پردیس حکم هیات علمی و کارکنان پوشیدن ماسک صورت در پردیس

پردیس مدیریت ارسال یک ایمیل به ضروری کارکنان و سرپرستان سه شنبه اجرای یک نیاز برای کارکنان به پوشیدن ماسک برای

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399

پردیس مدیریت ارسال یک ایمیل به ضروری کارکنان و سرپرستان سه شنبه اجرای یک نیاز برای کارکنان به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

شهر برکلی سلامت افسر لیزا هرناندز صادر مشابه نظم جمعه که باعث پردیس تصمیم با توجه به اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos و معاونت اداره مارک فیشر. نیاز است که تنها قابل اجرا به کارکنان که هنوز در حال کار در محوطه دانشگاه بود که تا حد زیادی بسته شده در مارس 2.

"نگه داشتن در ذهن که در صورت پوشش است نه جایگزینی برای هوشیار اجتماعی فاصله," Alivisatos و فیشر گفت: در یک ایمیل.

پردیس ارائه خواهد شد فولاد ماسک برای کارکنان به طور موقت فعلی خود را از سهام و ارائه خواهد شد پارچه پوشش صورت در تاریخ بعد زمانی که آنها می رسند. ماسک را می توان برداشت تا در پردیس مواد خطرناک تسهیلات و کسانی که خواسته خواهد شد که برای نشان دادن یک کال ID با توجه به ایمیل.

پارچه ماسک توزیع خواهد شد از طریق کارکنان و سرپرستان.

ایمیل اضافه شده است که کارمندانی که در خدمت دانش آموزان و عموم مردم در حال حاضر نیاز به انکار سرویس به کسانی که بدون پوشش صورت. مردم با پوشیدن ماسک صورت اجازه داده نخواهد شد به ساختمان های دانشگاه.

"استفاده از یک پارچه صورت پوشش است که به منظور محافظت از دیگران نمی پوشنده لباس از پوشش" Alivisatos و فیشر گفت: در ایمیل. "استفاده از یک پارچه صورت پوشش باعث کاهش شانس ندانسته انتقال ویروس به دیگران است."

چک کنید اینجا را به صورت زنده به روز رسانی.

کیت Finman است, اخبار دانشگاه ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @KateFinman_DC.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب