صدای جمعی: چگونه طرز فکر خود را تحت تاثیر عملکرد خود را

محتوای مقاله در ادامه

مطالعات نشان داده اند که پرداختن به اظهارات مثبت به خودتان می تواند تاثیر مثبت بر عملکرد ورزشی خود را. مزایای دیگر از جمله نرخ پایین تر از افسردگی بهتر جسمی و روانی خوب بودن و بهتر مهارت های مقابله ای در زمان سختی و استرس نشان داده اند که در ارتباط با خوش بینی و مثبت.

مثبت بودن به این معنا نیست نادیده گرفتن همه چیز که کامل نیست در زندگی خود بلکه نزدیک شدن و به دنبال حل و فصل این شرایط با یک باز و رشد گرا نگرش است.

این مهارت نه تنها ارزشمند در این زمینه است. داشتن یک حالت ذهنی خوب است به عنوان ارزشمند در زندگی آن را به عنوان در ورزش است. یک رشد مثبت طرز فکر چیزی است که اجازه می دهد تا به شما برای یادگیری و توسعه به عنوان یک فرد.

برای مثال اگر شما یک نمره شما نیست شاد با تست, شما ممکن است به خودتان بگویید که شما نمی هوشمند و نمی خواهد بود قادر به بهبود است. اما شناخت که این یک چیز قطعی نیست که شما و تلاش برای انجام بهتر دفعه بعد چه می گذرد به شما اجازه می دهد برای پیدا کردن موفقیت در آینده است.

بنابراین دفعه بعد شما در حال احساس کردن فقط به یاد داشته باشید که همیشه وجود دارد فرصت برای چیزهای بهتر و مثبت طرز فکر است که اولین گام در جهت موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im