صنعت خودرو چهره بیشتر کار ضرر و زیان: بنتلی و Lookers

کارگران دست پایان بنتلی آخرین 6¾ لیتری با موتور V8 است که در تولید 61 سال است. عکس: Bentley Motors لوکس خودروس

توسط AKHSHIJNEWS در 16 خرداد 1399

کارگران دست پایان بنتلی آخرین 6¾ لیتری با موتور V8 است که در تولید 61 سال است. عکس: Bentley Motors

لوکس خودروساز بنتلی و در سراسر کشور نمایندگی Lookers آخرین کسب و کار در صنعت خودرو به اعلام کاهش شغل.

Bentley Motors, بر اساس در Crewe, Cheshire برش حدود 1000 شغل به صنعت خودرو چهره ها افت قابل ملاحظه ای در فروش. جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران (SMMT) دیروز ثبت 89 درصد افت در فروش برای ماه مه در مقایسه با سال گذشته است.

تنها 20,200 خودرو ثبت نام کرده بودند در ماه گذشته – 163,000 کمتر از در ماه مه سال 2019 و کمترین تعداد در ماه مه 68 سال است.

بنتلی است که متعلق به فولکس واگن است که انتظار می رود به اعلام داوطلبانه و رفع اشکالات برنامه های امروز بی بی سی.

آن می پیوندد انگلستان دیگر مارک های لوکس استون مارتین و مک لارن که هر دو به تازگی اعلام کرد کاهش شغل و جهانی غول نیسان و رنو که همچنین اعلام کرد بازسازی برنامه های.

در ضمن با وجود این دولت اجازه بازگشایی نمایشگاه ماشین از 1 ژوئن Lookers یک خرده فروش برای بیش از 20 مارکز اعلام کرد آن را کاهش دهد تا 1500 شغل با بسته شدن شاخه.

Lookers که در استخدام 8,000 مردم از سر تجارت در تمام سایت های خود در روز دوشنبه ، مدیر اجرایی علامت Raban گفت: "ما تصمیم گرفته شده برای بازسازی این حجم از گروه نمایندگی و مستغلات به موقعیت کسب و کار برای آینده ای پایدار است که متاسفانه به معنی افزونگی مشورت با تعدادی از همکاران ما."

این هفته دوباره افتتاح نمایندگی یک لحظه ای سرنوشت ساز برای کل صنعت و هزاران نفر از مردم که شغل در آن بستگی دارد" – مایک Hawes SMMT

منچستر مبتنی بر خرده فروش گفت: آن بسته خواهد شد 12 سایت – از طریق تعطیلی ادغام با دیگر نمایشگاه یا refranchising – در علاوه بر این به 15 نمایندگی تعطیلی اعلام کرد در ماه نوامبر.

مایک Hawes SMMT مدیر اجرایی گفت: "پس از یک ماه دوم از خاموش کردن و اجتناب ناپذیر و در عین حال تاثیر مخربی بر بازار این هفته دوباره افتتاح نمایندگی یک لحظه ای سرنوشت ساز برای کل صنعت و هزاران نفر از مردم که شغل در آن بستگی دارد.

"مشتریان مشتاق به تجارت به آخرین, برش لبه, اتومبیل های جدید در حال حاضر قادر به بازگشت به نمایشگاه و گزارش های اولیه نشان می دهد وجود دارد کسب و کار خوب با توجه به این شرایط هر چند که خیلی زود به بگویید که چگونه تقاضا را از تابه خارج, طی هفته های آینده و ماه.

"راه اندازی مجدد این بازار است اولین گام مهم در رانندگی بهبود بریتانیا بحرانی تولید کنندگان خودرو و زنجیره تامین و برای حمایت از اقتصاد گسترده تر. اطمینان مردم را از اعتماد به سرمایه گذاری در آخرین وسایل نقلیه خواهد شد نه تنها کمک به آنها را در حال حرکت با خیال راحت اما این مدل جدید نیز کمک خواهد کرد که رسیدگی به برخی از چالش های زیست محیطی بریتانیا چهره ها را در دراز مدت."

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب