چیزی در مورد ورزش باعث می شود حتی منطقی ترین مردم بر این باورند در این فوقالعاده است. درست مثل بیس بال را نفرین Bambino, لیگ از افسانه است که در نفرین تیم مایع چهارم-محل لعنت به مسابقات قهرمانی جهان برای اولین بار بذر نفرین و بیشتر. پس از همه, اگر نفرین واقعی نیست چرا تیم مورد علاقه خود را از دست بدهد ؟

Cloud9 پا به آمریکای شمالی, لیگ از افسانه های قهرمانی سری یا LCS در تابستان سال 2013 خیره کننده طرفداران با اولین محل در پایان تیم افتتاحیه رقابتی فصل است.

از آن پس C9 واجد شرایط برای هر لیگ از افسانه های مسابقات قهرمانی جهان اغلب شناخته شده به عنوان آمریکای شمالی آخرین امید با توجه به آن outlasts هر دیگر در آمریکای شمالی تیم در براکت. تیم مدیریت شناخته شده است برای ساخت ستاره از ناشناخته rookies و هل دادن صحنه رقابت به جلو به عنوان یک کل.

این یک داستان قدرتمند و C9 تبدیل به یک تیم برای طرفداران به افتخار ریشه. فقط یک چیز ثابت خود را ثبت: C9 دهکدهای از دست داد شش راست LCS نهایی. با وجود به طور مداوم انجام به خوبی در صحنه بین المللی این جایزه تضعیف شده از طریق تیم مجلسی برای سال.

این تیم در نهایت به پایان رسید خود را به خشکی در آوریل 19 در سال 2020 بهار تقسیم grand final, ضرب و شتم FlyQuest 3-0.

LCS جایزه است گیلاس در بالا از آنها غالب فصل به طور منظم. با 26 برنده بیش از 28 بازی C9 است 92.9% برنده شدن نرخ در بهار سال 2020 بالاترین از هر تیم در یک تقسیم در LCS تاریخ است. دوم و سوم بالاترین نرخ پیروزی متعلق به C9 2013 تابستان و بهار 2014 فهرست اسامی.

C9 شد و به شدت مورد علاقه را به نفع خود بهترین-از-پنج سری اما بازی یکی بود نزدیک تر از انتظار می رود. این بازی در ابتدا در FlyQuest دست با تشکر از انتخاب بر روی C9 بازیکن رابرت “Blaber” هوانگ. طلا منجر رفت جلو و عقب تا اواسط بازی teamfight در C9 به نفع شکست بازی باز است. C9 برنده اولین بازی پس از 39 دقیقه به طور قابل توجهی طولانی تر از خود بازی به طور متوسط مدت زمان 30:43 این تقسیم است.

بعد از دو بازی بودند نه به عنوان جنگ سخت به عنوان C9 نشان داد اوایل بازی دلاوری که آنها را به دست آورده خود را شکستن رکورد پیروزی رای دادن. FlyQuest به نظر نمی رسد که راهی برای بازگشت به بازی پس از ساعت آمار پانزده دقیقه و C9 به پایان رسید بهار با تقسیم 3-0 رفت و برگشت.

زمانی که C9 برداشته جایزه آنها تشویق تیم کارکنان پرتاب برف به جای عرصه هزاران نفر از طرفداران. اثرات COVID-19 نهفته سرگرمی زندگی می کنند حوادث در سراسر جهان از جمله مسابقات esports. بهار فینال شد و در اصل برنامه ریزی شده را در فورد در مرکز تگزاس اما C9 به پایان رسید خود را انشعاب در جریان اتاق در کالیفرنیا است. عدم مخاطبان زندگی می کنند اما هیچ چیز به کاهش نشاط از تیم پیروزی پس از شش سال است.

فوق العاده C9 تنها تیم در LCS بدون یک بازیکن است که تا به حال موفق به کسب قهرمانی قبل از ساخت پیروزی همه شیرین تر است.

اگر چه FlyQuest نبود قادر به نهایی سری بهار تقسیم شد و هنوز هم یکی از موفق برای مکان دوم تیم است. این بازی در مارس 19 مشخص شده FlyQuest اولین فینال ظاهر پس از سه سال در LCS.

این تیم همچنین دریافتند موفقیت های زیادی را در بهار به لطف TreeQuest کمپین زیست محیطی ابتکار عمل تا حد زیادی توسعه یافته تحت هدایت مدیر عامل شرکت Tricia Sugita.

با شروع در ماه ژانویه FlyQuest کاشته 100 درختان برای هر بازی را پیروز شد و در بهار و تقسیم اضافی درختان کاشته شده برای دستیابی به خاص در بازی اهداف است. این تیم اعلام کرد که کشت آنها در مجموع از 10 ، 000 درختان به عنوان از آوریل 22, سه روز بعد از فینال.

در سال های گذشته FlyQuest دچار فقدان هویت اما برنامه جدید ساخته شده است یک نام تجاری در اطراف اجتماعی خوب و سالم و زیبایی. FlyQuest نیز الهام گرفته از دیگر LCS تیم برای شروع خوب اجتماعی مبارزات خود را مانند بد نوابغ را BookQuest کمپین که اهدا کتاب به کودکان و اهدا 1000 $در بورس به یک فن.

البته واقعی برندگان تقسیم می C9. حتی فراتر از رکورد خود را-تنظیم اجرا و قهرمانی جایزه C9 فهرست و کارکنان متصلب جوایز.

هوانگ نامگذاری شد 2020 LCS بهار تقسیم MVP با تشکر از نقش بسیار مهم در دستیابی به C9 عظیم اوایل بازی منجر می شود. او شده است بازی حرفه ای فقط برای سه سال و در ابتدا scouted توسط C9 خود را برای سال 2017 آکادمی تیم.

سر مربی Bok “Reapered” هان-gyu به دست آورده به رسمیت شناختن ویژه خود را برنده مربی تقسیم می شود. هان-gyu قبلا این جایزه را دریافت کرد در تابستان 2018 و بهار سال 2019 زمانی که C9 قرار می گیرد و دوم و سوم بود.

همراه با LCS عنوان C9 اهدا شد 100.000 دلار و یک نقطه در سال 2020 اواسط فصل دعوتی.

این مسابقات باز تنها به بهار تقسیم قهرمان هر رقابتی منطقه به طور معمول در محل ممکن است اما لغو شده است با توجه به نگرانی های مربوط به COVID-19.

حتی با یک مورد جدید از بد شانس وجود دارد شکی نیست که C9 نفرین شکسته شده است. در هر کجا که بازی بعدی آنها خواهید بود یک تیم برای تماشای باقی مانده از سال 2020 است.

جولیا شن را پوشش می دهد esports. تماس با او در [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @yinglol.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو