کاشت مودر مشهد چیست؟ چرا باید از این روش استفاده کنیم؟

کاشت مو یک روش جراحی زیبایی است که برای افرادی که با مشکلات ریزش مو مواجه هستند، مورد استفاده قرار می‌گیر

توسط مدیر سایت در 19 تیر 1403

کاشت مو یک روش جراحی زیبایی است که برای افرادی که با مشکلات ریزش مو مواجه هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، موهایی که از نواحی سالم و پوشش دار پوست گرفته می‌شوند، در نواحی کم مو تزریق می‌شوند. این موها پس از مدتی ریشه دوباره می‌زنند و باعث ایجاد رشد موهای جدید می‌شوند. عموماً موهای برداشته شده از نواحی مختلف سر مانند ناحیه پشت سر یا کناره‌ها استخراج می‌شوند و در نواحی کم مو پیوند داده می‌شوند. این فرایند به صورت متمرکز و دقیق انجام می‌شود تا نتیجه طبیعی و جذابی به دست آید. کاشت مو سر به علت طولانی بودن فرایند و هزینه‌های مرتبط، برای افراد با مشکلات جدی ریزش مو توصیه می‌شود. قبل از تصمیم‌گیری برای کاشت مو در مشهد، بهتر است با پزشکان و متخصصان مشورت کنید تا بهترین روش مورد نیاز شما تعیین شود.

روش های کاشت مو در مشهد

روش های مختلفی برای انجام کاشت مو وجود دارد و پزشک با توجه به بررسی ها و معایناتی که در جلسات مشاوره انجام می دهد، به این نتیجه می رسد که کدام روش با توجه به شرایط شما مناسب تر است و نتایج زیبایی و ایده آل تری را به همراه دارد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که یکی از موثر ترین موارد در تعیین قیمت نهایی کاشت مو در مشهد روش یا متدی است که مورد استفاده قرار می گیرد. چون در روش های مختلف کاشت مو مراحل انجام کار، تجهیزات و دستگاه ها و دارو های متفاوتی مصرف می شود هزینه نهایی انجام کاشت موی شما با هر یک از روش ها متفاوت خواهد بود. برخی از متداول ترین روش های کاشت مو به شرح زیر هستند.

کاشت مو به روش FIT

در این روش، از ابزارهای میکروسکوپیک و واحدهای فولیکول مویی با دقت بالا برای برداشت کوچکترین واحدهای فولیکول از مناطق دائمی مثل پشت سر استفاده می‌شود. یکی از مزیت‌های اصلی این روش، کمترین خرابی به ساختار طبیعی پوست است، زیرا بر خلاف روش‌های دیگر، نیازی به برش‌ها و جراحی‌های بزرگ در پوست ندارد. این روش باعث کاهش خطر عفونت و زمان بازیافت نیز می‌شود. هزینه کاشت مو به روش FIT معمولاً متغیر است و بستگی به تعداد واحدهای فولیکول مویی مورد نیاز دارد. همچنین، زمان لازم برای انجام این روش نسبت به دیگر روش‌ها معمولاً کمتر است و اغلب به یک یا دو روز محدود می‌شود.

 

کاشت مو به روش میکروگرافت

روش میکروگرافت یک روش موثر در کاشت مو است که توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود. در این روش، واحدهای فولیکول مویی از نواحی دائمی مانند پشت سر با استفاده از ابزارهای میکروسکوپیک با دقت بالا برداشته می‌شوند. این واحدهای فولیکول سپس با دقت بسیار بالا در ناحیه کاشت قرار می‌گیرند، که این امر به ایجاد نتایج طبیعی و دائمی کمک می‌کند.

کاشت مو به روش FUE

پیشنهاد میکنیم اگر به دنبال کاشت مو به روش FUE در مشهد هستید، حتما یک مطالعه کامل در مورد آن داشته باشید. کاشت مو به روش FUE (استخراج واحد فولیکولی) یک روش پیشرفته برای درمان ریزش مو است که در آن فولیکول‌های مو به صورت جداگانه از نواحی دارای موی پرپشت، معمولاً پشت سر یا اطراف آن، استخراج می‌شوند و سپس به نواحی کم‌پشت یا طاس کاشته می‌شوند. این فرآیند با استفاده از ابزارهای بسیار کوچک و دقیق انجام می‌شود که هر فولیکول مو را به صورت مجزا برداشت می‌کند، به طوری که زخم‌های بسیار کوچکی باقی می‌ماند که به سرعت بهبود می‌یابند و تقریباً بدون جای زخم هستند. پس از برداشت، فولیکول‌ها در محل‌های دریافت‌کننده که به دقت توسط جراح مشخص شده‌اند، کاشته می‌شوند. این روش نیاز به دقت و مهارت بالای جراح دارد، اما نتایج طبیعی و ماندگاری را به همراه دارد و دوره نقاهت کوتاه‌تری نسبت به روش‌های سنتی دارد.

هزینه کاشت مو در مشهد چقدر است؟

اگر به دنبال دریافت هزینه کاشت مو در مشهد هستید باید بگوییم که هزینه کاشت مو تحت تأثیر عوامل مختلفی است که در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح داده ایم. اما به صورت کلی حدود قیمت کاشت مو در مشهد 21,500,00 تومان است.

بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد

ممکن است برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد دچار تردید شده باشید. پیشنهاد ما به شما برای پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت مو مشهد این است که حتما نمونه کار های آن کلینیک را بررسی کنید. منبع این کاشت مو در مشهد یا تهران؟ کدام بهتر است؟ می باشد.

آخرین مطالب