اصلی اقتصاد توتون و تنباکو کنترل پروژه, دانشگاه کیپ تاون

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب