برکلی نجاری باعث می شود چهره سپر برای Kaiser Permanente

یک Kaiser Permanente نجاری واقع در غرب برکلی ساخته شده است که حدود 30000 صورت سپر از اواسط ماه مارس به تقویت ت

توسط AKHSHIJNEWS در 1 اردیبهشت 1399

یک Kaiser Permanente نجاری واقع در غرب برکلی ساخته شده است که حدود 30000 صورت سپر از اواسط ماه مارس به تقویت تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

چهره سپر در نظر گرفته شده برای خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله پرستاران و پزشکان و تکنسین های با توجه به بن Gover موقت مدیر اجرایی خدمات پشتیبانی برای Kaiser Permanente شمال کالیفرنیا. آنها همچنین یک طراحی استاندارد و تایید شده توسط قیصر بیماری های عفونی پزشک و عفونت preventionist.

"به عنوان آغاز Covid-19 بحران زنجیره تامین برای تجهیزات حفاظت شخصی شد نامطمئن و ما شروع به در حال اجرا پایین در برخی از موارد کلیدی" Gover گفت: در یک ایمیل. "ما ملی مدیر زنجیره تامین به من ارسال ایمیل در حدود 2 صبح با یک نمونه اولیه از یک سپر صورت او ساخته شده بود در گاراژ خود را و ما الهام برای دیدن آنچه که ما می توانیم خودمان را برای کمک به پاسخگویی به این لحظه است."

قبل از غرب برکلی فروشگاه شروع به ساخت سپر چهره آن ابتدا کمک به ساخت مبلمان از قبیل کابینت برای قیصر امکانات. در حال حاضر بیش از 36 نفر در حال کار بر روی هر دو یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد در صورت سپر با توجه به Gover.

Gover اضافه شده که قیصر را ادامه خواهد داد برای تولید سپر چهره در طول کمبود با برنامه ای برای استخدام تمام مغازه های نجاری در آن مناطق خدمات را به انجام همان.

کسانی که می خواهند برای کمک به ایجاد سپر چهره باید رعایت موسسه ملی بهداشت و درمان را بررسی و طرح های پیشنهادی با توجه به دانشگاه برکلی مهندسی برق و علوم کامپیوتر دانشيار Björn هارتمن.

"محلی ساخت تلاش مانند آنهایی که توسط قیصر و توسط دانشگاه برکلی در حال راه ارزشمند برای کمک به آدرس کمبود در PPE تا تولید انبوه این موارد می گرفتن تا تقاضا" هارتمن گفت: در یک ایمیل. "در حالی که دستی ساخت و چاپ از PPE نمی تواند مطابقت با مقیاس صنعتی تولید ما دیده می شود که محلی سازندگان می تواند به سرعت باید تاثیر معنی دار زمانی که سنتی زنجیره تامین در حال کار نمی کند."

اولیویا Buccieri است منجر کسب و کار و اقتصاد خبرنگار. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @obuccieri_dc.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن