10 روش افراد جوان منجر به راه در برابر COVID-19

فعال شهروندان و سلامت زنان تحویل رهبران جوان انجام کار حیاتی در خط مقدم از این بیماری همه گیر پاسخیک گرافیک ب

توسط AKHSHIJNEWS در 25 فروردین 1399
فعال شهروندان و سلامت

زنان تحویل رهبران جوان انجام کار حیاتی در خط مقدم از این بیماری همه گیر پاسخ

یک گرافیک به اشتراک گذاشته شده در هاشم را #AgirContreCOVID19 توییتر چت برای جلوگیری از اطلاعات نادرست است.

Apr 9 سال 2020 - به عنوان جهان هایش با چالش های بی سابقه ای مطرح شده توسط COVID-19 گیر افراد جوان در حال نشان دادن خود ادامه داد: رهبری در جوامع و کشورها است. با توجه به طرح سازمان ملل متحد برای رسیدگی به COVID-19 جوان مردم برخی از بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر را از اثرات اجتماعی و اقتصادی. با این وجود جوانان نیز در میان فعال ترین در جهانی پاسخ: نه تنها آنها را در خطوط مقدم به عنوان کارگران بهداشت و درمان, اما آنها همچنین پیشبرد بهداشت و ایمنی در نقش خود به عنوان محققان و فعالان نوآوران و ارتباط برقرار است. چنین تصمیم گیران باید متعهد به حصول اطمینان از youth voices بخشی از راه حل برای یک سالم تر و امن تر و جنسیتی برابر جهان است.

در اینجا تنها برخی از راه های است که زنان تحویل رهبران جوان پله تا و اقدام در برابر شیوع:

1. ارائه ضروری ارائه خدمات بهداشت باروری و همراهی

با بسیاری از کشورها به نوعی از مستند زنان در سراسر جهان با مشکل دسترسی به سقط جنین و پیشگیری از بارداری. به مردم اطمینان دهد که هنوز هم قادر به مراقبت از خود را برای سلامت جنسی و باروری, Lina لوپز و سازمان safe2choose ارائه پشتیبانی از طریق ایمیل, وب سایت, Twitter, Facebook و Instagram. "در طول این زمان نامشخص, ما متعهد به ارائه امن سقط اطلاعات و مشاوره به زنان و دختران از خانه های خود" لینا گفت. "بحث ما در اینجا به شما را."

در اسرائیل رفاه اجتماعی کارگر و یا رم و در بریتانیا NHS داوطلب پاسخگوی Gbemisola Osadua ارائه پشتیبانی تلفنی برای کسانی که تجربه تنهایی در حالی که خود در انزوا. و یا همچنین مشاوره با حاملگی ناخواسته برجسته متقاطع برش کار مددکاران اجتماعی در طول این زمان قرنطینه و دیگر اقدامات حفاظتی.

2. با استفاده از رسانه های اجتماعی و برنامه ها به گسترش اطلاعات دقیق

با توجه به پزشکی دکتر هاشم Hounkpatin بنین وجود دارد دو بیماری در حال گسترش در سراسر جهان در یک ویروسی شیوه: COVID-19 و خبر جعلی. این واکسن برای هر دو ؟ "اطلاعات خوب." هاشم که راه اندازی یک توده در برنامه های سواد آموزی در فرانسوی زبان آفریقا به نام Arayaa همکاری با یک کنسرسیوم بهداشت مربوط به تولید محتوا برای سازماندهی یک Tweetchat در مورد چگونه به نگه داشتن امن در برابر COVID-19. خود را با هشتگ #AgirContreCOVID19 رسیده بیش از 90 ، 000 شرکت کنندگان به تاریخ. علاوه بر این آنها در حال طراحی یک برنامه است که نمایش قابل اعتماد دانش در زبان محلی اجازه می دهد تا به کاربران برای ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم با کارشناسان برای کمک به.

3. صحبت کردن به صورت موثر و عادلانه مراقبت

در بالای درمان بیماران پزشکان جوان نیز در پاسخ با صدایی زنگ زنگ در اطراف منابع محدود و خواستار بیشتر سرمایه گذاری در بهداشت و درمان. Sujitha Selvarajah از انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) بر نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) افزایش تست ظرفیت و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر ترین. "این بیماری همه گیر نشان می دهد که نابرابری های موجود در جامعه" Sujitha گفت. "حفاظت از آسیب پذیرترین باید به یک اولویت در همه زمان ها نه فقط در طول یک بیماری همه گیر."

Sujitha Selvarajah پزشکی تیم درخواست مردم برای ماندن در خانه و محافظت از دیگران است.

در ضمن Gvantsa Khizanishvili گرجستان است که با تمرکز بر بهبود دسترسی به کیفیت و عادلانه برای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان در طول بیماری همه گیر. به عنوان تفلیس شهر مدیر C/می Gvantsa خواستار انکولوژیست در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و داده ها در تاثیر COVID-19 در بیماران مبتلا به سرطان. از آنجا که بیماران مبتلا به سرطان در معرض خطر بالاتری از عوارض ناشی از ویروس او معتقد است "این بسیار مهم است به ارائه دقیق ترین اطلاعات منابع و پشتیبانی برای افراد مبتلا به سرطان, سرطان بازماندگان و خانواده و مراقبان."

4. دفاع روانی و سلامتی

حفاظت از هر کس از این بیماری همه گیر نیز به معنی حفاظت از مردم در سلامت روان. در لهستان پزشک و رزیدنت روانپزشکی آنا Szczegielniak آوردن توجه به چگونه انزوای اجتماعی قرار می دهد استرس اضافی در افراد به خصوص کسانی که بی خانمان هستند هیچ اتصال به اینترنت و یا عدم حمایت از خانواده خود را. با توجه به آنا پزشکان در کشور در حال سازماندهی گروه های رسانه های اجتماعی برای کسانی که در بحران و برجسته هستند ارزش جامعه است. "تنها متحد ما می توانید ضرب و شتم این بیماری همه گیر" آنا گفت.

5. نوآوری به منظور بهبود دسترسی به نجات بخش تست

گسترده آزمایش یک بخش حیاتی از صرفه جویی در زندگی در یک بیماری همه گیر. برای تقویت خود در شهرستان coronavirus دفاع هلنا Likaj توسعه و پیاده سازی یک درایو از طریق مرکز آزمون در New Orleans, Louisiana. هر هفته بعد از ظهر و در حالی که منابع آخرین, مرکز خود را فراهم می کند رایگان COVID-19 تست به افراد سوار کردن در ماشین و دوچرخه.

هلنا Likaj انجام از طریق درایو تست.

6. انجام تحقیقات و توسعه فن آوری

یکی دیگر از جنبه های مهم مقابله با کروناویروس پژوهش است. حمزه Meghari فلسطین یک مراقبت های بالینی دستیار تحقیق در حال حاضر مستقر در انگلستان است که پیوستن به نیروهای با سازمان بهداشت جهانی به انجام یک مطالعه بالینی و اپیدمیولوژیک فنی COVID-19. این تحقیقات را قادر می سازد درک بهتر از این بیماری و در نتیجه بهبود مدیریت علائم آن و گسترش یافته است. در حالی که همه چیز ممکن است نامشخص "در حال حاضر همه ما باید این باور در قدرت علمی پژوهشی" حمزه گفت.

حمزه Meghari آماده سازی مواد برای تحقیقات خود را.

7. مهار قدرت ارتباطات

Jama جک رئیس ارتباطات شورای تحقیقات پزشکی واحد برای تنها COVID-19 مرکز آزمون در گامبیا. برای او یکی از بزرگترین چالش هایی است که اطلاعات شکاف بنابراین او ایجاد پوستر و فیلم کوس اسطوره ها در مورد کوروناویروس و انتشار مواد مختلف Gambian زبان. "همبستگی خود را با ارائه فرصت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات صحیح و این می تواند کمک به حداقل رساندن پتانسیل برای وحشت" Jama گفت.

به طور مشابه, ویرایشگر, تولید کننده و مجری رابرت Mukondiwa فراهم می کند به روز رسانی روزانه به Zimbabweans (و بقیه جهان) در مورد کشور خود را تلاش برای مقابله با COVID-19. از طریق آموزنده برنامه نویسی در Zimpapers شبکه تلویزیونی رابرت مؤثر است دیگران به تعامل مفید در تغییر رفتار اجتماعی مانند فاصله و خود انزوا.

