ASUC سنا مورد بحث جلسات تابستان تسهیلات در نور COVID-19 همه گیر

این ASUC سنا ملاقات عملا دوشنبه برای بحث در مورد گام های گرفته شده توسط دانشگاه به جای بهتر دانش آموزان و کارک

توسط AKHSHIJNEWS در 30 فروردین 1399

این ASUC سنا ملاقات عملا دوشنبه برای بحث در مورد گام های گرفته شده توسط دانشگاه به جای بهتر دانش آموزان و کارکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس علاوه بر پرداختن به نگرانی های بیش جلسات تابستان.

جلسه آغاز شد و با اولین و تنها سخنران مهمان از شب, معاونت دانشجویی Stephen ساتونکه مورد بحث چه در حال حاضر و در آینده گام های گرفته شده در پاسخ به این بیماری همه گیر. این موارد شامل افزایش کمک های مالی برای حمایت از دانش آموزان, ادامه خدمات دانشجویی بیش از یک پلت فرم مجازی به تحکیم دانش آموزان هنوز هم زندگی در خوابگاه دانشگاهی تسهیلات و به تعویق افتادن شروع, در میان دیگران.

ساتون همچنین با تاکید بر به روز شده تمیز کردن پروتکل های تاسیس شده در محوطه دانشگاه به منظور کاهش گسترش COVID-19. این پروتکل شامل استفاده از بالاتر درجه ضد عفونی کننده و افزایش تعهد به ایمنی کارکنان و همچنین به عنوان یک ساعتی پاک کردن از بالا لمسی مناطق.

"این چیزی است که برای من مهم است که ما همچنان به تلاش برای ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ما می توانیم برای دانش آموزان است. ما واقعا در تلاش برای ارائه کمک به همان اندازه که ما احتمالا می تواند" ساتون گفت: در این جلسه. "هدف ما این است که به اطلاعات زیادی به ما می تواند احتمالا به آنچه اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه می شود و بسیار باز و شفاف است."

در این جلسه ASUC سناتور Rocky Gerosa مطرح نگرانی های خود را بیش از اینکه پاس/بدون عبور پیش فرض سیستم درجه بندی می توان توسعه یافته به تابستان و در صورتی که تغییر خواهد دانش آموزان تاثیر منفی می گذارد.

ساتون پاسخ داد که درجه بندی قالب برای جلسات تابستان است هنوز مشخص نشده است اما روشن ساخته است که دانش آموزان خواهد بود نه آزار توسط امید بستن برای یک پاس/بدون تصویب در مقیاس صرف نظر از تصمیم گیری کنند.

پس Gerosa, ASUC سناتور نیکول Anyanwu ابراز نگرانی خود را در مورد اقلیت از دانش آموزان که هنوز زندگی در خوابگاه و چه در آینده خواهد شد برای آنها. او همچنین گفت که او است نه حمایت از تحکیم روند به حرکت دانشجویان به واحدهای مختلف و امکان ارائه شده برای دانش آموزان به ماندن در جایی که آنها در حال حاضر زندگی برای تابستان.

ساتون پاسخ داد که دانشگاه اداره می شود "را به عنوان انعطاف پذیر به عنوان امکان پذیر است" و ارائه به عنوان بسیاری از امکانات رفاهی که ممکن است به منظور قرار داده و کمتر استرس در دانش آموزان است. در مورد تحکیم Sutton پاسخ داد که هدف این است که حرکت مردم در اطراف بیش از حد به دلیل پتانسیل و بدون هیچ زحمتی این ممکن است به ارمغان بیاورد و افزود: دانشگاه, دولت به دنبال خواهد داشت تا در پاسخ دادن به سوالات در اطراف تابستان مسکن.

این ASUC سنا تصویب شش قطعنامه در جلسه از جمله صورتحساب waiving نیاز برای خریداری کتاب های درسی تحت ASUC علمی معاون رئیس جمهور در امور درسی کمک هزینه تحصیلی به توان از کال دانشجویی فروشگاه, تشکیل یک کمیته مجلس سنا خالی را پر کنید و معاون اجرایی رئیس جمهور صندلی و برقراری مجدد فعال وضعیت ASUC تنوع کمیسیون امور.

Audry Jeong یک دولت خبرنگار. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @audryjng_dc.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن