BBC culls 450 منطقه ای و مشاغل در سراسر انگلستان

chrisdorney / Shutterstock.com بی بی سی برنامه ای برای برش 450 شغل در ایستگاه های رادیویی محلی و منطقه ای تلوی

توسط AKHSHIJNEWS در 12 تیر 1399

chrisdorney / Shutterstock.com

بی بی سی برنامه ای برای برش 450 شغل در ایستگاه های رادیویی محلی و منطقه ای تلویزیون اخبار سراسر انگلستان تقریبا یک در شش کارکنان آن را به عنوان تلاش برای مقابله با چالش های مالی و پاسخ به درس های آموخته' در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

این کار ضرر و زیان که به موضوع مشاوره با کارکنان بخشی از طرح نوسازی پخش به تلویزیون های منطقه ای مراکز با معرفی جدید سازگار عامل مدل با تمرکز بر خدمات دیجیتالی.

همچنین می خواستم به شما معرفی جدید برنامه تحقیقی در بی بی سی یکی که جای خود را در داخل برنامه ها; تمرکز بر روی پوشش سیاسی خارج از وست; و کمیسیون طیف وسیع تری از برنامه نویسی برای خدمت بهتر به جوامع در شمال و شمال شرق میدلندز, در خاص است.

آن به دنبال برنامه ای برای برش 150 شغل در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی هفته گذشته اعلام کرد.

تغییرات در آورده در ماه مارس به کاهش گسترش Covid-19 ادامه خواهد داد بی سی گفت. به این معنی که 6:30pm بولتن در بی بی سی یک ادامه خواهد داد به یک مجری و ساده محلی رادیو برنامه ساخته خواهد شد دائمی معنی هر ایستگاه باید سه روز را نشان می دهد هر یک تنها با یک مجری.

حدود 3000 نفر شاغل هستند در این منطقه پخش و خدمات. آن امیدوار است که 450 زیان کار کمک خواهد کرد که آن را ذخیره کنید در اطراف £25m تا پایان مارس 2022.

هلن توماس مدیر BBC انگلستان گفت: "من افتخار می کنم که مردم به ما اعتماد اخبار و اطلاعات در اعداد بزرگ در طول Covid-19 اثبات اهمیت محلی و منطقه ای ما خدمات. اما این خدمات ایجاد شد بیش از 50 سال پیش تغییر کرده است بسیار کوچک است و نیاز قابل توجهی اختراع مجدد است. که به معنای در نظر گرفتن برخی از تصمیم گیری های دشوار.

"ما در عصر Facebook جامعه در گروه واتساپ محله چت. ما باید کارشان را بهتر منعکس مردم چگونه زندگی می کنند زندگی خود را چگونه آنها خود را دریافت اخبار و محتوا چه می خواهند.

"ما را به جلو درس از Covid-19 است که ما را بیشتر و سریع تر در ارتباط با جوامع در حالی که همچنین ما به عنوان کارآمد به عنوان ما می تواند باشد. من مطمئن هستم ما می توانیم تکامل ما محلی و منطقه ای خدمات در حالی که بهبود ما تاثیر و بهتر در خدمت مخاطبان ما."

با این حال اتحادیه ملی روزنامه نگاران گفت: این تغییرات خواهد بود که تاثیر جدی در توانایی خود را به نمایندگی از تمام نقاط کشور و تولید روزنامه نگاری با کیفیت بالا.

بی بی سی گفت: پیشنهاد کار ضرر و زیان خواهد بود شکسته به شرح زیر است:

  • 142 شغل در آنلاین و تلویزیون اخبار
  • 139 شغل در رادیو های محلی
  • 29 شغل در داخل برنامه
  • 7 شغل در لندن مبتنی بر خدمات سیم
  • 125 بیشتر داوطلبانه بررسی قرار گرفته است.

NUJ دبیر میشل Stanistreet گفت: "ما در حال مشورت با اعضای ما در این برنامه ها چگونه تاثیر خواهد در بزرگ سیاه و سفید دیک خروجی و میزان آن را افزایش می دهد حجم کار در حال حاضر کشیده اتاق های خبر.

"این NUJ استقبال بی تعهد به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات حیاتی در برابری تاثیر استرس و ارزیابی ریسک. اما ما خواهد شد به دنبال وضوح بیشتر در مورد نحوه اضافی 125 داوطلبانه زوائد آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به دنبال تضمین می کند که یک پیوست و قوی فرایند نقل و انتقال انجام خواهد شد. هر گونه تلاش برای تحریک اجباری زوائد آن خواهد بود قوی مقاومت توسط NUJ."

MP جولیان شوالیه صندلی های دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش انتخاب کمیته گفت: "برای بی بی سی را به این مناطق تحمل فشار از 450 کاهش شغل است ویرانگر اخبار.

"فقط دو هفته پیش بی بی سی اجرایی جیمز Purnell به ما گفت که پخش شد به شدت متعهد به محلی و منطقه ای روزنامه نگاری است. این تصمیم یک راه عجیب و غریب از خود نشان می دهد که تعهد. آن هم در تقابل با آنچه که او به ما گفت در مورد برنامه های بی بی سی به انجام بیشتر در خارج از لندن و جنوب شرق محلی و منطقه ای خدمات با روزنامه نگاری و سیاسی برنامه های خاص."

منابع انسانی نقش در انتشارات و رسانه ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR نقش در انتشارات و رسانه هاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب