AC حمل و نقل تغییر مسافر آستانه را تشویق می کند سواران به پوشیدن ماسک

به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 AC حمل و نقل اعلام کرد جدید مسافر آستانه و تشویق سواران به پوشیدن ماسک. با

توسط AKHSHIJNEWS در 28 فروردین 1399

به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 AC حمل و نقل اعلام کرد جدید مسافر آستانه و تشویق سواران به پوشیدن ماسک.

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس AC حمل و نقل است و ادامه فعالیت آن را به عنوان در نظر گرفته شده است ضروری است. این سیستم اتوبوس های در حال اجرای بیشتر احتیاطی و ترویج اجتماعی فاصله. این شیوه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی با توجه به AC حمل و نقل مطبوعاتی.

در حال حاضر تنها شش مسافران اجازه خواهد داشت در AC حمل و نقل را 30 پا فیدر مربیان در حالی که 10 نفر خواهد بود مجاز در استاندارد مربیان است. شانزده مسافر مجاز خواهد بود در 60-پا بند بند مربیان و 44-پا دو طبقه مربیان می توانید درایو 24 مسافر.

هنگامی که یک اتوبوس متهم مسافر آستانه اپراتور می تواند دور زدن متوقف می شود, با توجه به آزادی مطبوعات. به اطلاع کسانی که در انتظار اتوبوس یک علامت نشان داده می شود مطلب "Drop-Off-تنها" سیگنالینگ که اتوبوس متوقف نخواهد شد.

اپراتورهای ادامه خواهد داد تا تشخیص دهد درخواست به خروج ،

"AC Transit riders ممکن است تجربه سفر با تاخیر و به خواسته بر این اساس طرح" آزادی مطبوعات خواند. "این مهم است که توجه داشته باشید در هیئت مدیره ایمنی میباشد و ما صمیمانه عذر خواهی برای هر زحمتی."

به عنوان اجتماعی فاصله است که ترویج AC حمل و نقل نیز به شدت تشویق مسافران به پوشیدن پارچه ماسک صورت را پوشش می دهد که هر دو خود بینی و دهان.

اپراتورهای اتوبوس نیز همچنان به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و ماسک و عینک.

"در حالی که ما تقویت ایمنی شیوه های AC حمل و نقل به یاد ما سواران به سفر ضروری برای سفرهای تنها" آزادی مطبوعات خواند. "هنگامی که اتوبوس حمل و نقل لازم است با مهربانی جلوگیری از اتوبوس نمایش افت کردن فقط همیشه مناسب عمل شستن دست و صرفا رعایت سرفه و عطسه و مقررات – با استفاده از آرنج و یا یکبار مصرف بافت."

چک کنید اینجا را به صورت زنده به روز رسانی.

Mallika Seshadri این شهرستان خبر ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @SeshadriMallika.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن