پارکینگ ماشین هزینه بیمه خدمات درمانی کارکنان می تواند دوباره به راه افتادند

دیوید ریدلی / Shutterstock.com دولت در نظر دارد reintroducing پارکینگ ماشین هزینه بیمه خدمات درمانی کارکنان به

توسط AKHSHIJNEWS در 18 تیر 1399

دیوید ریدلی / Shutterstock.com

دولت در نظر دارد reintroducing پارکینگ ماشین هزینه بیمه خدمات درمانی کارکنان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس برطرف بهداشت وزیر پیشنهاد کرده است.

پس از پایان ماه مارس, بهداشت و درمان کارکنان در بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها گفته شد دولت را پوشش هزینه پارکینگ در بیمارستان آنها کار کرده و به عنوان یک تشکر از شما برای "رفتن بالا و فراتر از هر روز" در مبارزه با کروناویروس.

با این حال وزیر بهداشت ادوارد Argar در حال حاضر گفت که او به دنبال چه مدت حمایت را ادامه خواهد داد.

پاسخ روز جمعه به یک پرسش کتبی از نیروی کار را Rachael Maskell او گفت: "ارائه پارکینگ رایگان برای خدمات درمانی کارکنان توسط NHS تراست به پایان رسیده است و هیچ چیز تغییر کرده است پس از اعلام این خبر در 25 مارس. اما پارکینگ رایگان برای کارکنان شده است ساخته شده ممکن است با حمایت از مقامات محلی و ارائه دهندگان مستقل و این حمایت همچنان نمی تواند به طور نامحدود."

در پاسخ به سوال دیگری از کار را زهرا سلطانه Argar شد و با توجه به مدت زمانی پارکینگ رایگان برای خدمات درمانی کارکنان نیاز به ادامه دهند".

Dr Chaand Nagpaul, انگلیسی, انجمن پزشکی شورای صندلی گفت: reintroducing هزینه پارکینگ برای کارکنان بیمه خدمات درمانی خواهد بود "رد را بسیار زیاد تلاش کارکنان در سراسر کشور و فداکاری آنها ساخته شده اند را به نگه داشتن دیگران امن".

او گفت: "BMA همواره بر این باور بودند که این غیر قابل قبول است برای کارکنان که در خدمت ما خدمات سلامت را ملزم به پرداخت مقادیر قابل توجهی از پول را به پارک اتومبیل خود را در بیمارستان زمینه. این است که حتی بیشتر برجسته به عنوان کشور به رسمیت می شناسد بی اندازه سهم بهداشت و درمان کارگران را در مبارزه با این بیماری همه گیر."

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی در بیانیه ای گفت: "ما می خواهیم به مطمئن شوید که کارکنان بیمه خدمات درمانی می توانید سفر خود را با خیال راحت به کار در این بیماری همه گیر است به همین دلیل ما درخواست شده است که بیمه خدمات درمانی ایجاد پارکینگ رایگان برای کارکنان و مقامات محلی انجام همین کار را با ماشین خود را پارک.

"هنگامی که این بیماری همه گیر شروع به سهولت بیمه خدمات درمانی ادامه خواهد داد به ارائه خدمات رایگان در بیمارستان پارکینگ خودرو به کلید گروه بیمار و کارکنان بیمه خدمات درمانی در شرایط خاص. ما با ارائه به روز رسانی بیشتر در این دوره به دلیل."

HR فرصت ها در بهداشت و درمان در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR فرصت ها در بهداشت و درمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن