دسترسی به کار طرح گسترش برای کمک به معلولان کارکنان کار از خانه

شاتر محدوده دولت دسترسی به کار طرح شده است گسترده تر که شامل پشتیبانی برای کارمندان معلول که نیاز به کار از خا

توسط AKHSHIJNEWS در 22 اردیبهشت 1399

شاتر

محدوده دولت دسترسی به کار طرح شده است گسترده تر که شامل پشتیبانی برای کارمندان معلول که نیاز به کار از خانه.

به روز شده در ارشاد منتشر شده در هفته گذشته آمده است که دسترسی به کار مشاوران در حال حاضر قادر به کار با افراد معلول و کارفرمایان خود را برای ارزیابی چه تجهیزات و پشتیبانی ممکن است نیاز به اجازه می دهد آنها را برای غلبه بر هر گونه موانع به کار از خانه.

تحت این طرح کارکنان واجد شرایط دریافت کمک های مالی تا £60,700 در هر سال برای تجهیزات اجازه می دهد تا آنها را به کار به راحتی و به طور موثر. اگر یک فرد اعطا شده است اما حمایت های بیشتر مورد نیاز است چرا که از زمان خانه کار مورد نیاز کارکنان تشویق شده اند به رویکرد وزارت کار و بازنشستگی برای دسترسی بیشتر به کار کمک.

تغییرات دیگر به هدایت شامل اقدامات را به اولویت جدید متقاضیان به خصوص کلید کارگران و کسانی که در آغاز نقش های جدید; معرفی کنترل از راه دور ارزیابی و شش ماه دیگر تمدید از همه موجود کمک های مالی که در آن وجود دارد هیچ تغییری در فرد شرایط.

کسب و کار از کار افتادگی فروم مدیر عامل شرکت دایان Lightfoot با استقبال از تغییرات و اما در مورد سوال که چرا آنها تا به حال نشده است ابلاغ زودتر در coronavirus بحران است.

"دسترسی به کار تاسیسات برای بسیاری از افراد معلول پوشش هزینه های پشتیبانی متخصص و تکنولوژی آنها ممکن است نیاز به انجام نقش خود را – تنظیمات که در دسترس هستند در مردم معمول محل کار, اما نه لزوما موجود در خانه های خود را," او گفت:.

"اما با توجه به اهمیت دسترسی به کار ما تعجب است که آن را گرفته است دولت را رسما برقراری ارتباط تغییرات و نگران هستند با اضطراب غیر ضروری و عدم اطمینان است که این ممکن است باعث شود برخی از متقاضیان.

"ما می دانیم که مدیریت سلامت و تندرستی کارکنان تمام اما به خصوص همکاران معلول و بلند مدت شرایط است که یک ماده از نگرانی های خاص برای اعضای ما در حال حاضر.

"ما همچنین می دانیم که ارتباطات در اطراف دسترسی به کار شده است یک موضوع و یک که تحت تاثیر گذشته را. بنابراین ما در دولت به ایجاد ارتباط یک اولویت و به اطمینان حاصل شود که این به روز رسانی ارشاد ابلاغ به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است و در طیف وسیعی از فرمت های قابل دسترس."

پس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که کارکنان قادر به کار از خانه می تواند بازگشت به کار که در آن امن موسسه ایمنی و بهداشت (IOSH) به یاد کارفرمایان برای قرار دادن سلامت و ایمنی برای اولین بار. بهداشت حرفه ای خواهد شد که نقش کلیدی در اینجا.

IOSH سر از سیاست تنظیم مقررات و نامزدی ریچارد جونز گفت: "مردم نباید دوباره وارد محل کار تا زمانی که کارفرمایان هستند که برخی از آنها به درستی مدیریت خطر عفونت و ارائه پشتیبانی که کارگران نیاز دارند.

"پیشگیری باید تمرکز زیرا اگر سازمان نمی توانید این حق محل کار می تواند تبدیل به مکان انتقال.

"چگونه می توانم آنها اطمینان حاصل شود آنها حق آن را دریافت ؟ این است که در آن ایمنی شغلی و بهداشت حرفه ای نقش کلیدی در ارائه خوب خطر هوش و آگاهی رسانی و کمک به طراحی فرآیندهای آیا آن را مبهوت الگوهای تغییر برای حمایت از فاصله فیزیکی یا بهبود تهویه و دست و تنفسی بهداشت. به دنبال کارفرمایان و کارگران خود را در حال حاضر با بهره گیری از این نوع مشاوره در برنامه های خود را برای یک،"

دولت بیشتر راهنمایی اطراف محل کار چگونه خواهد بود انتظار برای بازگشایی با خیال راحت انتظار می رود که این هفته منتشر شده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن