مرکز شهرستان مسافرخانه تخلیه برجسته بازرسی شکاف کلارک می گوید

محتوای مقاله در ادامهاین موضوع قبلا پرچم 2008 دولت وظیفه نیروی سفارش به نگاه به مسکن مقرون به صرفه است که به ا

توسط AKHSHIJNEWS در 3 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

این موضوع قبلا پرچم 2008 دولت وظیفه نیروی سفارش به نگاه به مسکن مقرون به صرفه است که به این نتیجه رسیدند که خدمات اجتماعی "غالبا" اجاره مسکن عام برای مشتریان خود خانه که بازرسی قبل از حرکت در.

"ملک بازرسی نقش شهرداری ها. بهداشت عمومی بازرسی تکمیل شده توسط Saskatchewan Health اقتدار" جف Redekop وزارت, مدیر اجرایی, درآمد کمک, تحویل, گفت: در تهیه بیانیه ای در روز پنج شنبه.

دولت در گذشته صرف پول در بازرسی. در سال 2016 آن را axed اجاره مسکن برنامه های مکمل است که برای پرداخت ساسکاتون آتش نشانی بازرسان به بررسی 1,040 خواص اجاره برای وزارت مشتریان در هر سال.

یک سالن شهر گزارش اشاره کرد که این برنامه به دست آورد 46 درصد کاهش آتش سوزی در حالی که Saskatchewan کمیسیون حقوق بشر به این نتیجه رسید که مقامات آتش اقدام به عنوان حسابرسان وزارت یافت بازرسی مفید است.

"این مورد آن است که بودجه در نظر گرفته شد و دور آن بازرسی نمی شد به جای در برخی از راه های دیگر در سیستم بهداشت عمومی گفت:" کلارک که کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد اینکه آیا آنها باید پرچم مسائل در متل دیر.

خواسته در مورد نگرانی در مورد برنامه در حال حذف Redekop در این بیانیه تصریح کرد که بازرسی ها به عهده شهرداری و مقامات بهداشت عمومی.

The Saskatoon Fire Department is considering and order to close all or a portion of the City Centre Inn and Suites because of unsafe and unsanitary living conditions identified in inspections.
یک مثال از آنچه ساسکاتون آتش نشانی رئیس مورگان Hackl به نام "اسفناک" شرایط زندگی در مرکز شهر مسافرخانه و سوئیت. /ارائه شده توسط ساسکاتون آتش D

Saskatchewan Health Authority سخنگوی آماندا Purcell گفت: در یک ایمیل که مقامات بهداشت عمومی باید "تلاش شده است به کار با مدیریت این تسهیلات برای تعدادی از سال به ارائه مسکن امن برای این ساکنان" از جمله شکایت مبتنی بر بازرسی آموزش و پشتیبانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de