آمریکایی های سیاه و سفید در حال تحمل فشار از Coronavirus رکود اقتصادی – این باید به عنوان جای شگفتی نیست

اقتصاد و تجارت سرفصل بهداشت و آمریکای شمالی و فقر & SDGs اقتصاد و تجارت مارس 7 سال 2020 (IPS) - به عنوان

توسط AKHSHIJNEWS در 19 اردیبهشت 1399
اقتصاد و تجارت سرفصل بهداشت و آمریکای شمالی و فقر & SDGs

اقتصاد و تجارت

As the COVID-19 pandemic worsened in April, many Americans were shocked by the extent that black Americans were being disproportionately impacted: higher infection rates, more deaths and greater job loss. But many black Americans were not surprised

مارس 7 سال 2020 (IPS) - به عنوان COVID-19 همه گیر بدتر شده در مارس بسیاری از آمریکایی ها شوکه شدند حدی که سیاه و سفید آمریکایی ها بودند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر: بالاتر عفونت نرخ مرگ و میر بیشتر و بیشتر از دست دادن شغل.

اما بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید شگفت زده نشدند.

این است که جدید نیست. همان پویا در جریان بوده است در زمان بحران برای دهه ها و نسل ها.

به عنوان یک کار اقتصاددان و رئیس سابق اقتصاد در وزارت کار ایالات متحده که دولت کلینتون من می دانم که تاریخ نشان داده است که آمریکایی های سیاه و سفید به طور مداوم تحمل فشار از رکود و بلایای طبیعی است.

اقتصادی تاریخ خود را تکرار

قبل از این بیماری همه گیر بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم امریکا بودند 1981-82 رکود اقتصادی و رکود بزرگ است که به دنبال بحران مالی 2007-2008. در طول این رکود این نرخ بیکاری از آمریکایی های سیاه و سفید به اوج خود رسید و در 20.2 درصد و 14.8 درصد با توجه به محاسبات من. از هر رکود شروع آن در زمان 16 و 18 ماه به آمار کسانی که سطوح.

سیاه آمریکایی ها در طول تاریخ متحمل فشار از رکود اقتصادی به طوری که آنها نیاز به یک سهم نامتناسب از منابع برای ایجاد و حفظ حالت ارتجاعی خود را از جمله سیاست هایی است که بهبود فرصت کاهش کلی نابرابری و مبارزه با تبعیض
این بیماری همه گیر است تحت الشعاع این اعداد و ارقام فقط در یک ماه. من تخمین می زنند – بر اساس تاریخی ارتباط بین نرخ بیکاری و مدعیان و مارس را داده است که سیاه و سفید آمریکا نرخ بیکاری در حال حاضر بیش از 20 درصد نسبت به نرخ بیکاری از 13٪.

سیاه آمریکایی ها باید بالاتر likelihoods از دست دادن شغل خود به دلیل این مشاغل متمرکز در سخت ترین ضربه بخش از اقتصاد مانند هتل ها, رستوران ها, کافه ها و دیگر خدمات مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ.

بسیاری از کسانی که شغل خود را نگه داشته در صورت بالاتر خطرات ناشی از عفونت زیرا آنها در "لمس بالا" مشاغل مانند حمل و نقل کارگران و مواد غذایی کارمندان.

از آنجا که آنها تمایل به زندگی در بیشتر پرجمعیت جوامع آنها همچنین باید یک زمان سخت تر تمرین فیزیکی فاصله.

این همراه با دیرینه مزمن سلامت با چالش های بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید قرار می دهد و آنها را بیشتر در معرض خطرات ناشی از عفونت و بیماری و مرگ.

منابع کمتری

تنها زمانی که مردم اعتراض کردند آیا آنها در نهایت با تصویب قانونی که هدفمند منابع اضافی به نیازمندترین افراد بیمارستان. از آن زمان تا قسط دوم از چک حفاظت برنامه برای بسیاری از اقلیت ها و زنان متعلق به کسب و کار برای به دست آوردن دسترسی به منابع مالی.

سیاه آمریکایی نیز تمایل به دسترسی به منابع کمتری ساخت آن را سخت تر برای آنها را به بیشتر انعطاف پذیر که در مواجهه با چالش مانند یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و یا بلایای طبیعی.

این است تجربه خود را در گذشته رکود اقتصادی اما حتی در "عادی" زمان آن است که سخت تر برای آمریکایی های سیاه و سفید برای رقابت در یک سطح میدان بازی.

پایین تر ثروت و کوچکتر پس انداز بخشی از یک درهم آمیخته از دیرینه موانع ساختاری است که به این معنی است که در زمان مشکلات اقتصادی, سیاه و سفید آمریکایی ها تمایل به سخت ترین ضربه.

کمتر فرصت های آموزش و پرورش نرخ پایین تر از تجربه کار تبعیض در استخدام و پرداخت و نیاز به زندگی می کنند بیشتر از آن شغل قرار دارد همه منجر به افزایش نرخ بیکاری کاهش درآمد بیشتر پاره وقت اشتغال و بیکاری بیشتر.

بنابراین بیش از حد بالا نرخ حبس. اقتصاددانان نشان داده است که زمانی که زندانی جمعیت در میان است در سیاه آمریکایی ها در هیچ بهتر اقتصادی و موقعیت از آنها در سال 1950.

به عنوان یک نتیجه از این موانع به خوبی پرداخت پایدار مشاغل بودجه از خانواده های آمریکایی تمایل دارند بیشتر در معرض شوک های اقتصادی.

غلط اقتصاد ؟

این ارقام همچنین تضعیف قبل از coronavirus ادعاهای ناروا دولت که از نظر شغل سیاه آمریکایی که تا به حال هرگز آن را خیلی خوب است.

اگر چه تیتر نرخ بیکاری نشان می دهد سیاه و سفید آمریکایی ها بیش از سه سال گذشته را تجربه کرده اند خود را به بهترین اقتصاد تا زمانی که با دقت به بررسی این درست نیست. تجزیه و تحلیل من از اداره آمار نیروی کار داده ها نشان می دهد که به اشتراک گذاری از فارغ التحصیلان دبیرستان که شد فقط قبل از coronavirus بحران در زمان برگزاری است که هنوز به خوبی در زیر آن قبل از رکود اقتصادی بزرگ در سطح. این هم درست است برای فارغ التحصیلان.

و آن را گرفته است بیش از 10 سال برای درآمد از آمریکایی ها برای بازگشت به قبل از رکود اقتصادی بزرگ در سطح. این همه عوامل در به همین دلیل آمار اقتصادی از این بیماری همه گیر شده است تا سخت را برای آمریکایی های سیاه و سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به مقایسه اقتصاد در طول تصدی خود به رئیس جمهور اوباما, اقتصاد, اما چنین تحلیل معنا ندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده یک اقتصاد قوی در حالی که رئیس جمهور اوباما به ارث برده یک اقتصاد بود که وضعیتی وخیم از رکود بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن باید مقایسه اقتصاد تحت مدیریت خود را برای سه سال اول بیل کلینتون در دوره دوم اوج دیگر در اقتصاد را گسترش.

در زیر این مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد به نظر می رسد کمتر مطلوب برای آمریکایی های سیاه و سفید. اگر چه نرخ بیکاری پایین تر است, مقایسه استخدام-جمعیت نسبت – اندازه گیری که شامل افرادی که به دنبال کار است و به طور کلی مورد علاقه به عنوان یک تصویر لحظهای از شرایط بازار کار – نشان می دهد که آمریکایی های سیاه و سفید را بهتر است در دولت کلینتون.

اما هنگامی که در مقایسه با گذشته رکود بنابراین بیش از حد بسیاری دیگر آمریکایی ها آمادگی – حتی قبل از بحران جاری حدود 40 درصد از خانواده های آمریکایی نمی تواند پرداخت غیر منتظره بیل US$400.

جهانی شدن و تغییرات تکنولوژیکی را تضعیف نهادهایی مانند اتحادیه های کارگری. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تضعیف سیاست در محل قرار داده برای کمک به ایجاد امن و عادلانه محل های کار است.

در ضمن کاهش مالیات است که به نفع شرکت های بزرگ و افراد ثروتمند و اقدامات مانند سهام buybacks باید بیشتر خاموش تاثیر رشد اقتصادی بر خیابان اصلی.

خط پایین من می بینم این است که آمریکا را شکست به حفظ سرمایه گذاری خود را در انسان اولویت های مانند آموزش و پرورش, بیمه بیکاری و مسکن و خدمات اجتماعی و بهداشت و درمان و تفریح و سرگرمی خدمات تهدید توانایی از همه آمریکایی ها برای جستن به عقب از اقتصادی سختی.

بازگرداندن انعطاف پذیری

پس چه بعدی ؟ به عنوان یک عضو از نیوجرسی کمیسیون مشاوره فرماندار در مورد چگونگی و زمانی که برای بازگشایی, من به دنبال در فوری اقتصادی و نگرانی است. اما در دراز مدت فدرال طرح خواهد رسیدن به مردم بیشتر.

به جای دیگری تکرار مکررات از آنچه به طور معمول اتفاق می افتد, من فکر می کنم بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید – همراه با بسیاری از آمریکایی ها در تمام زمینه های – جدید و متفاوت پاسخ به پرداختن به نژادی و نابرابری. نظرسنجی از قبل از بحران کنونی یافت می شود که اکثریت مردم اذعان کرد که نظام لطمه می زند یک فرد شانس گرفتن جلوتر است.

سیاه آمریکایی ها در طول تاریخ متحمل فشار از رکود اقتصادی به طوری که آنها نیاز به یک سهم نامتناسب از منابع برای ایجاد و حفظ حالت ارتجاعی خود را از جمله سیاست هایی است که بهبود فرصت کاهش کلی نابرابری و مبارزه با تبعیض است.

من شک دارم که بسیاری می گویند این کشور نمی توانیم این نوع از سرمایه گذاری. نظر سنجی های گذشته نشان داده اند عدم حمایت عمومی برای افزایش هزینه های دولت فدرال بر نیازمندان آمریکایی و معلوم نیست اگر COVID-19 را تغییر ذهن است.

اما من معتقدم که ما نمی توانیم به سرمایه گذاری در بهتر پایدار جوامع است. عدم انجام این کار را محکوم خواهد کرد کسانی که در سمت چپ آسیب پذیر – هر دو سیاه و nonblack آمریکایی ها به طور یکسان – به رنج می برند از آینده شوک اقتصادی.

William M. راجرز سوم, استاد سیاست عمومی و رئیس اقتصاددان دانشگاه راتگرز

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن