ساخت و ساز و خودرو و مهمان نوازی شرکت بازگشایی سایت

والاحضرت شاهزاده ولز در Aston Martin Lagonda گیاه در سنت Athan ولز در Febraury 200. عکس: استون مارتین غول ساخت

توسط AKHSHIJNEWS در 4 اردیبهشت 1399

والاحضرت شاهزاده ولز در Aston Martin Lagonda گیاه در سنت Athan ولز در Febraury 200. عکس: استون مارتین

غول ساخت و ساز تیلور Wimpey که اعلام کرده است از یک مرحله به مرحله بازگشایی آن در سایت های ساختمانی از پنج شنبه 4 ممکن است در میان تعدادی از شرکت ها برای بازگشایی, برای کسب و کار اجتماعی فاصله گرفته است.

در 24 مارس تیلور Wimpey اعلام کرد: بسته شدن سایت های ساختمان و, نشان می دهد, خانه ها و مراکز فروش برای حفاظت از سلامت و ایمنی از مشتریان و کارمندان و پیمانکاران در سراسر انگلستان است. در حالی که ساخت و ساز تلقی شده است مجاز فعالیت توسط دولت خانه ساز گفت: از آن نیاز به "اعتماد به نفس که ما می تواند تغییر کار ما شیوه پایبند به سخت اجتماعی فاصله ارشاد" و این نیاز به زمان و برنامه ریزی دقیق.

در مجمع عمومی سالانه خود صبح امروز برگزار شد و عملا از آن اعلام کرد که سایت خود را مدیریت تیم خواهد بازگشت به کار در سایت بر 4 مه با نظر به اجازه می دهد اولین پیمانکاران به آنها ملحق هفته بعد.

برای کمک به محافظت از آن کارگران تیلور Wimpey تولید یک چهره سپر آن را طراحی کرده است به ضمیمه به طور مستقیم به یک کلاه سخت. از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد در تمام سایت ها به صورت "کلید دو فرد وظایف".

"ما کار کرده اند و از نزدیک با همکاران ما بررسی ارشاد صادر شده توسط ساخت و ساز شورای رهبری گرفته و از مشاوره بهداشت و ایمنی اجرایی برای ارزیابی هر و هر جنبه ای از سایت ما فعالیت و آدرس تغییراتی که باید به طور کامل مطابق با محدودیت های اعمال شده توسط اجتماعی فاصله مورد نیاز" آن را در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که "مرحله ای از طبیعت" از آن remobilisation کلیدی برای ساخت تنظیمات لازم برای امنیت سایت و برای آموزش مناسب کارکنان و تامین کنندگان و پیمانکاران فرعی در راه های جدید کار می کند.

هفته گذشته Bentley Motors گفت آن آغاز خواهد شد ramping تا تولید از شنبه 11 مارس با تولید پیش بینی شده برای از سرگیری در چهار شنبه 18 مارس و اضافه کرد که تعدادی از کارکنان به ادامه کار از راه دور برای اطمینان از کسب و کار است آماده به صورت سریع و امن و موثر و موفق در سطح شیب دار تا هنگامی که محدودیت ها برداشته.

آدریان مشخصه رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: "به عنوان تهدید همچنان ادامه دارد, بنابراین ما باید با قوی اقدامات ایمنی در محل قرار داده برای اطمینان از ما حفاظت از مردم به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند در حال حاضر و زمانی که ما به بازگشت کامل عملیات.

"مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر تحت تاثیر این چالش ما در حال کار سخت برای حفاظت از کسب و کار با این حال ما هنوز هم نگاه به آینده با اعتماد به نفس که ما می توانیم پیروز شویم و در ادامه سفر ما به رهبر در پایدار لوکس تحرک است."

یکی دیگر از خودروساز لوکس, Aston Martin, کرده و از نزدیک با کارکنان و اتحادیه های کارگری به منظور توسعه و پیاده سازی پروتکل برای محافظت از ایمنی و بهداشت در تولید آن امکانات به طوری که آنها قادر به بازگشت به کار.

بیانیه ای امروز گفت: "[استون مارتین] در حال حاضر خوشحال است که اعلام آن در نظر دارد به بازگشایی آن سنت Athan تسهیلات ساخت در مارس 5 زیر بهداشت عمومی ولز و انگلستان دستورالعمل که حفاظت از ایمنی از آن مردم است."

آن گفت: درس هایی از بازگشایی خیابان Athan منجر خواهد شد به سایت های دیگر بازگشایی در دوره به دلیل.

اکثر استون مارتین نیروی کار است که در حال حاضر furloughed در حالی که رهبری ارشد به یک توافق داوطلبانه کاهش در پرداخت. غیر مدیران اجرایی هستند waiving 35 درصد از هزینه و رئیس اجرایی است که مصرف 35% کاهش در حقوق و دستمزد. دیگر اعضای تیم رهبری ارشد در حال گرفتن 5 تا 20% کاهش پرداخت در حالی که رئیس اجرایی انتخاب کرده است به دریافت یک اسمی و دستمزد از 1 پوند در هر سال است.

نمونه های دیگر از کسب و کار و گسترش عملیات عبارتند از: در بخش مهمان نوازی که در آن Pret-A-Manger, Five Guys, KFC و برگر کینگ که با افزایش تعداد رسانه ها ارائه غذای آماده به خصوص کسانی که به بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن