کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی). چالش کشاورزی برای آینده

اقتصاد و تجارت محصولات غذایی و کشاورزی و بهداشت و درمان اعتبار: DegreesOfLatitudeرم Jun 8 سال 2020 - این COVI

توسط AKHSHIJNEWS در 19 خرداد 1399
اقتصاد و تجارت محصولات غذایی و کشاورزی و بهداشت و درمان

اعتبار: DegreesOfLatitude

رم Jun 8 سال 2020 - این COVID-19 شیوع آورده جهان به ملزومات: بهداشت و مواد غذایی است. مبارزه با گسترش ویروس در حالی که اطمینان از دسترسی به مواد غذایی ثابت کرده است که یک چالش در بسیاری از کشورها است. از دست دادن درآمد است کاهش خانواده ها توانایی خود را تغذیه; جنبش محدودیت و کمبود کار برای کاشت و برداشت یک سویه در زنجیره ای است که به ارمغان می آورد مواد غذایی از مزرعه تا چنگال. صدها میلیون نفر از آسیب پذیر ترین مردم در آستانه حاد گرسنگی و ناامنی غذایی است که به احتمال زیاد به افزایش در سطح جهان است.

شکنندگی مواد غذایی زنجیره ای و نقش کشاورزی در, چند, اتفاق می افتند بحران—از جمله تغییر آب و هوا, کاهش تنوع زیستی و تغذیه ای در بحران ها در اشکال سوء تغذیه و overnutrition—نه مسائل جدید. اما زمان اضطراری است که با اضافه کردن یک حس فوریت به نیاز به تجدید نظر در راه است که در آن مواد غذایی است که تولید توزیع و مصرف می شود.

COVID-19 "تشدید بسیاری از نقاط ضعف ما در زمان های غذایی," امیل Frison عضو بین المللی پانل از کارشناسان در سیستم های غذایی پایدار گفت: درجه عرض جغرافیایی. "آسیب پذیری ... بزرگ صنعتی سیستم های تولید شده است به وضوح نشان داده شده از طریق این بیماری همه گیر ..." او تاکید کرد.

چه استراتژی وجود دارد برای ساخت مواد غذایی که سیستم های انعطاف پذیر به شوک? چه گزینه های وجود دارد برای صنعتی کشاورزی است ؟

کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی) یکی از آن مدل است. دیگر در تو رفتگی در دیوار آن است که در هسته های جهانی و ملی قوانین و به طور فزاینده ای در حال اجرا در مزارع. آن است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است ؟ می توانید این خوراک رو به رشد جمعیت جهان? آیا این محدودیت برای انتقال به agroecological های غذایی?

این چیزی است که ما در حال رفتن به بررسی در ما سری از مقالات اختصاص داده شده به آینده از مواد غذایی است.

این مقاله برای اولین بار توسط درجه عرض جغرافیاییtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب