3 peregrine falcon جوجه های هچ در بالا بالکن کلیسا

پس از انتظار بسیار با سراسر شهر بود رسانه های اجتماعی زیر, سه peregrine falcon جوجه از تخم — دو شنبه و یکشنبه

توسط AKHSHIJNEWS در 5 اردیبهشت 1399

پس از انتظار بسیار با سراسر شهر بود رسانه های اجتماعی زیر, سه peregrine falcon جوجه از تخم — دو شنبه و یکشنبه — در یک جعبه لانه در بالای بالکن کلیسا.

از چهار تخم مرغ که گذاشته شد, یکی شکسته شد. هر سه جوجه شاهین — در حال حاضر تقریبا دو برابر اندازه زمانی که آنها از تخم در آمده — فعال هستند و انتظار می رود برای زنده ماندن با توجه به موسسه پرنده جمعیت کارکنان زیست شناس لین Schofield. آنها در حال نظارت توسط سه دوربین های واقع در اطراف لانه جعبه این دوربین همچنین قابلیت livestream تغذیه پرندگان است.

پردیس تحصیلات تکمیلی دانشجو Sean پترسون که کمک می کند تا اجرای صفحات رسانه های اجتماعی برای peregrine شاهین گفت: در یک ایمیل که مادر شاهین, آنی, در حال حاضر وقت خود را صرف تغذیه و مراقبت از نوزادان پس از آنها هنوز کوچک هستند و نیاز به گرم نگه داشته شود در حالی که پدر شاهین گرینل hunts.

"این کلیسا یکی از بهترین محافظت لانه سایت برای یک Peregrine" پترسون گفت: در ایمیل. "وجود دارد و تقریبا هیچ خطر از شکارچیان و وجود تن مواد غذایی در اطراف برای جوجه."

Peregrine شاهین به طور معمول پردار یا توسعه پرواز بال در 35 تا 40 روز پس از تفریخ و را "دو خطرناک بخش" از زندگی خود را پس از آن با توجه به Schofield.

این قسمت از چند پرواز و زمانی که آنها در نهایت خود را ترک قلمرو خانه و پدر و مادر در پاییز به عنوان آنها را مجبور به یادگیری به شکار و زنده ماندن خود را.

"شهری تودرتو رپتورز می توانید آمار ساختمان و یا ویندوز می توانید زمین بر روی زمین و در معرض خطر از وسایل نقلیه راکون skunks سگ و گربه" گفت: East Bay منطقه ای پارک های منطقه داوطلب رپتور هماهنگ مریم Malec یک ایمیل به در. "در سال های گذشته ما تا به حال یک تیم از مردم بر روی زمین در fledgetime برای کمک به هر گونه سیم نوزادان به عنوان مورد نیاز است و امیدواریم که قادر به انجام این کار دوباره در این سال بسته به پناهگاه در محل محدودیت."

Peregrines حذف شد از لیست گونه های در معرض خطر در سال 1999 و جمعیت آنها در حال افزایش است با توجه به Malec.

هنوز به عنوان یک طبقه بندی گونه های حفاظت شده این سه نوجوان peregrines در حال برنامه ریزی برای انجام "باندهای" مارس 11 یا 12 مه زمانی که فدرال گروه قرار داده خواهد شد بر روی یک پا و بصری شناسایی گروه قرار داده خواهد شد از سوی دیگر Malec گفت: در یک ایمیل.

او افزود که این گروه اعداد خواهد بود با ثبت نام فدرال پرنده باندهای آزمایشگاهی و ارائه دانشمندان با اطلاعات در بقا نرخ پراکندگی و طول عمر. کال شاهین سایت آهنگ های مکان از فرزندان آنی و گرینل از طریق این گروهها.

"گونه بهبود به خوبی از آنها ذکر شده به عنوان در معرض خطر و این واقعا شگفت انگیز برای دیدن آنها را دوباره از آستانه" پترسون گفت: در یک ایمیل. "آنها اقتباس بسیار خوبی برای شهرستان زندگی است."

بچه ها خواهد شد از طریق یک جامعه نامگذاری مسابقه در اولین یا دومین هفته ممکن است.

تماس با Skylar Schoemig در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @sschoemig_dc.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن