تغییر در حال آمدن است برای جوانان-رهبری اقیانوس فعالیت

محیط زیست, ویژه, جهانی, عناوین دسته بندی منطقه ای, پایداری, TerraViva سازمان ملل متحد محیط زیست جوانان اقیان

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399
محیط زیست, ویژه, جهانی, عناوین دسته بندی منطقه ای, پایداری, TerraViva سازمان ملل متحد

محیط زیست

جوانان اقیانوس فعالان می گویند که زمان همه گیر "را فراهم کرده است صلح برای اقیانوس های جهان" از آنجا که لاک پشت ها است که معمولا منتظر تاریکی برای رسیدن به ساحل در حال حاضر بیرون آمدن از آب در طول روز به دلیل انسان ها در مستند.

سازمان ملل متحد, مارس 15 سال 2020 (IPS) - جوانان و نقش آن در محیط زیست عمل بسیار مهم باقی مانده است و رهبران باید اطمینان حاصل شود که آنها با توجه به دسترسی مناسب تحت شرایط فعلی برای انجام این کار, فعالان گفت: در یک جلسه آنلاین برگزار می شود این هفته است.

وبینار بخشی از "نگه داشتن حرکت برای اقیانوس اکشن" سازماندهی شده توسط سازمان ملل متحد وزارت امور اقتصادی و اجتماعی دفتر دبیر کل آن فرستاده در جوانان, U. N. غیر دولتی خدمات رابط U. N. گروه عمده برای کودکان و جوانان و پایدار اقیانوس داد.

آن را برجسته صدای جوانان, مشاهیر و دیگر رهبران در U. N. کار بر روی مسائل مربوط به محیط زیست و اقیانوس پایداری.

"ما نیاز به روشن و در دسترس صدای در گفت: آنچه که ما در حال رفتن به انجام" لوقا مولن بازیگر فیلمساز و فعال محیط زیست گفت: در این وبینار. "یکی از بهترین راه برای انجام این کار از طریق رسانه های اجتماعی و از طریق آگاهی بخشی در سایت. ما نیاز به این مختصر پاسخ قانع کننده که چرا فردی ما عمل مهم است."

یک نماینده از Youth Voices اقدام آب و هوا در هند را محکوم کرد حرص و طمع انسان است که منجر به اختلال در زندگی دریایی.

"این است که در مورد بقای اصلح یا ثروتمندترین, آن را در مورد چگونه ما در حال درمان اقیانوس ما," او گفت:. "پس از یک دهه در هند, Ganga رودخانه آب مناسب برای نوشیدن. که آب [است] در نظر گرفته مقدس از سنین."

او افزود که زمان همه گیر "را فراهم کرده است صلح برای اقیانوس های جهان" از آنجا که لاک پشت ها است که معمولا منتظر تاریکی برای رسیدن به ساحل در حال حاضر بیرون آمدن از آب در طول روز به دلیل انسان ها در مستند.

در همین حال برخی دیگر بر اهمیت حصول اطمینان است که جوانان را نگه داشته است درگیر در عمل صدای خود هستند ادامه داد: به ویژه در جهانی سیستم عامل است.

"مردم نیاز به احساس آنها به طور فعال انجام کاری برای این سیاره است. این می تواند یک کار بسیار دشوار است احساس موفقیت را زمانی که شما گیر در خانه" Eimear منینگ از تمام اقیانوس اطلس جوانان سفیران گفت: در این وبینار.

منینگ گفت: یکی از راه های اطمینان بالاتر مشارکت جوانان است که با داشتن بحث در مورد اتفاقاتی که برگزار می شود حاضر و به استفاده از نوآورانه و خلاق روش برای حفظ جوانی مشغول اند.

"همه چیز در حال تبدیل شدن به یک وبینار در حال حاضر. افراد جوان در حال دعوت به وبینار پس از وبینار — شما نیاز به یک نگاه تازه درگیر شدن در فعالیت های" او گفت:, و خواست رهبران به نظر کار چاپ و نشر با جوانان و به اشتراک گذاری کار خود را در رویدادهای جهانی به جای پرداختن به آنها تنها برای حوادث متمرکز بر جوانان است.

"افراد جوان تبدیل خواهد شد و بیشتر درگیر زمانی که آنها دیگر مردم را به مشارکت در یک پروژه," او گفت:.

سفیر پیتر تامسون, U. N. دبیرکل و نماینده ویژه برای اقیانوس, استقبال از نظرات فعالان و تکرار منینگ را پیشنهاد وجود دارد که عبارتند از روش های نوآورانه است که در آن آب و هوا فعالیت می تواند به صورت آنلاین انجام می شود.

"من کاملا متقاعد شده است که ما در آستانه یک تغییر پارادایم در این جهان," او گفت:. "تغییر در راه است. افراد جوان آینده خود را. شما [را] به شتاب از آن, اما شما همچنین باید برای ایجاد آن است."

در اینجا برخی از glimpses از اقیانوس پایداری در طول سال.


جوانان اقیانوس کنفرانس توسط اینتر پرس سرویسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن