صدور گواهینامه بدن زخمی بر "جعلی" PPE

شاتر سازمانها آوردن کارکنان به محل کار ممکن است ناخواسته خریداری شده بی اثر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که ممکن ا

توسط AKHSHIJNEWS در 30 اردیبهشت 1399

شاتر

سازمانها آوردن کارکنان به محل کار ممکن است ناخواسته خریداری شده بی اثر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که ممکن است ارائه حفاظت کافی در برابر coronavirus قرار گرفتن در معرض.

انگلیسی موسسه استاندارد هشدار داد که تعدادی از تولید کنندگان شده بود پزشکی فروش ماسک صورت و دیگر PPE برای تنظیمات بهداشت و درمان با "جعلی" گواهی.

این خواست کسانی که در تهیه است که به منظور بررسی گواهی های ایمنی واقعی هستند با چک کردن که لینک در پایین PDF گواهی معتبر است یا به دنبال گواهی نامه بر روی BSI VerifEye دایرکتوری.

BSI در گفت و گو با اطلاع استانداردهای تجارت و سایر تنظیم کننده های اروپایی در مورد آشکار جعل گواهی های ایمنی.

جیمز صورتی ارشد مدیر جهانی ایمنی و بهداشت سازمان استاندارد بین المللی گفت: روزنامه گاردین که برخی از تولید کنندگان شده بود عمدا فروش PPE با جعل گواهینامه, در حالی که دیگران به اشتباه قرار دادن تایید نشده کیت در بازار است.

"این خطر وجود دارد که غیر منطبق محصول وجود دارد ما تمام نادرست اطمینان از ایمنی" او گفت:.

"بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد به خرید PPE یا فقط آن را برای شغلی خطر ابتلا به جای حفاظت در برابر یک عامل عفونی مسری. من بررسی بیش از 10 شرکت هایی که ارائه شده اند به عنوان یک PPE تامین کننده وجود داشته است و اشتباهی در اسناد و مدارک."

در ضمن یک گزارش در روزنامه ادعا کرده است که سلامت و ایمنی اجرایی نشده است انجام بازرسی از محل کار به بررسی آنها عامل با خیال راحت با وجود نخست وزیر بوریس جانسون ادعا می کند که نقطه بازرسی از رسانه های مواد غذایی تولید گیاهان و سایت های ساخت و ساز خواهد بود ،

یک HSE سخنگو گفت: "در خط با دولت هدایت به توقف همه اما کار ضروری است که نمی توان در خارج از خانه به حداقل رساندن تماس بین افراد HSE متوقف ماند همه فعال بازرسی در این زمان به منظور کاهش هر گونه خطر مطرح شده به خود ما کارکنان و اعضای عمومی."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب