موسسه خیریه کارگر ناعادلانه را رد کرد و پس از افشاگری اطلاعات در ناپاک گفتگوی بورسی

یک موسسه خیریه کارگر که منفجر سوت همکاران برای استفاده از زبان ناپاک و مسخره کردن کسی که با ناتوانی جسمی بود

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

یک موسسه خیریه کارگر که منفجر سوت همکاران برای استفاده از زبان ناپاک و مسخره کردن کسی که با ناتوانی جسمی بود ناعادلانه را رد کرد و victimised یک دادگاه حکم داده است.

Catriona رابینسون کار می کرد برای Monmouthshire شاخه ای از روان درمانی خیریه ذهن و گفت: دادگاه چگونه او شنیده همکاران توهین به سلامت روانی افراد مبتلا به و متهم آنها را از دروغ گفتن در مورد بیماری خود را.

او گفت که او "شاهد زبان ناپاک روزانه" و همکاران او تا به حال مارک کاربران از این سرویس به عنوان "زباله های فضایی".

رابینسون گفت: دادگاه که او شنیده کارکنان اظهار نظر در مورد آنها چگونه فکر کردم این ناعادلانه است که مشتریان چه کسانی اهدا شد, مزایای رفاهی کردم و پول بیشتری از آنها دریافت دستمزد.

پس از شاهد یک همکار در یک اتاق در ابرگوننی انجام یک تصور از شدت فرد معلول او گزارش داد این موضوع شد اما پس از آن "ostracised و نادیده گرفته شود".

رابینسون گفت: چگونه او خیلی ناراحت بود با او همکار اقداماتی که او در اشک را شکست اما کارگران دیگر خندید.

او گفت: tribunal: "بانویی بود و نه حال و نه یک فرد درگیر به فکر به او در حالی که آنها خود لذت می برد.

"من نشسته شوکه آنچه که من می توانید ببینید و بشنوید من بسیار مضطرب بود. من بلند شدم و رفتم به سمت دفتر رفت و به کارکنان آشپزخانه که در آن گریه کردم."

در پی جلسه این تصور اخراج شد به عنوان "گفتگوی بورسی" و "بیت پاپ". پس از گزارش این حادثه رابینسون گفت که او در معرض آشکار "قلدری" او اغلب نادیده گرفته و یا در پایان دریافت نظرات بی ادب.

او در زمان مرخصی به عنوان مرخصی استعلاجی و بهداشت شغلی گزارش پیشنهاد او نقل مکان کرد و به یک نقش جدید و دور از سایر کارکنان است. در طول زمان خود را خاموش رابینسون مطرح شده شکایت اما او نگرانی رد شد و پس از تحقیقات داخلی.

او بعد از استعفا داد و ادعا سازنده اخراج در برابر ذهن Monmouthshire.

استخدام قاضی آلیسون فریز گفت: این حادثه بستری شد و توسط مدیریت نه تشدید.

"او مبتلا به برخی از سلامت شخصی و مشکلات در زمان و بنابراین نمی فشار این موضوع بود اما از این نظر که مدیریت باید به انجام کاری در مورد وضعیت.

"مدیریت جاروب توجه به زیر فرش برای نجات خود و دخالت در آن است. در انجام آنها موفق به در نظر گرفتن وظیفه خود را مراقبت به او. عدم مدیریت و یا تشدید منجر به یک وضعیت که در آن مدعی شد ostracised و رفتار در کار بود و نه در بررسی نگه داشته شود."

قاضی افزود که مکرر بد زبان و گفتگوی بورسی "تجاوز به مرزهای مقبولیت از نظر برابری و تنوع".

رابینسون را جبران خواهد بود تصمیم گرفت در یک جلسه بعد از این سال.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن