ASUC معاون اجرایی رئیس جمهور اندی Theocharous استعفا

ASUC معاون اجرایی رئیس جمهور اندی Theocharous استعفا از سمت خود روز شنبه به دلیل "شرایط غم انگیز" در مورد یک ف

توسط AKHSHIJNEWS در 24 فروردین 1399

ASUC معاون اجرایی رئیس جمهور اندی Theocharous استعفا از سمت خود روز شنبه به دلیل "شرایط غم انگیز" در مورد یک فرد نزدیک به او.

دوستان و حرفه ای ها به او کمک کرد تا تصمیم به استعفا به منظور تمرکز بهتر در مدرسه میان شرایط تخفیف با توجه به Theocharous در نامه ای به ASUC قضایی شدند.

"من واقعا قدردانی ، این ASUC شده است فوق العاده ای منحنی یادگیری برای من" Theocharous گفت. "امید من این است که زمانی که من سمت چپ ASUC من سمت چپ آن را در یک محل است که کمی بهتر از من آن را در بر داشت."

پردیس ارشد داکوتای Brubaker خدمت خواهد کرد به عنوان موقت EVP تا EVP-انتخاب ملوین Tangonan مدت آغاز می شود, با توجه به Theocharous.

Theocharous اضافه شده است که او در نظر دارد به ارائه کمک با انتقال صاف بین جانشینان.

"من تبدیل مرد" Theocharous گفت. "من یاد گرفتم چه واقعی وکالت شبیه آنچه که رهبری واقعی نگاه کرد و من آموخته اند از همسالان من. راستش من فکر نمی کنم وجود دارد در هر نقطه دیگری که من می تواند ساخته اند که چنین دوستان خوب و خانواده از ASUC."

کیت Finman است, اخبار دانشگاه ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @KateFinman_DC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن