'کتاب ضروری': چگونه در مقابل مطبوعات است ماندن در دنیای مجازی

واقع از نهم و پارکر خیابان در جنوب غربی برکلی مقابل دفتر مطبوعاتی اشغال متوسط فضا در یک ساختمان که همچنین خانه

توسط AKHSHIJNEWS در 26 فروردین 1399

واقع از نهم و پارکر خیابان در جنوب غربی برکلی مقابل دفتر مطبوعاتی اشغال متوسط فضا در یک ساختمان که همچنین خانه های بسیاری از کسب و کارهای دیگر. این دفتر ستاد شلوغ تحسین انتشارات است که منتشر شده حدود 50 عنوان در هر سال که بسیاری از دریافت های معتبر کتاب نامزد جایزه و پوشش رسانه ای گسترده.

مقابل بخشی از انتشار سه زمامدار روم قدیم تکمیل نرم جمجمه مطبوعات و منجنیق آخر که با هم ادغام شدند با تعامل و نرم جمجمه در سال 2016. این همکاری مشترک به عنوان کارکنان اغلب کار در سراسر چاپی.

"وجود دارد مقدار زیادی از کالیفرنیا در آمریکا" اشاره کرد مگان Fishmann معاون رئیس جمهور و کاردانی ناشر از انتشار سه زمامدار روم قدیم در مصاحبه با روزانه کالیفرنیا. Fishmann در ادامه به استناد آثار قابل توجه از کالیفرنیا نویسندگان که مقابل به تازگی منتشر کرده است از جمله "بازماندگان" کافه توسط برکلی-بر اساس نویسنده الیزابت Rosner و "اطلس قرمز و بلوز" توسط منطقه خلیج نویسنده دوی S. Laskar.

این کار را به این کتاب به زندگی را متوقف کرده در نور های اجتماعی فاصله اقدامات تصویب شده برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 محاوره شناخته شده به عنوان coronavirus. مقابل مانند بسیاری از شرکت های دیگر به سرعت در حال چرخد و به کارکرد از راه دور.

با توجه به Fishmann این آچار شده است که این شرکت توانسته است با غلبه بر با سهولت نسبی. به لطف چند مکان جلسات بسیاری — از جمله کسانی که بین تحریریه و کارکنان تبلیغات — در حال حاضر صورت گرفت عملا و با مناطق مختلف در ذهن است. بنابراین نقطه مقابل و همراه آن تدريجا شد و سریع برای انتقال کارکنان به کار از خانه. همه ایمنی و بهداشت Fishmann گفت: این شرکت اولین و مهمترین نگرانی است.

برخی از موانع نمی تواند به طور کامل manuevered در اطراف ، Fishmann به ذکر است که نسخه فیزیکی نسخه های آینده در حال حاضر قادر به ارسال و همیشه مأیوس کننده برای دیدن کتابفروشی های مستقل داشتن ، اما حتی این چالش ها باید جایگزین: نسخه مجازی کتاب در حال حاضر هنجار و مقابل شده است با همکاری کتابفروشی ها برای قرار دادن بر روی مجازی حوادث با نویسندگان که آثار قرار است منتشر شود در میان این شدید زمان.

"ما تا به حال 90 نفر شرکت نقل قول را تمام کردن تقریبا اندازی در هفته گذشته" Fishmann گفت. "من فکر می کنم آن را واقعا خلاق است. من فکر می کنم این راه هنوز هم مردم با هم و سوال و شنیدن خوانندگان به عنوان خوانده شده."

شنیدن Fishmann بحث در مورد کار آن را روشن است که بهره وری و اثربخشی این مجازی انتقال ساخته شده است ممکن است به دلیل شور و ناشران کتاب را برای آنچه انجام می دهند.

Fishmann کردم او شروع به در تبلیغات گروه Penguin Random House یکی از "پنج بزرگ" شرکت چاپ و نشر. او تکمیل وزارت امور خارجه در داستانی در دانشگاه ویرجینیا مشغول به کار در ویرجینیا فصلنامه قبل از بازگشت به, چاپ و نشر, در نهایت در پایان در سان فرانسیسکو که در آن او در حال حاضر زندگی با شوهر و فرزندان. آن را از وجود دارد که او رفت و آمد به مقابل را برکلی دفتر اجتماعی فاصله اقدامات در محل نیست.

"وجود دارد بسیاری از کتاب بزرگ بیرون می آید و من را وادار به صحبت در مورد آنها را در همه زمان ها" Fishmann گفت. "که رویای کار. من می گویم به مردم 'اگر شما عشق به کتاب, چاپ و نشر, واقعا می تواند رویای.' "

برای کسانی که عاشق کتاب کار اختصاصی چاپ و نشر مانند قرابت است که در واقع یک چراغ از نور در غیر این صورت مضطرب بار. با توجه به Fishmann همه اما یکی از مقابل آینده, انتشار, تاریخ باقی مانده همان. این همه به دلیل از کار کارکنان که در Fishmann را مشتاق به عبارت "در حال انجام بهترین خود را به کار سخت تر از آنها در حال حاضر انجام داد و آنها در حال حاضر مشغول به کار خیلی سخت است."

یکی از راه های Fishmann توصیه می کند که خوانندگان همچنان به حمایت از جامعه ادبی است که با خرید کتاب برای خود و اعضای خانواده و دوستان اگر آنها قادر به. این می تواند انجام شود از طریق bookshop.orgکه تاسیس شد توسط اندی شکارچی ناشر مقابل-نرم جمجمه-منجنیق از سه زمامدار روم قدیم. Bookshop.org بازگشت به جامعه ادبی گذاری با درآمد حاصل از کتابفروشی های مستقل بسیار مهم است که در حال حاضر از آنجا که بسیاری از این فروشگاه ها در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار بدون فیزیکی مشتریان.

"کتاب در ذهن من هستند ضروری" Fishmann گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از این نویسندگان و من فقط سپاسگزار برای هر کسی که قادر است به ... سفارش کتاب از راه دور و پشتیبانی از جامعه است. این زمان مهمی برای حمایت از همه تا آنجا که ما می توانیم."

این مقاله بخشی از یک مجموعه است که در آن هنرمندان و هنر سازمان در مورد چگونگی تعطیلی با توجه به COVID-19 شیوع هستند و تأثیر آنها.

الکس جیمنز ادبیات را پوشش می دهد. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @alexluceli.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de