Cameco را تولید اورانیوم را در خود نگه دارد اما امیدوار برای steadying بازار

محتوای مقاله در ادامه"ما شاهد افزایش قیمت ها در دو بازار با اورانیوم و طلا. من نمی دانم اگر آن را به راحتی در

توسط AKHSHIJNEWS در 5 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"ما شاهد افزایش قیمت ها در دو بازار با اورانیوم و طلا. من نمی دانم اگر آن را به راحتی در سطح چون هر دو آنها قوی غربالگری ... اما SSR معدن به تازگی ساخته شده تصمیم گیری است که آنها راحت با فرآیند غربالگری و پروتکل" شوان گفت.

اورانیوم است که در بالاترین نقطه قیمت پس از سال 2016 افزایش بیش از 30 درصد از زمان شروع این بیماری همه گیر. Cameco هیچ رسمی پیش بینی آن تا پایان سال با استناد به یک غیر قابل پیش بینی بازار جهانی است که تغییر به عنوان تولید از رقبای خود در نامیبیا و قزاقستان پیشرو اورانیوم تولید شده به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

پس از سال 2011 فوکوشیما Daiichi فاجعه هسته ای ارسال اورانیوم قیمت به سقوط آزاد به ساسکاتون-بر اساس شرکت مواجه شده است و یک اشباع عرضه در بازار است. در تعلیق آن McArthur River کلید دریاچه و خرگوش دریاچه عملیات Cameco به عمد به سمت چپ برخی از آن اورانیوم دارایی در زمین تا زمانی که شرایط بازار بهبود و انبار کم قیمت مواد برای دیدار با آن قرارداد عرضه بیش از چند سال گذشته است.

"با عرضه و تقاضا تا حد زیادی نگه داشتن ثابت" امید وجود دارد که بازار ممکن است بازگشت به حالت عادی به عنوان کشورهای "تأیید خود را تعیین توليد برق به عنوان یک ضروری خدمات در پی این بیماری همه گیر" با توجه به Hryhoriw.

"ما اعتقاد داریم برخی از پیشرفت های ما دیدن می تواند یک اثر ماندگار در بازار فراتر از بحران فوری."

nking@postmedia.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن