شرکت های ساخت و ساز می توانید شروع به کار بر روی HS2

این HS2 سایت ساخت و ساز در Euston لندنویکتوریا جونز/PA سیم/PA تصاویر کارگران ساختمانی داده شده است چراغ سبز بر

توسط AKHSHIJNEWS در 28 فروردین 1399

این HS2 سایت ساخت و ساز در Euston لندن
ویکتوریا جونز/PA سیم/PA تصاویر

کارگران ساختمانی داده شده است چراغ سبز برای شروع کار در HS2 راه آهن با سرعت بالا لینک ارائه آنها رعایت بهداشت عمومی انگلستان هدایت.

HS2 وزیر Andrew Stephenson گفت که "ما نمی توانیم تاخیر در کار ما برنامه بلند مدت به سطح کشور" و به طور رسمی صادر کرد 'توجه به ادامه شرکت های درگیر در طراحی و ساخت راه آهن جدید.

نخست وزیر بوریس جانسون در حال حاضر تایید کرد در ماه فوریه است که این پروژه باید پیش بروید و پس از آن شده بود موضوع را به بررسی مستقل مشهور مهندس عمران داگلاس Oakervee به زنده ماندن خود را.

دولت توصیه کرده است که کار ساخت و ساز می توانید پیش بروید که در آن اجتماعی فاصله دستورالعمل (نگه داشتن دو متر از هم جدا) به دنبال آن هستند و کارگران را بیشتر اقدامات پیشگیرانه مانند منظم تر شستن دست, کار در تیم های کوچکتر و نه اختلاط خدمه در شیفت های مختلف.

ماه گذشته HS2 اعلام کرد که آن را به حال متوقف کار در اکثر سایت های خود به عنوان coronavirus اقدامات مورد نیاز که همه غیر ضروری کار ساخت و ساز به وقفه.

استفان گفت: "HS2 خواهد بود که ستون فقرات این کشور در شبکه حمل و نقل افزایش ظرفیت و قابلیت اتصال در حالی که همچنین ایجاد توازن فرصت نسبتا در سراسر شهرها و شهرستانها.

"پس از تصمیم گیری در اوایل سال جاری برای ادامه پروژه این گام بعدی را فراهم می کند هزاران نفر از کارگران ساخت و ساز و کسب و کار در سراسر کشور با اطمینان در یک زمان زمانی که آنها به آن نیاز دارند و به این معنی است که کار واقعا می تواند شروع در ارائه این فرآیندی پروژه است."

اخطار برای ادامه داده شده به چهار بخش اصلی آثار Civils پیمانکاران که اهدا شد کار: SCS راه آهن; چین JV; EKFB JV; و BBV JV. همه در حال سرمایه گذاری مشترک کار را از طریق هر دو بزرگ و کوچک ساخت و ساز و شرکت های مهندسی.

فاز یک لینک تا لندن و وست میدلندز.

HS2 تخمین می زند که فاز یک به تنهایی ایجاد خواهد شد 400,000 "زنجیره تامین قرارداد فرصت ها برای کسب و کار انگلستان", حمایت از هزاران شغل در سراسر کشور با دو سوم از فرصت رفتن به شرکتهای کوچک و متوسط.

علامت Thurston HS2 مدیر عامل شرکت گفت: این خبر یک "فوری افزایش" برای صنعت ساخت و ساز در زمان های دشوار است.

"HS2 شده است بیش از ده سال در طراحی و توسعه است. در حالی که این کشور تمرکز درستی در شکست COVID-19 صدور اخطار برای ادامه امروز تضمین می کند که ما پیمانکاران و زنجیره تامین خود را دارای اعتماد به نفس است که آنها می تواند متعهد به ساختمان HS2 تولید هزاران ماهر مشاغل سراسر کشور به عنوان ما بهبود یافتن از این بیماری همه گیر."

تونی گیتس مدیر عامل در سر رابرت McAlpine یکی از شرکت های درگیر در چین سرمایه گذاری مشترک افزود: "توجه به ادامه, است, البته, خبر خوش فقط برای سر رابرت McAlpine اما برای کشور به عنوان یک کل. این یک سرمایه گذاری نه فقط به زیرساخت های حیاتی اما به ایجاد هزاران شغل برای کارگران در بریتانیا. مهارت ها و تجارب کسانی که مشغول به کار در این پروژه انتخاب خواهد شد بسیار مهم برای کمک به مقابله با آینده چالش های مهندسی.

"به ما در مقابله با یک طرح بلند پروازانه که شامل یک نقطه عطفی پل و دو خسته تونل ما یک فرصت برای نه فقط نشان دادن ویژگی های برتری که علائم این کشور در بخش ساخت و ساز بلکه بدون درز همکاری بین طرفین ملزم به تحویل اروپا بزرگترین پروژه زیرساخت."

پس از عملیاتی تخمین زده می شود که این لینک را ایجاد 500,000 فوق العاده شغل و 90,000 خانه های اطراف HS2 ایستگاه. مسیرهای اصلی را لینک لندن با ایستگاه در میدلندز, لیدز و منچستر و وجود خواهد داشت اضافی HS2 خدمات در خطوط به گلاسکو نیوکاسل و لیورپول.

HR jobs در ساخت و ساز و املاک در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR jobs در ساخت و ساز و املاکtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب