2 دختران حکومت بر جهان در رابین Talley را ‘موسیقی از جهان دیگری’

درجه: 4.0/5.0

رابین Talley های در حال ظهور جالوت حضور در تجاوز+ داستان بزرگسالان جوان جامعه است که در آن دوباره. قرار دادن در برخی از پتی اسمیت و نشستن برای “موسیقی از جهان دیگر” است که باعث می شود برای یک شگفت آور سرگرم کننده (البته گاهی اوقات اشک, زود کشیدن) پاپ کورن بخوانید نادر دستاورد برای epistolary داستان های تاریخی.

تعجب آور در مورد رمان نشاط لمس است که این جذابیت ماندگار با وجود “queerphobia” بودن یک موضوع مرکزی. مجموعه ای در 1970s, کالیفرنیا, داستان است گفت: از طریق نامه های رد و بدل شده بین Tammy لارسون و شارون هاوکینز هر دو از آنها دانش آموزان دبیرستانی در خصوصی مدارس کاتولیک که جفت این دو با هم برای یک قلم رفیق پروژه. پراکنده بین حروف دختران’ خاطرات مطالب; برای Tammy این فرم فرستاده نشده نامه خطاب به هاروی میلک, اواخر, گی, فعال حقوق بشر و شهرستان سن فرانسیسکو سرپرست.

تمی که در اورنج کانتی زندگی است عمیقا مستور لزبین, که عمه مشتاق حامی از زندگی واقعی و ضد حقوق همجنسگرایان فعال آنیتا برایانت و کالیفرنیا گزاره 6 — یک شکست خورده ابتکار عمل از سال 1978 که در صورت تصویب آن را غیر قانونی برای عجیب و غریب مردم به کار در مدارس دولتی. شارون که برادر گی می شود Tammy تنها محرم و در Tammy می شود شارون به عنوان شارون بررسی San Francisco Castro منطقه. دختران باند بیش از موسیقی پانک به خصوص که از پتی اسمیت و در نهایت شروع به بازجویی آنچه را که آنها آموخته اند که به این باور.

اگر چه این کتاب نهایت لذت بخش خواندن آن نیست و بدون توجه به نقاط ضعف. گذشته از این دو شخصیت و شارون برادر پیتر تقریبا تمام بازیگران در حمایت از کاریکاتور با سطح-سطح شخصیت. سمت شخصیت وجود دارد به طور انحصاری به خدمت شسته و رفته روایت اهداف با معنای واقعی زندگی خود را فراتر از آن.

این کمبود در عمق شناسایی نیست و منحصر به فرد را به سمت شخصیت های. Tammy و شارون صدای در ابتدا به نظر می رسد غیر قابل تشخیص از یکدیگر بصری تفاوت های بین فردی خود را در نامه ها و نوشته های دفتر خاطرات بازیگری به عنوان تنها جدا کردن عامل برای خواننده. به عنوان کتاب میدارد تا در سرعت این دختران شروع به احساس بتن تر و به طور فزاینده ای جسورانه صدای ما را به کلی پایان خوش.

با وجود این مشکلات “موسیقی از جهانی دیگر” سزاوار خواندن به دلیل رویکرد منحصر به فرد به تصویر می کشد تاریخی queerphobia. این کتاب ممکن است یا ممکن است نمی تواند بهانه ای برای کشف queerphobia و شخصی خود را با اثرات عجیب و غریب نوجوانان از زمان — که شاید به همین دلیل بسیاری از شخصیت احساس مسطح — اما که Talley موفق به کشف این بدون اینکه بیش از حد آموزشی موثر است. Talley هرگز “اطلاعات-افسردگی” بافت تاریخی به جای اعتماد خوانندگان به قرار دادن همه چیز با هم از طریق او استادانه اختلاط جزئیات کوچک است.

زمانی که دختران درگیر در حقوق همجنسگرایان فعالیت آن را احساس می کند معتبر به عنوان خوانده شده آنها را بازگویی این دخالت. این بخشی از درخشندگی پشت Talley رویکرد به نوشتن داستان های تاریخی: باید وجود داشته باشد برخی از طولانی تمایل به تدریس اما در نهایت نیروی محرکه “موسیقی از جهان دیگری” به نظر می رسد میل به تصرف خود چگونه باید آن را احساس کرده اند به زندگی می کنند در طول این زمان و بیشتر به طور خاص به تجربه گسترده queerphobia دست اول. این queerphobia به تصویر کشیده شده در این رمان است که مهمترین آنها هرگز خشونت آمیز و یا بلاعوض پیوستن به دقت تاریخی بدون در حال اجرا خطر بیگانه خوانندگان که نمی خواهید برای دیدن شخصیت های مانند خود مورد ضرب و شتم و یا کشته شدند.

وجود دارد هرگز هیچ حمایتی از والدین در این رمان اما اگر وجود داشت آن را ممکن است کم از نقطه — شخصیت هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از کسانی که قطع شده است از روابط خانوادگی زیرا آنها عجیب و غریب. در حالی که Talley مقاوم در برابر پاداش او ارائه نمی کند مدت زمان را به یک مدینه فاضله یا. در پایان “موسیقی از جهانی دیگر” روشن می سازد که بدبختی هرگز تنها تجربه مجاز به عجیب و غریب, فرد, حتی اگر آن را یکی از شایع.

“موسیقی از جهان دیگری” می تواند خریداری شده در bookshop.orgیک وب سایت است که سهام حاصل با کتابفروشی های مستقل. متناوبا, شما می توانید با استفاده از bookstorelink.com به جستجو برای کتاب فروشی مستقل در نزدیکی شما. بسیاری از کتابفروشی ها در منطقه خلیج در حال حاضر ارائه خدمات تحویل و منظقه وانت.

الکس جیمنز را پوشش می دهد ادبیات و تجاوز+ رسانه ها. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @alexluceli.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>