Jama جک نشان می دهد بهداشت خوب در کنار یک پوستر او ایجاد شده است.

رابرت Mukondiwa در Zimpapers شبکه تلویزیون.

8. ارائه مواد غذایی و بهداشت

در زمانی که ملزومات کمیاب فعالان جوان در حال کار برای پر کردن نیازهای جوامع خود. توسعه جامعه برای صلح (CDP) بنیانگذار محمد Ferdaus آثار خود را از طریق سازمان به توزیع مواد غذایی و بهداشتی کیت های روزانه کارگران — مانند فروشندگان خیابانی و ریکشا دستگاه کشش — در بنگلادش است. پس از داکا مستند ساخته شده است, حفظ سلامت و ایمنی به خصوص دشوار در زاغه منطقه Korail محمد می دهد ساکنان این محصولات بهداشتی و فراهم می کند آموزش در مورد چگونه به نگه داشتن محیط اطراف خود را تمیز.

فعال اجتماعی کریشنا Maheshwari نیز ارائه وعده های غذایی رایگان به خانواده ها در پاکستان است. خود آغاز خدمات اولویت زنان مجرد و زنان بیوه و همچنین کارگران, که معیشت بوده است مختل بحران است.

توسعه جامعه برای صلح آماده مواد غذایی و کمک های مالی.

کیسه های مواد غذایی بسته بندی شده توسط کریشنا Maheshwari.

9. تعامل با مقامات منتخب و نمایندگان مجلس

به عنوان یک وکیل Bernarda اردنز Moscoso با استفاده از نقش خود به عنوان مشاور حقوقی در شورای ملی اکوادور برای تأمین بودجه برای COVID-19 پاسخ. پس از Bernarda خواست احزاب سیاسی برای اهدای پول آنها را کنار بگذارند برای مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور اکوادور اعلام کرد که دولت کانال این ذخایر به مبارزه با این بیماری همه گیر. اغلب خشونت علیه زنان و دختران گرایش به موشک وار رفتن در زمان بحران. در پاسخ Bernarda نیز کمک به پیاده سازی یک پروتکل به آدرس ایمنی از دختران و زنان در طول اضطراری است.

10. حصول اطمینان از آسیب پذیر ترین هستند در پشت سمت چپ

گزارش های متعددی نشان می دهد که کسانی که در انسان دوستانه تنظیمات به خصوص گروه که آواره و/یا زندگی در اردوگاه ممکن است تجربه ای ترسناک اثر COVID-19. افراد جوان مانند Muzna Dureid در حال بالا بردن صدای خود را به مطمئن شوید که این جمعیت به پشت سر نمی تواند در بحران است. به عنوان Liason افسر در کلاه یک سازمان داوطلبانه است که به دست آورده توجه بین المللی را برای نجات زخمی ها غیر نظامی در سوریه جنگ داخلی Muzna طرفداران برای یک "تلاش جهانی از تخصص و فن آوری پول و مواد را به صرفه جویی در زندگی در همه جا از جمله در سوریه" که در آن شلوغ پناهندگان شهرک را ترک دختران و زنان به خصوص در معرض خطر این بیماری است. "آتش بس تنها راه برای ارائه محصولات پزشکی" Muzna گفت.

سفید کلاه پاستوریزه مدارس و مساجد و دیگر اماکن عمومی.

برای خواندن بیشتر در مورد چگونه زنان تحویل رهبران جوان و دیگر جوانان در سراسر جهان مبتلا به این بیماری همه گیر و چگونه آنها را پاسخ لطفا از جوانان ما تحویل کانال در Twitter و Facebook.

برای منابع در مورد چگونه به طور موثر تعامل با افراد جوان در کار خود را به اتمام زنان ارائه مقاله در معنی دار جوانان نامزدی.

اطلاعات بیشتر در مورد زنان ارائه پاسخ اینجا.

همه عکس ها حسن نیت ارائه میدهد از زنان تحویل رهبران جوان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب