9 UC برکلی اعضای هیات علمی منتخب به آکادمی آمریکایی علوم و هنر

نه UC برکلی اعضای هیات علمی از طیف گسترده ای از گروه ها انتخاب شدند به آکادمی آمریکایی علوم و هنر و یا AAAS در

توسط AKHSHIJNEWS در 9 اردیبهشت 1399

نه UC برکلی اعضای هیات علمی از طیف گسترده ای از گروه ها انتخاب شدند به آکادمی آمریکایی علوم و هنر و یا AAAS در روز پنج شنبه.

به عنوان یک 240 ساله سازمان AAAS افتخارات اعضای آن و انجام تحقیقات مستقل برای رسیدگی به چالش های قابل توجهی اعم از تبیین مزایای همکاری های بین المللی به ارائه خدمات حقوقی به آمریکایی های کم درآمد با توجه به آزادی مطبوعات. نه تازه انتخاب پردیس دانشکده در میان 276 اعضای انتخاب شده این سال آمده و از انواع زمینه ها.

"عضویت در این آکادمی است که هر دو یک افتخار و یک تماس به عمل" گفت: AAAS سخنگوی کورتنی مکلین در ایمیل.

مکلین اضافه شده است که در نظر گرفته شود برای انتخابات کاندیدا باید نامزد دریافت جایزه توسط حداقل دو موجود اعضا در AAAS و رفتن را از طریق چهار مرحله برای تبدیل شدن به عضو رسمی. معیار اصلی برای انتخابات نیز شامل برتری در یک نامزد مربوطه زمینه است.

دانیل Kammen پردیس انرژی و منابع استاد گفت: "واقعا هیجان زده" انتخاب شود اما بیشترین دستاورد را برای او فرصتی برای مربی UC برکلی دانشجویان.

یکی دیگر از گیرنده پردیس محیط زیست و اقتصاد منابع پروفسور ادوارد میگل گفت: این جایزه بود "غیر منتظره" و او مفتخر است تحقیقات خود را در توسعه اقتصادی مسائل در آفریقا است که برجسته شده است.

"این یک فرصت بسیار ویژه برای همکاری با دیگر محققان و امیدوارم تاثیر بحث های عمومی در مورد مسائل مهم با استفاده از علوم و تحقیقات به راهنمای تصمیم گیری" میگوئل گفت.

Marjorie شاپیرو, دانشگاه, فیزیک, استاد نیز گفت: او مفتخر است به عنوان یک گیرنده و به نظر می رسد برای افزایش تنوع و تلاش در زمینه فیزیک با پژوهش است.

با جایزه و ماده تاریک و انرژی پژوهشی پردیس نجوم پروفسور چانگ-Pei Ma امید را توجه به "قدرت" از علم است.

"وجود دارد بسیاری از فرصت ها در آکادمی مربیگری نسل بعدی از دانشمندان گفت:" دریافت کننده جایزه و دانشگاه, آموزش و پرورش, استاد کریس Gutiérrez. "یکی از مهم ترین کمک های که من می تواند به عنوان یک محقق ارشد این است که واقعا کمک به پرورش و حمایت از نسل جدیدی از دانشمندان به خصوص کسانی که از گروه کمتر."

پردیس شیمی استاد و دریافت کننده جایزه ریچموند Sarpong تکرار این افکار و اضافه کرد که او امیدوار است این جایزه تبدیل به یک نماد برای کسانی که با "فروتن" مانند خود را برای ادامه گفتگو های مهم.

کاتلین کالینز پردیس مولکولی و زیست شناسی سلولی استاد اضافه شده است که به عنوان یک AAAS عضو متصل خواهد شد او را به محققان دیگر در این زمینه او و کمک به ادامه پیری پژوهش است.

UC برکلی دانشکده حقوق استاد بازنشسته مالکوم Feeley گفت: برای او این جایزه بود "تعجب آور" و اضافه کرد که او قصد دارد برای ادامه پروژه ها با تمرکز بر خصوصی کارآفرینی پیمانکار کمک به مدرن ایالات متحده سیستم عدالت کیفری.

"که عضو آکادمی من نیاز به ادامه انجام اصل و درخشان کار" Feeley گفت. "ایجاد حس تعهد به اصالت و سادگی و ظرافت است."

تماس با شادی کارشناسی ارشد در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @dcjoyma.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im