ASUC سنا نگه می دارد جلسه به بحث در مورد COVID-19 امداد صورتحساب

روز چهارشنبه ASUC سنا برگزار شد یکی مانده به آخر جلسه از سال تحصیلی تقریبا به بحث در مورد کار مداوم در مورد CO

توسط AKHSHIJNEWS در 13 اردیبهشت 1399

روز چهارشنبه ASUC سنا برگزار شد یکی مانده به آخر جلسه از سال تحصیلی تقریبا به بحث در مورد کار مداوم در مورد COVID-19 امداد و چندین صورتحساب.

امور خارجی معاون رئیس جمهور Varsha Sarveshwar گزارش شده است که او در همکاری با دانشجو در مرکز آموزش مجازی برای میزبانی چند آنلاین حوادث برای دانش آموزان در این هفته است که پرداختن به چالش های کمتر اقلیت های چهره در طول بیماری همه گیر.

او افزود که UC انجمن دانشجویان نژادی عدالت در حال حاضر کمک مالی در حال حاضر زندگی می کنند و اهدا خواهد شد به جامعه دانشجویی سازمان متقاضیانی که در حال انجام کار برجسته به صورت نژادی و عدالت است.

پس از مدافع دانشجویی نوا Bearson گفت که او و پردیس نیازهای اساسی کمیته در مورد تاثیر بالقوه از نیازهای اساسی هزینه در دانش آموزان است.

"ما نمی فکر می کنم در دراز مدت نیازهای اساسی برای دانش آموزان باید سقوط در پشت دانش آموزان خود" Bearson گفت: در این نشست است. "آن را باید در سقوط دولت و مدرسه است."

او اعلام کرد قصد خود را به "فاز" هزینه و برای پردیس مدیریت به گام برای حفظ و بهبود اقتصادی و غذا و مسکن و پشتیبانی.

پس از اجرایی, گزارش انتخابات شورای صندلی جیمز Weichert گزارش 487 درصد افزایش از سال 2019 در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو مشارکت در سال 2020 ASUC انتخابات و همچنین به عنوان یک افزایش 1 درصدی را از سال 2019 به طور کلی مردم در انتخابات.

"دانشجویان تحصیلات تکمیلی مهمی جمعیت در پردیس و ما امیدواریم که برای ادامه این روند مثبت در آینده" Weichert گفت: در این نشست است.

Weichert همچنین در مورد آئین نامه اصلاحات مشخص شده در لایحه جدید به افزایش حقوق صاحبان سهام و پاسخگویی و شفافیت در ASUC انتخابات است.

این لایحه در نظر دارد برای از بین بردن موانع به ASUC دسترسی و نمایندگی. Weichert گفت که او امیدوار به ادامه این گفتگو به سال آینده تحصیلی است.

سپس سناتور کارولین لو تشکر دیگر سناتورها برای تصویب به او انتقال دانشجو نماینده بیل. در حالی که این جایگاه در سال گذشته تاسیس شد, انتقال دانشجو نمایندگان شامل نمی شد در هر آیین نامه های عامل است که این لایحه به جبران است.

پس از آن سناتور Romario که نمی استفاده از یک نام و به عنوان صندلی از ASUC COVID-19 مالی کمیته امداد نقل مکان کرد به تصویب لایحه خود را به اختصاص هر گونه استفاده نشده ASUC بودجه از 2019-20 سال مالی نسبت به COVID-19 امداد مالی صندوق.

"این کاملا مهم است که ما در حال حمایت از دانش آموزان در طول همه گیر" Romario گفت: در این نشست است.

با توجه به متن آن لایحه با هدف "از نظر مالی توانمند سازی سازمان های ارائه دانش آموزان با کمک های مالی در میان یک بیماری همه گیر." جدید صندوق مقدار خواهد کل به $64,080. با 14 سناتور رای گیری به نفع و هیچ کدام مخالف این لایحه به تصویب رسید.

نسبت به پایان جلسه, لایحه جدید ایجاد شده توسط رئیس امور حقوقی Jedidiah Tsang برای ایجاد پرسنل onboarding آموزش برای ورودی ASUC مقامات اختصاص داده بود به ASUC حکومت و امور داخلی کمیته.

به عنوان افسران خود را به آخرین گزارش از سال در این جلسه بسیاری از ابراز لطف نسبت به همکاران خود.

"این است که آخرین گزارش رسمی به عنوان CLO," Tsang گفت: در این نشست است. "این شده است یکی از بزرگترین لذت در کال به خدمت در کنار همه شما. با تشکر از همه شما برای یک سال شگفت انگیز."

آنجلینا وانگ یک دولت خبرنگار. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @dc_angelina.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن