سال 2010. NBC نبود نیروگاه و شبکه های تلویزیونی آن را یک بار بود اما اگر شما به دنبال برای خنده در پنجشنبه شب طاووس ایستگاه به محل می شود. “The Office” بود که در آن فصل هفتم, “30 راک” بود در یک رول و “Parks and Recreation” شد و در نهایت پیدا کردن جای پا خود در فصل دو. سه تا از گذشته 20 سال بیشتر یاد کمدی پشت به پشت به پشت “تبلیغ کمدی شب درست انجام شود.” و ساندویچ بین “سطح تهدید در نیمه شب” نشان می دهد از اجرای نمادین از تریسی مورگان و آلک بالدوین و هتاک جوک “Parks and Rec” بود underrated به سختی تماشا اما واقعا دگرگون “جامعه است.”

در حال حاضر جریان در Netflix “جامعه” می گوید داستان از یک گروه مطالعه در گریندیل کالج کار می کند که با هم به تصویب اسپانیایی 101. اما بیان آن فرض ندارد, نشان می دهد عدالت است. این یکی از اولین نشان می دهد که در یک شبکه برای شکستن سنتی طنزهای فرمت قید به جای امید بستن برای تقلید مسخره امیز طنز و غیر متعارف داستان سرایی. در حالی که بسیاری از نشان می دهد حاضر به “پرش کوسه” و “جامعه” هرگز در آغوش این ایده از یک کوسه در وهله اول.

حتی در فصل اول خود را هنگامی که اکثر کمدی ولرم و محافظه کار “جامعه” حاضر به بازی در هر راه اما خود را دارد. خالق دن هارمون به خود و نوشتن کارکنان سلطنت رایگان در نتیجه قسمت هایی از “معاصر آمریکایی و مرغ” که تقلید “رفقای خوب” در یک بیعت محور در انحصار از گریندیل مرغ مناقصه تامین.

به همین ترتیب فصول دو و سه ادامه به مرزهای شبکه تلویزیون را عوض کرده و نشان می دهد هدف و تمرکز از یک قسمت به قسمت. یک لحظه “جامعه” satirizes مستند و فیلمهای مذهبی و در کنار بازیگران به تصویر کشیده شده است در مقاصدشان Claymation Christmas special. بطری قسمت ها و طنزهای استعارههای دریافت parodied در metacommentaries که به طور همزمان درگیر با این فرض در حالی که انتقاد از آن است.

زمانی که “جامعه” است در بهترین حالت آن طنز بی نظیر است. نمایش عجیب و غریب است و متا و تقریبا همیشه untethered میکنند به واقعیت — اما این که دقیقا چه چیزی باعث آن متفاوت از معاصران خود را. با دادن اغراق آمیز “رئالیسم” که کمدی مانند “دفتر” و “Parks and Rec” نگه بر روی “جامعه” است که قادر به پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار که هیچ نشان تا به حال پر شده است. آن جهات آن نوع در حالی که به طور همزمان رد نوع محدوده نتیجه نهایی سازگار بودن نوآوری است که نگه می دارد نشان تازه و هیجان انگیز است.

اما حتی اگر شما به فروش می رسد نشان می دهد تخیلی, پرواز فانتزی-esque رویکرد بازیگران به تنهایی باید “جامعه” باید ببینید. Chevy Chase کشد آن را به عنوان خارج از لمس زیر بیدار پیرس Hawthorne. Donald Glover قبل از او منفجر کردن به عنوان Childish Gambino شد و چند تهدید یک لیست ستاره همه ما می دانیم و عشق خود شکست بزرگ در “جامعه است.” همان می رود برای Alison Brie and Gillian Jacobs که هر دو رفته به ستاره در تحسین Netflix را نشان می دهد. و در عین حال این نام ها تنها خراش سطح از بازیگران لود با استعداد: از پیشرو مرد Joel McHale را طعنه آمیز, شوخ طبعی خشک به جیم راش خنده-از-با صدای بلند عملکرد به عنوان لباس پوشیدن بی کفایت و بیش از حد جنسی دین پلتن.

بهترین بخشی از “جامعه” چه آورده طرفداران مشتاقانه اعتراض نشان می دهد نزدیک به لغو و در حال حاضر به ارمغان می آورد آنها را به rewatch نمایش دوباره و دوباره است پیام خود را در مورد امید. کمدی تمایل به سقوط در کنار بدبینی. طنز در بسیاری از نشان می دهد می آید از محل بدبینی است که در درجه اول انتقاد از تجربه انسانی تا کنون که بدون آوردن به نور چه چیزی باعث می شود مردم و جامعه مهم است.

“جامعه” اغلب زیاده روی خود را که در همان وجودی تلخی. در یک قسمت فرانکی مدیر در گریندیل, می رود تا آنجا که به می گویند: “امید است که بیتوجه به محیط درمانگاه در پیشبرد. امید است که ایمان را غنی تر bitchier خواهر. امید است این تغییر شکل معتاد-محدود زنای با محارم هیولا فرزندان از حق و ترس است.”

اما در پایان هر قسمت به تساوی یک دید و یک قطعنامه رسیده است این پیام از “جامعه” همان است. امید و با هم در حالی که شاید گاهی اوقات ساده لوحانه و احمقانه نیست فقط پایه های یک جامعه, اما پارچه بسیار از انسانیت ما. و هنگامی که ما رفتن به جلو با هم موفق باشیم.

سابقه بوده است نه نوع به “جامعه است.” هنگامی که آن را پخش آن به طور مداوم به مبارزه لغو و نمایش منتقل شده است در اطراف جریان سیستم عامل برای سال بدون ثبات زمین. و زمانی که شما بخواهید کسی در مورد کمدی های مورد علاقه خود را از 15 سال گذشته “جامعه” است که تقریبا هرگز در ذهن خود است. اما نشان می دهد شایسته در نظر گرفته شود در میان کمدی, غول, اگر نه برای آن رویکرد منحصر به فرد به داستان سرایی و روایت و پس از آن حداقل برای پیام خود را. با آن حرکت به Netflix امیدوارم “جامعه” — که واقعا مظهر اسم خود را — می تواند جای خود را در میان پانتئون افسانه ای تلویزیون را نشان می دهد.

#SixSeasonsAndAMovie

مایکل Brust است معاون ورزشی ویرایشگر. با او تماس بگیرید در [email protected]. صدای او را در @MikeB_DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو