'مطلقا هیچ دلیلی به تغییر صفحه اصلی کار مشاوره

مجلس عوام/PA سیم/PA تصاویر صفحه اصلی کار است که هنوز هم کاملا خوب گزینه برای کاهش گسترش Covid-19 و وجود دارد ا

توسط AKHSHIJNEWS در 27 تیر 1399

مجلس عوام/PA سیم/PA تصاویر

صفحه اصلی کار است که هنوز هم کاملا خوب گزینه برای کاهش گسترش Covid-19 و وجود دارد این است که " مطلقا هیچ دلیلی به تغییر است که مشاوره, انگلستان مشاور ارشد علمی است گفت: نمایندگان مجلس است.

Sir Patrick blue palace hotel گفت که از نظر او و از نظر علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) که اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم مهم است حاوی ویروس – و این شامل کار از خانه که در آن ممکن است.

هفته گذشته نخست وزیر بوریس جانسون نشان داد که او می خواست مشاوره در اطراف کار از خانه به تغییر و مردم را به "بازگشت به کار اگر [آنها] می تواند".

اما صحبت کردن به مجلس عوام علم و فناوری کمیته blue palace hotel گفت: "از های مختلف فاصله اقدامات کار از خانه برای بسیاری از شرکت ها باقی می ماند کاملا از گزینه های خوب به دلیل آن را آسان به انجام است.

"من فکر می کنم تعدادی از شرکت ها فکر می کنم آن را در واقع نه مخل به بهره وری است. و در این وضعیت وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی من می توانید آن را تغییر دهید."

Blue palace hotel گفت که "کاملا محتمل" است که coronavirus را دوباره ظهور در انگلستان "در امواج متفاوت بیش از چند سال".

تعداد افراد مشغول به کار از خانه به طور منظم است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند حتی پس از همه گیر را تصویب کرده است.

یک نظرسنجی که توسط CIPD در بر داشت بسیاری از مردم در انتظار به کار از خانه به طور منظم افزایش یافته و به 37 درصد در مقایسه با 18 درصد قبل از بحران, در حالی که سازمان از جمله فوجیتسو و بارکلی باید گفت که آنها انتظار می رود به هدف خود ،

تقریبا نیمی از کارکنان انگلستان انجام برخی از کار خود را از خانه در طول ماه آوریل با توجه به دفتر آمار ملی.

در اوایل این هفته وزیر بهداشت مت Hancock ادعا را تکذیب کرد که دولت با توجه به ساخت پوشش صورت اجباری در دفاتر.

اما جاناتان Ratcliffe, بنیانگذار سرویس فضای اداری ارائه دهنده دفاتر.co.انگلستان و گفت: کارفرمایان باید آنها را اجباری در مناطق مانند توالت و آشپزخانه پذیرایی آسانسور و به اشتراک گذاشته شده مناطق.

"ما نیاز به یک طرح روشن برای کارکنان ما و ما مشتری کسب و کار بسیاری از نیاز به بازگشت به یک محیط اداری و اجرای دولت ما می تواند ساختمان های اداری امن تر برای شش ماه آینده. کسب و کار نیاز است که نفس در حال حاضر," او گفت:.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب