کال فوتبال سرزمین های 3 ستاره پشت دفاعی Kaleb Higgins به عنوان 6th تعهد در سال 2021 کلاس

برای اولین بار از سال Cal دفاعی پشت مربی مارسل یاتس پر مربی سابق جرالد الکساندر کفش به عنوان صدای دلایل ثانویه

توسط AKHSHIJNEWS در 27 فروردین 1399

برای اولین بار از سال Cal دفاعی پشت مربی مارسل یاتس پر مربی سابق جرالد الکساندر کفش به عنوان صدای دلایل ثانویه آغاز می شود با یک چیز: به پایان رساندن آنچه او آغاز شده است.

یاتس آیا درست است که سهشنبه شب تامین تعهد سه ستاره cornerback Kaleb Higgins از Folsom دبیرستان برای 2021 کلاس. Higgins ششم مرتکب کلی برای خرس فصل آینده و دوم دانش آموز-ورزشکار برای دفاعی سمت توپ.

متعهد است. #GOBEARS 🐻🔵🟡 pic.twitter.com/dDQyVB1Egb

— Kaleb Higgins (@kk_higgins) 15 آوریل سال 2020

https://platform.twitter.com/widgets.js

در 6'2" و 175 پوند Higgins دارای نگاه یک گیرنده گسترده ای را طولانی تر و به طور طبیعی استعداد ورزشی از اکثر دفاعی پشت در سن و سال او. محدوده خود و تطبیق پذیری led هفت Pac-12 مدارس به دنبال شمال کالیفرنیا محصول با رسمی ارائه می دهد اما کال بود برای اولین بار به انجام این کار در ماه اکتبر 2019.

هیگینز تصمیم به رقابت در خرس های ثانویه بدان معنی است که او ممکن است در آینده فرصت به مربع خاموش در برابر برادر بزرگتر خود الیاس که رو به افزایش است دانشجوی سال دوم گیرنده در دانشگاه استنفورد. جوانتر و هیگگینس اسلاید به عنوان شماره 49 cornerback در کلاس های خود با توجه به 247Sports.

در حالی که یاتس را دریافت کنید اولین نرم افزار در کار با هیگینز پس از ورود خود را در کال, 247Sports, لیست هیگینز اولیه همکاران به عنوان الکساندر که رفتگان این offseason به امن یکسان عنوان با میامی دلفین ها. اخبار Higgins' تعهد — که به افزایش کال رتبه ملی در سال 2021 استخدام به پلاک 19 — می آید تنها چند روز پس از خرس اضافه شده در نرم افزار-سبک کارفرمایی کای Millner به آن رشد 2021 کلاس.

جاش یون است سردبیر و رئیس جمهور. تماس با او را در [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @joshcal2020.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب