دیوید فینچر فیلم ماراتن اجتماعی فاصله

این مقاله شامل اخلال گران برای چند تا از فینچر فیلم. در آوریل 1, کارگردان دیوید فینچر را در سال 2010, درام "شب

توسط AKHSHIJNEWS در 23 فروردین 1399

این مقاله شامل اخلال گران برای چند تا از فینچر فیلم.

در آوریل 1, کارگردان دیوید فینچر را در سال 2010, درام "شبکه اجتماعی" ساخته شده راه خود را بر روی Netflix بکشد جریان فروشگاه. طرفداران فیلم — محکم گام, بی رحم نگاه به شکل گیری بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی — پاداش بودند با این فرصت را به تماشا و تشریح آن 10 سال پس از انتشار آن است. در حالی که "شبکه اجتماعی" می ایستد به عنوان منی ورود در فینچر این فیلم کسانی که به دنبال یک یادآوری در مورد مدیر کار می توانید پیدا کردن بسیاری از فیلم های موجود برای جریان و یا اجاره آنلاین. با توجه به این که بسیاری از ما در حال حاضر در صفحه اصلی شروع خود ما لیست rewatches و برای اولین بار اکتشافات چه بهتر از راه برای عبور زمان از ماراتن برخی از کارگردان امضا تاریک ریگ و suspenseful فیلم ؟ در اینجا راهنمای ما به دیوید فینچر ملزومات است.

"اتاق وحشت"

چند منتقدان با اشاره به بی احساس اضطراب که تعریف A24 را 2019 آمار "جدا نشده سنگهای." اما اگر وجود دارد هر گونه فیلم است که موفق به جذب این همان حس ترس و ناخرسندی در طول یک زمان اجرا آن است که فینچر را در سال 2002 هیجان انگیز "اتاق وحشت." با بازی جودی فاستر در یکی از بزرگترین نقش به عنوان مگ آلتمن — به تازگی طلاق حفاظت از مادر دختر او را از یک گروه سارق است که می شکند به خانه خود — فیلم ویژگی های ستارگان از اجرای آن حمایت از بازیگران و موفق به طور مداوم پرچین تا آن لحظات پایانی.

"اتاق وحشت" بحرانی بود و موفقیت تجاری بر انتشار و شایستگی یک rewatch نه تنها به دلیل تاثیر آن بر تن و تصاویری در سبک خود را, اما همچنین به این دلیل آن را موثر و جذاب, هیجان انگیز در حق خود است.

"زودیاک"

در حالی که "اتاق وحشت" ممکن است یک زمان اجرا کمتر از دو ساعت "زودیاک" است که نزدیک به سه ساعت ، فینچر و فیلم بازیگران, اما, خیس هر دقیقه از این راز بر اساس جستجو برای "قاتل زودیاک" در 1960s و 1970s. شامل کنترل و متمایز اجرای برنامه از Jake Gyllenhaal, رابرت داونی جونیور و مارک رافالو "زودیاک" به ارمغان می آورد بهترین بازیگران آن. هر بازیگر روش قطعه از رمز و راز توسط مجسم دیدگاه های خود را در زندگی واقعی شخصیت های که همه حرفه های مختلف: سیاسی کاریکاتوریست روزنامه نگار و بازرس پلیس بود. این فیلم فیلمنامه است که به تدریج معرفی قطعه از پازل را در غیر منتظره و نگران کننده راه های تضمین می کند که این فیلم حفظ پرچین تن در سراسر.

"مورد عجیب بنجامین باتن"

بر اساس 1922 داستان کوتاه توسط F. Scott Fitzgerald, "مورد عجیب بنجامین باتن" است debatably نرمترین سنتی ترین مطلب در فینچر می گذرد ، این برنامه شامل به صورت جدی اجرای برنامه از براد پیت و کیت بلانشت در این فیلم — و همه از آن رمانتیک و دراماتیک لحظه — بازی صریح و صمیمانه با وجود پوچی از این فیلم مرکزی داستان است. داستان یک پسر جوان که به نظر می رسد به سن معکوس "بنجامین باتن" نیست لزوما برخورد با منتقدان که آن را منتشر شد اگر چه آن موفق به دریافت متناوب 13 نامزد در سال 2009 جایزه اسکار. در حالی که این فیلم ممکن است به سرعت تبدیل به صرف علوفه مربوط به سن الگوهای رفتاری و گزارشات در مورد فرهنگ پاپ "بنجامین باتن" است که به خوبی به ارزش بینندگان حتی اگر فقط برای دیدن فینچر را در یک قدیمی هالیوود, عاشقانه.

"شبکه اجتماعی"

2010 "شبکه اجتماعی" است که شاید مهم ترین فیلم های دهه گذشته جزئیات Facebook اولیه و انتقال از یک دانشگاه کوچک سایت دهکده توسط جوان دانشگاه هاروارد, دانشگاه, دانشجو, مارک زوکربرگ به کامل شرکت های بزرگ سرمایه گذاری. در حالی که Facebook را تغییر و تحول در سیاست مدرن و بازار ساخته شده است و "شبکه اجتماعی" از همه بیشتر نگران کننده prescient, فینچر را جهت کمک تا حد زیادی توسط یک درجه بالا بازیگران و گاز گرفتن فیلمنامه توسط Aaron Sorkin, هنوز هم اجازه می دهد تا فیلم به درخشش در خارج از مدرن آن زمینه.

در سطح "شبکه اجتماعی" به نظر می رسد فینچر ترین نشاط یا حداقل ترین گریم فیلم. اما اشتباه نکنید — وجود مقدار زیادی از seediness و خیانت در این بدبینانه داستان که فرض میکند که یک فرد موفقیت این است که همیشه در هزینه های دیگر.

"Gone Girl"

اگر انتقال عمق شخصیت یکی از فینچر بزرگترین نقاط قوت هیچ جا نشانی از او نمونه آن را بیش از در سال 2014 را "دختر رفته." اقتباس از جیلیان فلین پرفروش "دختر گمشده "" ویژگی های یک عملکرد استثنایی از رزاماند پایک به عنوان امی که تلاش برای تصویب انتقام خود را شوهر بی وفا آگهی خود را خود را به مرحله توضیح ناپدید شدن. به عنوان بدون درز به عنوان پیک عملکرد او موفق به آمدن در سراسر به عنوان کاملا دلسردکننده حتی در آرام سکون در تضاد به از کوره در رفته, رفتار, از, بازی های برگزار شده توسط یک خاورمیانه مملو بن افلک. در حالی که پیک عملکرد مرکزی به فیلم فینچر را مکمل توانایی برای ایجاد تعلیق از طریق هر لحظه می آید در سراسر به عنوان موثر به عنوان همیشه.

"جریان Diaries" مقالات توصیه های روزانه کال کارکنان در دستکمگرفتهشده مطالب موجود در جریان سیستم عامل است.

Anagha Komaragiri را پوشش می دهد فیلم. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @aaanaghaaa.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن