تغییر طرح: Huskies' Klassen خوشحال و برای دیدن تو ورزش معکوس فوتبال واجد شرایط بودن تصمیم

محتوای مقاله در ادامهKlassen انتخاب شد توسط مونترال Alouettes در دور هشتم این بهار لامپ کم مصرف پیش نویس و او

توسط AKHSHIJNEWS در 7 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Klassen انتخاب شد توسط مونترال Alouettes در دور هشتم این بهار لامپ کم مصرف پیش نویس و او همچنان به کار در حالی که آماده شدن برای یک اردوگاه آموزشی است که ممکن است یا نه ممکن است اتفاق می افتد.

نکته مهم برای او این است که او در حال حاضر گزینه: اگر او نمی کند بلافاصله زمین در لامپ کم مصرف Huskies یکنواخت در انتظار او است.

"از یک فوتبال چشم انداز اجازه می دهد تا شما را به بازی کمی بیشتر رایگان" Klassen گفت. "شما لازم نیست که نگرانی در پشت ذهن خود را که ممکن است آن را بیش از اگر شما نمی توانید که یک فرصت است. فقط دانستن من دو فرصت و دو گزینه است که ذهنی آزاد. و من فکر می کنم آن را به من اجازه می دهد به بازی بهتر جلو می رویم."

دیگر تحت تاثیر Huskies شامل Jace پیترز یول Piok نیک Summach و جو Trumpy.

U ورزشی در بیانیه ای گفت که آن را راه اندازی یک بررسی از فوتبال فعلی "ایمنی و مشارکت" سیاست با پیش بینی اتمام مجموعه ای برای ماه فوریه. در ضمن آنها در حال ارائه یک بار معافیت برای بازیکنان که از دست 2020 فصل به دلیل COVID-19.

فوتبال تنها دانشگاه کانادایی ورزش است که در حال حاضر سن کلاه.

وجود دارد قابل توجه فشار به عقب پس از U ورزشی ساخته شده اولیه آن تصمیم و Klassen گفت: آن را دلگرم کننده برای دیدن چگونه آن را انجام.

"این خوب بود برای دیدن جوامع از سراسر کانادا پرش بر روی ارابه موسیقی در این موضوع," او گفت:. "من فکر می کنم که یکی از دلایل اصلی این رو لغو شد به دلیل تمام این واکنش بود که در سراسر کشور."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن