BP برنامه ای برای برش 10,000 شغل

عکس: شاتر BP اعلام کرده آن را کاهش 10000 شغل به دلیل کاهش جهانی تقاضا برای نفت به عنوان یک نتیجه از این بیماری

توسط AKHSHIJNEWS در 19 خرداد 1399
BP

عکس: شاتر

BP اعلام کرده آن را کاهش 10000 شغل به دلیل کاهش جهانی تقاضا برای نفت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن گفت: کارکنان امروز (دوشنبه) که در حدود 15% را ترک خواهد کرد تا پایان سال است.

جزئیات چگونه بسیاری از مشاغل از دست رفته خواهد شد در انگلستان هنوز شناخته نشده اند اما با توجه به بی بی سی آن در نظر گرفته شده است که این رقم می تواند در حدود 2000.

غول نفت را اجرایی برنارد Looney گره خورده این کار ضرر و زیان به رکود در قیمت نفت در یک ایمیل به کارکنان و دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, که در آن او نوشت: "قیمت نفت غوطه ور است و زیر سطح ما باید به نوبه خود سود.

"ما هزینه های بسیار بسیار بیشتر از ما – من صحبت کردن میلیون ها دلار در هر روز است."

ماه گذشته BP گزارش از دست دادن برای سه ماه اول سال – قبل از اثرات این بیماری همه گیر شروع به ویران با اقتصاد جهانی – میان افزایش بدهی و کاهش جهانی قیمت نفت اما اعلام آن را هنوز هم خواهد پرداخت آن سهامداران افزایش سود.

کاهش تقاضای نفت به دلیل Covid-19 همه گیر سوار BP به $628m (£505m) از دست دادن سه ماهه اول سال در مقایسه با سود $2bn در همان آخرین دوره سال است.

BP در ماه آوریل گفت: این امر هنوز سهامداران پرداخت از جمله هزاران نفر از سرمایه گذاران خرده فروشی و صندوق های بازنشستگی سود برای سه ماهه اول.

Looney گفت: نگهبان ماه گذشته که هیچ BP کارکنان را از شرکت بیش از سه ماه آینده اگر چه کاهش کار شد و انتظار می رود تا پایان سال به عنوان بخشی از تجدید ساختار برنامه ریزی شده.

"صنعت ما شده است و آمار عرضه و تقاضا شوک در مقیاس هرگز قبل از دیده می شود اما این هیچ بهانه ای برای روشن کردن درون" گفت: BP رئیس برنارد Looney در آن زمان است. "این است که, وحشیانه, آینده ناشناختنی است اما به همان اندازه من مطمئن هستم که ما را از این طریق دریافت کنید."

در ضمن بالا پایان نام تجاری مد توت که باعث می شود چمدان, کیف های دستی و جواهرات و عینک و کفش اعلام کرده است قصد دارد برای کاهش 25 درصد از نیروی کار در سراسر جهان بسیاری از آنها مستقر در انگلستان است. این امر برابر با حدود 250 نفر; استخدام 1,140 مردم در انگلستان است.

توت تاسیس شد در سامرست در سال 1971 آن دو کارخانه هنوز در حال تولید. در ماه گذشته آن را تغییر تولید از اقلام لوکس به لباس برای بیمه خدمات درمانی کارگران است.

این شرکت گفت که اگر چه آن دیجیتال عملکرد فروش تا به حال خوب بوده است, آن را به طور کامل نمی تواند جبران کاهش تقاضا ناشی از فروشگاه تعطیلی.

این شرکت اعلام کرد: "حتی هنگامی که فروشگاه های بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات کاهش توریستی و بلند سطوح ادامه خواهد داد به ما تاثیر درآمد. به عنوان یک نتیجه از این ما باید مدیریت عملیات و هزینه پایه بر این اساس برای اطمینان از این شرکت است که درست به اندازه و ساختار به منعکس کننده شرایط بازار است."

فرآیند مشاوره را آخرین 45 روز و کارکنان را تحت تاثیر قرار شد تماس شرکت گفت.

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت


فهرست تمام comp و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن