مشغول دروازه بان که کرد برای جمع آوری خون-اهدای آگاهی برنده Brons جایزه

محتوای مقالهمت ویلز دریافت جایزه صبح روز چهارشنبه در هالیفاکس صفحه اصلی — در یک کیسه در پایان از تمدید دروازه

توسط AKHSHIJNEWS در 18 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

مت ویلز دریافت جایزه صبح روز چهارشنبه در هالیفاکس صفحه اصلی — در یک کیسه در پایان از تمدید دروازه بان چوب به عنوان او در راهرو ایستاده بود.

کیسه های لازم به دلیل اجتماعی فاصله در طول همه گیر موجود Dayna Brons افتخاری جایزه. ویلز که بازی دقیقه بیشتر از هر دروازه بان در تاریخ کبک عمده Junior هاکی لیگ به دست آورده و این افتخار را از طریق کار خود را به جمع آوری خون-اهدای آگاهی در سال گذشته.

جامعه فکر دروازه بان به تازگی پیچیده او پنجمین و آخرین فصل با شارلوت تاون نشینان و او را تحت تاثیر قرار کارول Brons که پدر Dayna بود هومبولت Broncos' ورزشی درمانگر. Dayna درگذشت از آسیب های پایدار در این تیم تا سال 2018 تصادف اتوبوس که به کشته شدن 16 نفر.

"مردم باید یک ایده کلیشه ای از یک بازیکن هاکی به عنوان تنها ..., هاکی" کارول گفت. "همه 29 نفر در اتوبوس بودند بیش از هاکی گرا. وجود دارد مقدار زیادی از موسیقی-افراد با استعداد و افرادی که بسیار در جامعه گرا. همه آنها متفاوت استعدادهای. آن را فقط هاکی, راست? خوب است بدانید کسی مانند مت ... او بدیهی است که در مورد مراقبت بیش از هاکی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب