برکلی دستگیری مظنون پس از استفاده از کمتر کشنده دور برکلی Olaasm پاسخ

برکلی Olaasm سوال یک حادثه بین برکلی اداره پلیس یا بشکه و یک مظنون بعد از پنج افسران احاطه شده مظنون و او را ب

توسط AKHSHIJNEWS در 2 اردیبهشت 1399

برکلی Olaasm سوال یک حادثه بین برکلی اداره پلیس یا بشکه و یک مظنون بعد از پنج افسران احاطه شده مظنون و او را با کمتر کشنده فوم باتون دور با توجه به تصویری ارائه شده توسط برکلی Olaasm.

در مورد 5:15 p. m. در 14 مارس یک مرد سیاه و سفید بازداشت شد و در مقابل ما سبز در خیابان ساکرامنتو با توجه به برکلی Olaasm آزادی مطبوعات از 7 آوریل.

مظنون دستگیر شد, در ویدئو صحبت با ماموران قبل از اینکه شات با کمتر کشنده دور. او سپس بازداشت توسط ماموران در صحنه است. آوریل 7 مطبوعاتی همچنین اعلام کرد که یک شاهد عینی دیدم مشکوک گرفته شده دور از صحنه در یک آمبولانس.

برکلی Olaasm ساخته شده است که به درخواست مسئولان شهرستان به ارائه جزئیات بیشتر در مورد این حادثه با توجه به آزادی مطبوعات.

"این حادثه گسترده تر مفاهیم چگونه افسران پاسخ به تماس های مربوط به افراد با سلامت روان معلولیت اعتیاد و اختلالات و یا عوامل دیگر که میتواند توانایی خود را برای پاسخ به افسران" برکلی Olaasm مطبوعات آزاد از دوشنبه می خواند. "ما اعتقاد داریم که ما جامعه انسانی است به اندازه کافی به دنبال خشونت تنها به عنوان آخرین چاره و خلاق و تحصیل کرده به اندازه کافی به سود خودمان فعلی جایگزین و روش های که به دنبال نگه داشتن کل جامعه ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

ماموران در ابتدا در پاسخ به این صحنه در یک گزارش از ساکرامنتو بازار, همسایه, فروشگاه است که این فرد تا به حال باعث اختلال در داخل کسب و کار با توجه به بیانیه ای از بشکه. در این بیانیه اضافه شده است که این فرد به اتهام تهدید کارمند در داخل کسب و کار با یک چاقو بعد از این کارمند گفت: گمان می برند که او را هشدار پلیس.

ماموران سپس وارد در صحنه و کارگردانی مظنون به دراز بر روی زمین است. مظنون رفت و به زانو در آمد اما گفته حاضر به دراز بر روی زمین با توجه به BPD ،

"که در آن نقطه مشکوک شد و هشدار داد که افسران استفاده می کمتر کشنده پرتابه اگر او بر روی زمین دراز" در این بیانیه مدعی. "افسران نگران بودند که متهم با یک پنهان چاقو ادامه داد: در حال حاضر یک خطر به افسران حاضر باید رویکرد آنها."

در این بیانیه همچنین ادعا شده است که این فرد گفت: ماموران در صحنه است که او باید ایستاده تا از موقعیت خود را به طوری افسران خواهد به او شلیک. سپس افسران دیدم این را به عنوان یک شاخص بالقوه تلاش برای ارتکاب "خودکشی توسط پلیس" و "ادامه داد: با خیال راحت به تعامل با مظنون" این بیانیه می خواند.

یک افسر اخراج یکی کمتر کشنده فوم باتون دور در گمان پا پس از مشکوک ادامه داد: به امتناع افسران جهت با توجه به BPD ، مظنون پس از آن پیروی شد و به زندان برده شد. برکلی آتش نشانی نیز وارد به پزشکی ارزیابی مشکوک برای صدمات است.

با توجه به BPD بیانیه, اما, گمان گفته کاهش یافته و پزشکی توجه و پایدار یک خون مردگی در ساق پا که در آن دور تا به حال به او زده است. هیچ افسران مجروح شدند در این حادثه است.

چاقو بود که ادعا داشت مظنون جیب و نظارت تصویری از کسب و کار جمع آوری شد توسط BPD به عنوان شواهد از حادثه است.

مظنون تایید شد به 36 سال برکلی ساکن William Dean قهوه ای دستگیر شد و به ظن brandishing سلاح مقاومت در برابر بازداشت و مسمومیت های عمومی. با توجه به بیانیه آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه متهم مظنون با brandishing سلاح و مقاومت در برابر بازداشت در 17 مارس است.

"Olaasm انجام خواهد مستقل مردم بررسی" برکلی Olaasm آوریل 7 آزادی مطبوعات خواند. "ما به همکاری با معتبر حرفه ای از جمله Adante گر حقوق مدنی وکیل با دفاتر جان Burris."

برکلی Olaasm همچنین خواستار آن در مارس 7 مطبوعاتی که وجود انتشار گزارش پلیس استفاده از زور گزارش دسترسی به بدن دوربین فیلم از افسران درگیر در حادثه و تعلیق درگیر افسران تا این حادثه را بیشتر بررسی توسط برکلی Olaasm و کارشناسان مستقل.

Nguyen Thao است, معاون, اخبار, ادیتور. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @tnguyen_dc.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب