Black Lives Matter: کارفرمایان خواست تا موضع در برابر نژادپرستی

فعالان جمع آوری شده با پلاکارد در میدان ترافالگار در طول جورج فلوید تظاهرات. دیوید صخره / SOPA تصاویر/Sipa ایا

توسط AKHSHIJNEWS در 14 خرداد 1399

فعالان جمع آوری شده با پلاکارد در میدان ترافالگار در طول جورج فلوید تظاهرات. دیوید صخره / SOPA تصاویر/Sipa ایالات متحده آمریکا/PA تصاویر

ساعت حرفه ای هستند توصیه می شود به "چک در" با کارکنان خود و انجام بهترین خود را به جای سالانه درخواست مرخصی برای حضور در تظاهرات به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع دستاوردهای جنبش کشش و بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان است.

پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا در هفته گذشته هزاران نفر در سراسر جهان گرفته اند در اعتراض گسترده ذاتی نژادپرستی و راه سیاه و سفید از افراد درمان شده اند توسط ماموران پلیس در ایالات متحده و فراتر از آن. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه در حالی که فلوید بود و دستبند و دروغ چهره را با وجود او در گفتن افسران او نمی تواند نفس بکشد.

افسر پلیس شده و اخراج شده است به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس.

و همچنین به عنوان اعتراض در سراسر آمریکا هزاران نفر از معترضان را شکست اجتماعی فاصله مقررات برای جمع آوری در میدان ترافالگار برای "زانو زدن برای فلوید" اعتراض روز یکشنبه در حالی که صدها نفر در راهپیمایی طریق نظر و Brixton در روز دوشنبه. هزاران نفر در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش انتظار می رود برای شرکت در یک تظاهرات در لندن هاید پارک امروز (3 خرداد).

کسب و کار در سراسر جهان گرفته اند به رسانه های اجتماعی به صدور بیانیه در مورد حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در حالی که کارفرمایان و کارکنان از همه اقوام هستند که خواست به چالش نژادپرستانه حوادث.

این CIPD با صدور بیانیه ای در توییتر که خواست متخصصان منابع انسانی را به اولویت تنوع و شمول و "بررسی" با کارکنان. آن گفت: "نژادپرستی در هیچ جایی در جامعه ما است. ما شده اند صحبت کردن به مردم و جمع آوری افکار ما در CIPD در چه دشوار شده است و عاطفی چند روز. مردم ناراحت هستند و به عنوان یک همکار قرار داده و آن را 'ما نه ok'.

"ما به عنوان افراد و سازمان ها باید مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که هیچ فرد است درمان متفاوت به دلیل پوست و نژاد و مذهب یا جنسیت. یکی از کلیدی ما با تمرکز در دفاع بهتر کار و زندگی کار است و حصول اطمینان از تنوع و شمول باقی می ماند از تمام سازمان ها' دستور کار است.

"توصیه ما به کسب و کار است به صحبت کردن با مردم خود را در حال حاضر – چک کردن با آنها. ما کار خواهد کرد با ما همکاران به منظور توسعه فعالیت بیشتر حرکت می کند که چیزهایی فراتر از مکالمه و به عمل است."

این بیانیه با دریافت یک مخلوط پاسخ از متخصصان منابع انسانی در توییتر با برخی از نخوری CIPD را از موضع "ضعف" و "عمومی".

روانشناس جان Amaechi به چالش کشیده افراد به "در آغوش رمیدن" و ایستادن در برابر رویدادهای نژادپرستانه.

او گفت: صبح به خیر بریتانیا: "شما باید متوجه باشید که آن را به اندازه کافی نمی نژادپرستانه – شما نیاز به شدت فعالانه ضد نژادپرست است."

کارکنان در حال تماشای چگونه سازمان خود در پاسخ به این جنبش و حوادث هفته گذشته نزدیک است. یک Instagram نظرسنجی انجام شده توسط شبکه های گروه Black & HR یافت 77 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند محل کار خود را تا به حال پرداخته نشده چه بوده است اتفاق می افتد در جامعه است.

استارباکس که انجام ضد تعصب آموزش در آمریکا پس از دو مرد سیاه دستگیر شدند در یک فروشگاه در سال گذشته گفت: همکاران دعوت شده بود به مجازی فروم برای به اشتراک گذاشتن داستان ها و ابراز احساسات در مورد نژادی و بی عدالتی. برخی از دو هزار نفر از کارکنان پیوست تماس بگیرید.

"همانطور که همه ما مقابله با احساسات شخصی و تجربیات از طریق این پرسش مهم در مقابل از ما. چگونه ما می تواند کمک به یکدیگر التیام و چگونه ما می تواند کمک به جامعه مثبت و سازنده راه در موضوع نژاد پرستی و بی عدالتی؟," گفت: Kevin Johnson, Starbucks مدیر عامل و رئیس جمهور.

در ضمن Facebook کارکنان برگزار مجازی "اعتصاب" پس از اجرایی مارک زوکربرگ تصمیم به پنهان کردن Facebook نسخه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور ایالات متحده به نظر می رسد برای تشویق پلیس به تظاهر کنندگان شلیک. توییتر hid پیام پشت یک هشدار است.

زمان برای تظاهرات

با این احتمال که برخی از کارکنان شما می خواهید برای پیوستن به در با سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان – تظاهرات برنامه ریزی شده در بیرمنگام و منچستر – استخدام وکیل مریم Goldsbrough از سرمایه قانون گفت: کارفرمایان باید در نظر آرامش معمول سیاست برای مرخصی سالانه برای نشان دادن حمایت برای کارکنان اعتقادات.

"بسیاری از کارکنان ممکن است درخواست مرخصی سالانه برای فعال کردن آنها را برای حضور در. معمولا کارمندان و باید به کارفرمایان متوجه است که دو بار در طول دوره ترک آنها درخواست کرده اند. اما به عنوان برخی از BLM رویدادهای سازمان در کوتاه مدت متوجه کارفرمایان ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اجازه درخواست مرخصی در اطلاعیه کوتاه برای نشان دادن درک از کارمند علت و احتمالا خود را برای حمایت از پل جنبش" گفت: Goldsbrough.

کارفرمایان ممکن است در نظر اجازه می دهد کارمندان را به مرخصی بدون حقوق اگر آنها استفاده می شود سالانه خود را ترک حق و یا به روز رسانی خود را مسئولیت اجتماعی شرکت ها و سیاست های اجازه می دهد تا برای یک مقدار مشخصی از زمان پرداخت دور از محل کار برای حضور در رویدادهایی مانند پل شد.

او خاطر نشان کرد که سازمان آنها حق را به خودداری از پرداخت و یا در نظر گرفتن اقدام انضباطی اگر یک کارمند وجود ندارد بدون اجازه ولی گفتند که نیاز به توجیه همین دلیل هر گونه درخواست برای مرخصی رد شد برای جلوگیری از تبعیض ادعا می کند.

"کارفرمایان باید با اتخاذ یک رویکرد سازگار به درخواست از کارکنان برای حضور در چنین رویدادی و برای برخورد با هر گونه غیر مجاز نبود. این روش گرفته می شود به همان اندازه و به طور مداوم در سراسر کسب و کار برای جلوگیری از ادعای تبعیض" گفت: Goldsbrough.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب